تصویر استاد حسین ابوالقاسمی
حسین ابوالقاسمی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 18 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 14 )

Ulrich
نا شناس

افتضاح...افتضاح. استاد تا به این حد بد اخلاق و از خود راضی ندیده بودم. از قدیم درست گفتن که تحصیلات شعور نمیاره. یکی از دوستان صرفا به خاطر اینکه بهش سلام نکرده بود نمره 11 گرفت در صورتی که حقش بالای 17 بود. در یک کلام این آقا یک سایکوپت تحصیل کرده است که تحصیلاتش هیچ کمکی به اعتلای شخصیتش نکرده.

6 0

Ulrich
نا شناس

ایشون از لحاظ اخلاق و برخورد نمره صفر هم براشون زیاد هست. در زمینه درس کاربرد ریاضیات تسلط دارند. غرض ورزی شخصی میتونه منجر به افتادن در درس بشه پس حواستون رو باید جمع کنید آسه برید آسه بیاید هرچی هم میگه باید بگید چشم. با آقایون بسیار بهتر کنار میان.

6 0

Ulrich
نا شناس

داغونه داغونه داغون. عقده ای بیمار. این ها تمامی صفت هایی که می تونم در موردش اظهار کنم. ابوالقاسمی جزء اون دسته از استادهایی که فقط باید خدا خدا کنی درسش تموم شه و بری. بری که دیگه ریختشو نبینی. مشکلات روحی و روانی داره.

5 0

Ulrich
نا شناس

نقطه نظرات سایر دوستان کاملا مورد تایید بنده است. این بشر کلا از لحاظ رفتاری مشکل داره. نسبت به زیر دستان مثل شیر و نسبت به بالا دستان خود مثل موش. ابوالقاسمی برای دانشجو ارزشی قایل نیست. بعد از کلاس ها کلا در دسترس نیست. تو دانشگاه اصلا نمیبینیمش. به دلیل شغل دومی که تو یه شرکت مهندسی داره. اینجا تا درسشو میده میزنه میره. آمارشو تو شرکت هم درآوردم. اونجا هم تو اتاقش میره فقط چرت میزنه و با کارمندهای اونجا هم بدرفتاری میکنه. از نظر شخص بنده ابوالقاسمی لیاقت سمت استادی رو نداره.

4 0

Ulrich
نا شناس

واقعا جای تاسف داره واسه دانشگاه تهران که استاد گنده دماغی مثل ایشون داره. من از لحاظ علمی کامنتی ندارم. در تدریس معمولی مثل اکثر اساتید. اتفاقا در دو درسی که با ایشون داشتم نمرات نسبتا بالایی گرفتم. 17 و 18.5. ولی از لحاظ شخصیتی آشنایی کامل با خلقیات ایشون دارم. متاسفانه یک شخصیت کودکانه ای در وجود ایشون هست که مثلا اگه با کسی سر مساله بی اهمیتی بحث کنه قطعا در نمره دادن به معنای واقعی کلمه بی انصافی کامل رو از خودش نشون میده و حتی به همین هم راضی نمیشه و در صورت امکان ضربات دیگه هم به دانشجو میزنه. به دلیل تجربه شخصی دارم میگم ایشون یک آدم عقده ای هستن و با خانم ها عموما رابطه خوبی ندارن ( دلیل: تجربه شکست عاطفی). در یک کلام ایشون بر خلاف ظاهر آراسته یک دیکتاتور به تمام معنا هستن و انتظار دارن درست مثل یک سلطان باهاشون رفتار بشه.

8 0

Ulrich
نا شناس

واقعا تسلط بالایی در تدریس دروس انتقال حرارت و ریاضیات پیشرفته دارند ولی به شددددددت اخلاق بد و زشت و زننده ای دارند و خیلی خیلی سخته تحمل اخلاقشون تنها تسلطشون به مبحث و ارائه بسیار زیرکانه دروس باعث میشد سر کلاس ها حاضر بشم. اخلاق صفر قدرت انتقال مطلب بیست و یک از بیست!

5 0

Ulrich
نا شناس

بلا نسبت تمامی اساتید زحمتکش و محترم دانشگاه تهران ابوالقاسمی به عنوان گوسفند سیاه مجموعه -طبق اصطلاح انگلیسی: Black sheep of the group- شناخته میشه. واقعا جای تعجبه که چطور ممکنه یک نفر که به مقام استادی میرسه و این همه سال تجربه درس خوندن و درس دادن داره هنوز نفهمیده که چطور باید برخورد صحیح با دانشجویان داشت. این آقا هنوز افکار بچگانه تو سرشه. درست مثل اون بچه های تخس به این و اون میپره. باباجان تو استادی. خودت بچه داری. تو باید الگوی دانشجو باشی. رفتار و کردارت باید متناسب سن و شخصیتت باشه. متاسفانه از لحاظ شخصیتی نمی توان در مورد ابوالقاسمی نکته مثبتی ایراد کرد. انگار که از یک مشکل روانی رنج میبره و فکر میکنه همه باید گوش به فرمان خزعبلات و لاطائلاتش باشن. امیدوارم سرش یه روزی به سنگ بخوره و بفهمه که کلا راه رو اشتباه رفته. هر چند که خیلی دیر شده.

