عکس استاد سید ابوالفضل حسینی
سید ابوالفضل حسینی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 15 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

ایشان استادی به روز هستند. با دانشجو بسیار با احترام برخورد می کنند و در زمینه پژوهش بسیار قوی هستند.

5 4

Ulrich
نا شناس

ایشان استادی با اخلاق و با سواد هستند که در هر سه گرایش راکتور، کاربرد پرتوها و پرتوپزشکی اطلاعات زیادی داشته و و دروس زیادی را تدریس می کنند. در شروع و اتمام کلاس بسیار منظم هستند و برای دانشجو وقت بسیار می گذارند و به نظرم یکی از اساتید تاثیر گذار دانشکده هستند.

5 5

Ulrich
نا شناس

بنده از دوره کارشناسی در دانشگاه شریف بودم. از اینکه در دانشگاه شریف اینچنین استاد بی سواد و نالایقی وجود داره باید به حال دانشگاه تأسف خورد. استادی که به هیچ وجه دانش کاربرد پرتوها ندارد و اکثریت دانشجویان این گرایش رو سرخورده کرده اند. پس از بررسی پایان نامه دکتری ایشان به این نتیجه رسیدم که برخی از فصول آن عیناً از پایان نامه کارشناسی ارشد یکی از فارغ التحصیلان خوب دانشکده کپی برداری شده و در کمال بی اخلاقی حتی ارجاع نیز داده نشده است. در ضمن دانشگاه دوره کارشناسی ایشان دانشگاه تربیت معلم آذربایجان هستش نه دانشگاه تبریز. در کل در کنار دیگر اساتید هسته ای باید گفت که ضعیف ترین دانشکده دانشگاه صنعتی شریف دانشکده مهندسی انرژی هستش.

6 7

Ulrich
نا شناس

من با نظر بعضی دوستان موافقم اما مشکل دکتر حسینی نیست. مشکل اصلی دانشکده انرژی دکتر وثوقی است که باعث و بانی خیلی از لابی گری ها در دانشکده است.

2 0

Ulrich
نا شناس

ایشان متاسفانه در گرایش کاربرد پرتوها و پرتوپزشکی بسیار ضعیف هستند. دانشگاه باید فکری به حال دانشجویانی که زیر دست این اساتید ضعیف پرورش می یابند بکند.

2 5

Ulrich
نا شناس

گرایش ایشان راکتور بوده ولی با حمایت دکتر وثوقی و دکتر غفرانی استاد این دانشکده در گرایش کاربرد پرتوها شده اند. فقط و فقط به این دلیل که اساتید گروه هسته ای نمیخواهند اساتید باسواد این رشته و گرایش رو از دیگر دانشگاهها و موسسات جذب کنند. اطلاع دارم که افراد شایسته بسیاری حتی از بهترین دانشگاههای دنیا درخواست عضویت در هیات علمی این دانشکده رو داده اند ولی اساتید فعلی این درخواستها رو رد کردند! دلیلش هم تنها و تنها اینه که باند خودشون رو حفط کنند و بیسوادیشان در مقایسه با اساتید با سواد نمایان نشود. باز هم اگر استادی در این دانشکده جذب شود از دانشجوهای همین اساتید فعلی خواهد بود چون تا انتها حرف گوش کن و بی دردسر خواهند ماند. فقط و فقط میتونم اظهار تاسف کنم به حال دانشجوهایی امثال خودم!

0 0