تصویر استاد آریا الستی
آریا الستی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 22 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

تدریس ایشون بسیار جذاب و دوست داشتنیه. مثالهای بسیار خوبی می زنند. اما نهایتا هر چی بگیری همون رو رد میکنه. امتحانش هم برای کسی که مثال زیاد حل کرده باشه، خوبه. اما در غیر این صورت سخت خواهد بود.

2 0

Ulrich
نا شناس

یکی از خواب‌اور ترین و کسل کننده‌ترین کلاس هایی که دیدم، سر کلاس شما هر کاری بکنید باهاتون کاری ندارن و اصلا به دانشجو گیر نمیده. حضوغیاب اصلا. نمره هرچی بشید همونو میگیرید که خوب نیست معمولا آخرش.

1 3

Ulrich
نا شناس

تدریس ایشون خسته کننده و خواب آوره و (حداقل در درس کنترل پیشرفته) بیش از حد به محاسبات وقت می گذرانند و کمتر به مفهوم درس توجه می کنند و هیچ مثال ملموسی نمی زنند و بیشتر به ریاضیات ماجرا می پردازند.

0 0

Ulrich
نا شناس

قدرت انتقال مطالب نسبت به بقیه ی اساتید کنترلی شریف پایین است. انگیزه ی کمی در کلاس برای ارائه مطالب دارد

0 0

Ulrich
نا شناس

استادی بسیار باسواد و با اخلاق. به تمامی سوالات سر حوصله پاسخ میدهند و رفتاری بسیار حرفه ای با دانشجوها دارند. اگر در کلاس های ایشان دقت و همکاری کنید، بسیار برای شما جذاب خواهد بود. لود درس های ایشان زیاد است و درس های ایشان اکثرا پروژه دارند. در کل از کلاس ایشان راضی بودم

0 0

Ulrich
نا شناس

درس هایی که ارائه میدهند بسیار پیش پا افتاده و بی فایده هستند. نه در صنعت و نه در پروژه تخصصی به کار شما می آیند. اخیراً پروژه هایی که تعریف میکنند(مقطع کارشناسی یا ارشد) برای نیاز شرکت های خودشان است و تا وقتی محصول نهایی و مورد قبول را از دانشجو بعد از کلی بیگاری و کار مفت تحویل نگیرند اجازه ی دفاع از پروژه را به ایشان نمیدهند. کارشون بسیار غیراخلاقی و غیرحرفه ای هستش.

0 0