تصویر استاد شهرام خزاعی
شهرام خزاعی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 16 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 3 )

Ulrich
نا شناس

درس «نظریه‌ی زبان‌ها و اتوماتا» با تسلط کافی و روشی درگیر کننده برای دانشجو ارائه نشد. به دلیل بازده کم و اطلاعات بیش‌تر موجود در کتاب درس، تعداد دانش‌جوهای حاضر در کلاس، رفته‌رفته کم و کم‌تر شد. (استاد می‌تواند از شهود، تجربه و دانش خود در ارائه‌ی یک مطلب برای تفهیم بهتر استفاده کند و فقط بازگویی متن کتاب)

2 0

Ulrich
نا شناس

بنده با ایشون درسهای "ساختمان داده" و "اتوماتا" رو داشتم. تلاش استاد برای خوب درس دادن قابل تحسینه اما واقعا این دوتا درسو خوب بلد نیستن و کلا از روی جزوه شون درس میدن. حتی بخشای آخر اتوماتا که خیلی هم مهمن رو خیلی در تدریس اشکال داشتن. اما نکته مثبتی که در مورد ایشون وجود داره نظم خیلی عالیشونه. به طوری که دقیقا اول ترم زمان تمام تمرین ها و امتحانا رو مشخص می کنن و ضمنا تمرینا رو با وجود اینکه سختن چند نمره بیشتر میدن تا دانشجو راحت باشه و این واقعا خوبه. ضمنا باید یه بخشی از تمرینا رو حتما لاتک بزنی و اینم نمره مثبت داره.

1 0

Ulrich
نا شناس

من با این استاد درس احتمال و کاربرد آن، رمزنگاری و اتوماتا را داشتم، اول ترم زمان و تعداد تمرین ها را مشخص کردن درس کلا درس سنگینی نبود، استاد بسیار خوش اخلاق هستن و اگر تلاش داشتین و تمرین ها را هم درست تحویل میدادین نمره کامل گرفتن سخت نبود. قدرت انتقال مطلب برای من که ویدیو های ضبط شده را نگاه میکردم خوب بود و کلا از همه چی راضی بودم. در ضمن ایشان ایمیل ها را به سرعت جواب میدهند و چند باری که ایمیل زدم همیشه به خوبی رسیدگی میکردند.

0 0