4 0

Ulrich
نا شناس

از لحاظ اخلاقی و خلقیات در حد یک سایکوپت واقعی. ای کاش برای جذب اساتید دانشگاه یک فیلتر روانشناسی هم می گذاشتن. در این صورت ایشون حتما از این فیلتر رد نمیشدن. رفتار بسیار تند و زننده در مقابل هر دانشجویی که حرفی بزنه و به مزاقش خوش نیاد. آدم بسیار کینه ای و عقده ای. سو استفاده از جایگاه استادی و ضربه زدن به دانشجو از طریق کم کردن نمره بدون هیچ دلیل و منطقی. از ما که گذشت. امیدوارم سریعتر بازنشسته بشه یا انتقال پیدا کنه از دانشگاه تهران. خدا شر همچین استادای بی اخلاقی رو از سر دانشجوها کم کنه.

8 0

Ulrich
نا شناس

در یک کلام استاد بی ظرفیت تر از این استاد تا به حال ندیدم. سیاست تبعیض آمیز با دانشجو و خرد کردن شخصیت دانشجو از مشخصات بارز این فرد هست. نه تنها در دانشگاه بلکه تو محیط کار هم همین روال رو داره. یکی از دوستان بنده در شرکتی با ایشون کار میکنه و اونجا هم با سایر کارکنان برخورد ناشایست و سراسر توهین داره. ایشون شدیدا از لحاظ روحی روانی نیاز به معالجه داره. جای بسی تاسف برای گروه مهندسی شیمی دانشگاه تهران...

6 0

Ulrich
نا شناس

از نظر من استاد نه تنها از لحاظ علمی بلکه باید از لحاظ رفتاری و شخصیتی هم الگوی خوبی برای دانشجوهاش باشه. در مورد ایشان فقط از بعد علمی می تونم نظر کم و بیش مثبتی ارایه بدم. از لحاظ اخلاقی و شعور شخصیتی نمره صفر برای ایشان کاملا منصفانه است. مبالغه نکرده ام اگر بگویم ایشان از منظر خلقیاتی قطعا نیاز به کمک یک روانشناس یا حتی روانپزشک دارند. رفتارهای بسیار زشت و سایکوپت معابانه ایشان با دانشجویان موید نظر بنده است. تمامی افرادی که با ایشان واحدی برداشته اند به مشکلات روانی و خلقیاتی ایشان پی برده اند. ای کاش ساز و کار مطلوبی در هنگام پذیرش اساتید دانشگاه وجود داشت تا افرادی مثل ایشان هرگز فرصت حضور در دانشگاه را به عنوان استاد نمی یافتند.

7 0

Ulrich
نا شناس

حالم ازش بهم میخوره. استادی که رفتار و کردارش در حد یک تحصیل کرده دانشگاهی نیست. آدم عقده ای و کینه ای.

3 1

Ulrich
نا شناس

ایشان دیگران را به استثمار در می آورند و بسیار بسیار بد و تحقیر آمیز با دانشجو برخورد می کنند. حتماً حتماً نه با ایشان درس بردارید و نه تز! مثال های حل شده کتاب حرارت را با آب و تاب حل میکنند و جوری خود را پرزنت میکند که شما فکر میکنید با سواد است ولی آنقدر غیرآپدیت هستند که بعید است مقاله ای از زمان دانشجویی خود به این طرف خوانده باشد. به عنوان استاد راهنما زندگی دانشگاهی شما را تباه میکند. اصلا در دسترس نیست، فقط در زمان کلاس ها پیدایش می شود چون در یک شرکت بیرون از دانشگاه کار (!) میکند.

3 1

Ulrich
نا شناس

در یک جمله اگه خواسته باشم پیامی به این استاد پر مدعا و سبک مغز بدم اینه: "ابوالقاسمی... خاک تو سرت با این اخلاقت". قابل توجه دانشجویان مهندسی شیمی: نه باهاش درس وردارین نه پروژه. وگرنه در هر دو صورت ضرر کردین. خلقیات بچگانه و عقده ای بودن این به اصطلاح استاد، و مخصوصا در دسترس نبودن بعد کلاس و آپدیت نبودن باعث میشه فقط زجر بکشین. کافیه از بچه های سال بالایی بپرسین...

2 1

Ulrich
نا شناس

چیزی به نام انصاف در خمیره این آدم وجود نداره. اصلا وضعیت دانشجو واسش مهم نیست. تنها چیزی که واسش اهمیت داره اینه که دیگران کار کنن و این از نتایجش بهره مند بشه. اصلا استاد بروزی نیست. به هیچ وجه توصیه نمیکنم که باهاش پایان نامه وردارین. بعد از کلاس ها که کلا در دسترس نیست. از لحاظ رفتاری یک نارسیسیت به تمام معنا. کلا خاطره خوبی ازش تو ذهنم نیست.

0 0