تصویر استاد محمدرضا تابش پور
محمدرضا تابش پور
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 29 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 15 )

Ulrich
نا شناس

ماهه

1 2

Ulrich
نا شناس

عالی

1 1

Ulrich
نا شناس

دانشمند در فراساحلی و مهندسی دریا فن بیان و گیرا دلسوز واقعی همیشه به نفع دانشجو

6 2

Ulrich
نا شناس

تدریس استاتیک و ارتعاشات عالی، بسیار منطقی

0 3

Ulrich
نا شناس

ایشان یکی از با سوادترین استادان گروه مکانیک و دریا هستند که در زمینه تحلیل و طراحی سازه های فراساحل زبانزد عام و خاص در ایران اند. به دانشجویان عزیز توصیه میکنم که هر درسی توسط استاد بزرگوار ارائه شد حتما بگیرند.نه تنها دانش کامل و فراتر از حد انتظارشان را یاد میگیرند،بلکه با انجام تکالیف هر جلسه،نمره خوبی هم در امتحان کسب خواهند کرد و از همه مهمتر کاربرد در صنعت را نیز کسب میکنند. در کلاس ایشان فلسفه نگاه مهندسی و کاربردی به درس را در کنار دانش تحلیلی و مهندسی آن فرا میگیرند و واقعا اعتماد به نفس زیادی را هم برای کار علمی و کار صنعتی کسب میکنند.بنده خودم تنها درسی که به دردم خورده و کامل به یادش دارم با ایشان گذراندم.باشد روزی سپاس گزار زحمات ایشان باشیم.

5 2

Ulrich
نا شناس

استاتیک و ارتعاشات عالی. منطقی و با اخلاق.

0 2

Ulrich
نا شناس

آقای دکتر تابش پور از اساتید بسیار با اخلاق و بسیار بسیار باسواد که وجه تمایز اصلی ایشان با اغلب اساتید باسواد دیگر نحوه انتقال مطالب هم با دید ریاضی و هم دید فیزیکی آسان است که دانشجو با انجام تمام تمرینات به حس و لمس بسیار واقعی از مطالب مورد بحث دست خواهد یافت که بسیار کاربردی است. ایشان با تسلط به ریاضیات و فیزیک بسیار قوی تسلط بسیار جالب و زیبایی در ساده سازی اغلب مسائل پیچیده دارد. بنده افتخار داشتم که از حداقل 11 سال پیش تا الان شاگردی ایشان را یدک بکشم و راهنمایی های ایشان راهگشای اینجانب بوده. از خدای بزرگ سلامتی ایشان را آرزو دارم.

3 3

Ulrich
نا شناس

با اینکه استاتیک و مقاومت مصالح برای رشته ما درس مهمی نیست ولی بنده رو خیلی علاقمند کرد به این درس و خیلی هم کلاسها جذاب بود.

0 3

Ulrich
نا شناس

شیوه ی انتقال مطالب بسیار بد . به دانشجویانی که سوال پیش پا افتاده بپرسند بیشتر اهمیت میدهند و دانشجویان سطح بالا را بد برخورد میکنند. به جزوه نوشتن نمره میدهد که این خیلی مسخره هست. امتحان غیر منطقی با تدریس.

3 1

Ulrich
نا شناس

بردارید تا عاقبت به خیر شوید

0 3

Ulrich
نا شناس

متاسفانه ایشان اولین درس مکانیک یعنی استاتیک را ارئه می کنند. روش ارائه نامناسب و نحوه رفتار که گویا دانشجویان کودکانی خردسال هستند و باید برای تشویق و تنبیه آنان مثبت و منفی به آنان داده شود. هم چنین توانایی انتقال مطالب و دانش مورد نیاز برای ارائه ساده ترین درس مکانیک را نیز دارا نمی باشد.

8 9

Ulrich
نا شناس

به جای حل کردن مسائل مفید بیشتر وقت رو به گفتن فلسفه و دیدگاه غیرمهندسی در مورد درس یا نصیحت وسرزنش دانشجو سپری میکنن! جواب سوالات رو نمیدن و میگن بعدا در طی درس گفته میشه در حالی که معمولا هیچ وقت گفته نمیشه.به هیچ وجه حاضر به شنیدن انتقاد یا حتی پیشنهاد نیستن و فقط روش خودشون رو قبول دارن. کلاس نه تنها مفید نیست بلکه غیرقابل تحمل هم هست.

5 0

Ulrich
نا شناس

از لحاظ درس دادن و فهموندن مطالب واقعا عالي بودن ولي از لحاظ اخلاقي و برخورد با دانشجو افتضاح هستن جزوه شون هم خيلي عاليه نمره هم معلوم نيس چجوري ميدن كلا باهاشون درس برندارين

2 3

Ulrich
نا شناس

من استاتیک 20 شدم ولی به اندازه‌ی کافی یاد نگرفتم و سرکلاس‌ها گوش نمی‌کردم. فیلم‌های از قبل ضبط شده‌ی خودشون رو برای ما می‌ذاشتن که خب در دسترس هم بود و می‌تونستیم خودمون ببینیم! هم‌چنین بخش زیادی از کلاس به نصیحت می‌گذشت...

1 0

Ulrich
نا شناس

برای افراد مختلف تجربه ها متفاوته - برای من این طور بود: سرکلاسها حضور کامل پیدا کنید، به تمرین ها و تحقیق و پروژه ها و تمرین های امتیازی هم توجه داشته باشید، اگر باهاشون خوب باشید باهاتون خوبه، برای درسشون واقعا به اندازه ۳ یا ۴ برابر ممکنه لازم بشه وقت بذارید.

0 0