تصویر استاد علیرضا اجلالی
علیرضا اجلالی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 33 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 10 )

Ulrich
نا شناس

به‌ترین استاد دانشکده‌ی مهندسی کامپیوتر

6 0

Ulrich
نا شناس

مثل اینکه در مجموع استادهای سخت افزاری دانشکده با اختلاف زیادی از سایر استادهای اینجا بهترند و ایشان هم در این زمینه استثنا نیستند و خیلی با مهارت و با معلومات تدریس می کنند حتی کم کاری استادهای پیش نیاز را نیز به جان می خرند و دروس پایه را یاداوری می کنند

4 0

Ulrich
نا شناس

ایشون به جرات بهترین استاد دانشکده هستن.... عالی درس می‌دن، بسیار خوش اخلاقن و بسیار به دانشجو اهمیت می‌دن.

5 0

Ulrich
نا شناس

من درس DSD را سال ها قبل با ایشان داشتم. خوب درس می دهند و اخلاق خوبی دارند. ولی در نهایت رندوم نمره می دهند و برگه های امتحانات را هم نشان نمی دهند که اعتراضی کنیم. ریز نمرات را هم اعلام نمی کنند. کلا در نهایت یک نمره اعلام می شود که به نظرم جالب نیست.

3 0

Ulrich
نا شناس

استاد خیلی خوبی هستن و عالی درس میدن. کلاسشون اصلا خسته کننده نیست. امتحان ها به طور غیر منطقی ای سخت بودن. اما مثلا میانترم رو کلا در نظر نگرفتن چون همه خیلی بد شدن. در کل نمره درس متوسط هست اما تمام مطالب رو خیلی عالی یاد خواهید گرفت. برای خوب شدن در امتحان باید جندین تمرین رو حل کرد تا دست سریع داشت و اینکه مطالب رو عمیق بدونین برای سوال های مفهومی.

2 0

Ulrich
نا شناس

با اینکه مدرک لیسانسشون را از دانشگاه آزاد گرفتن، ولی خوب تدریس می کردن.

1 5

Ulrich
نا شناس

با اینکه به علت داشتن لهجۀ شدید گاهی اوقات سخت هست که متوجه مطالبی که ایشون میگن بشین ولی به هرحال سعی می کنن با آرام صحبت کردن مطلب رو منتقل کنن.

0 5

Ulrich
نا شناس

بسیار خوش برخورد در تدریس و رفتار. هیچوقت تندی و عصبانیت در رفتارشون ندیدم یادمه یکبار سرکلاس یکی از بچه ها کاری کرد (با دوستش در کلاس قرار گذاشت و با هم صحبت می کردند سر کلاس) که ایشون تصمیم گرفت از کلاس بیرونش کنه. برای یه لحظه گفتم الان موقعی هست که احتمالا عصبانیت و داد و بیدادش رو ببینم. حتی در این موقعیت هم از رفتار ملایمشون شگفت زده شدم. در ضمن برخلاف صحبت دوستمون، ایشون اصلا لحجه نداشتن و خیلی معمولی و خوب صحبت می کردند.

1 0

Ulrich
نا شناس

بسیار استاد با اخلاق و متشخصی بودند. در طول ترم ریزنمره ای داده نشد و در نهایت نمرات فردی به صورت رندم وارد سامانه شد و حتی با اعتراض ها هم نمرات کل تمارین و امتحان ها را دادند و تفکیک سوال به سوال نداشت.

1 0

Ulrich
نا شناس

بی نظیر

0 0