تصویر استاد حسین افشین
حسین افشین
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 13 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

نمره دهی ایشون بر اساس آشنایی و روابط هست. دانشجوی دکتراشون تو امتحان نمره ش با من تقریبا یکی بود ایشون 20 شدن من 16

5 3

Ulrich
نا شناس

در کنار درس مطالب کاربردی روزمره را نیز مطرح می کنند و به دانشجویان دید می دهند.

3 3

Ulrich
نا شناس

عالي، بسيار مفهومي و خوب درس مي دهند. واقعا اگر كسي مي خواهد ترموديناميك را ياد بگيرد بايد با دكتر افشين بگيرد. عالي واقعا

1 3

Ulrich
نا شناس

متاسفانه، با تعدادی از اساتید گروه تبدیل انرژی شریف، باندی درست کرده اند که اگر یکی از این اساتید با شما دچار مشکل بشه، این استاد هم با آنها هم صدا شده و احتمالا به صورت ناجوانمردانه شما را در درسش میندازه. نه برگه امتحانی نشون میده نه هیچی. فقط میگه شما ضعیفی و در حد شریف نیستی و باید بیفتی، به همین سادگی. خدا ازش نگذره. البته با دانشجویانی که آقازاده هستند خیلی خوبه و هواشونو داره به شدت.

3 2

Ulrich
نا شناس

بسيار استاد مسلط و با سوادي است، من ترموديناميك ١ با ايشان نداشتم، در ترموديناميك ٢ تازه متوجه مفاهيم شدم. واقعا اگر كسي مي خواهد ترموديناميك را بفهمد و عمقي ياد بگيرد انصافا بهتر از ايشان در دانشكده نيست. خيلي منظم، هميشه زودتر از بچه ها سر كلاس، سر وقت درس را شروع و سر وقت تمام مي كند. نمرات امتحان را در اولين فرصت بعد از امتحان اعلام ميكند كه به نظرم خيلي خوب است. نمره دهي منصفانه اي دارند. تقريبا سريع ترين استاد در ارسال نمرات هستند. در كل استاد خيلي خوبي هستند.

0 1

Ulrich
نا شناس

به سواد ایشان کاری ندارم، اگر چه با سواد تر از ایشان هم خیلیها هستند که به خاطر اینکه رابطه نداشتند نتونستن استاد دانشکده مکانیک شریف بشن و به جای ایشون باشند. اما شخصیت ایشون اصلا اصلا دوست داشتنی نیست. آرامش ندارند که نشانه ضعف ایمان است و استرس را در وجود دانشجویان با تحقیر، ارعاب، تشویش، اعمال لود بالای کاری پروژه شرکتشون روی دانشجوها و انداختن یا کم دادن نمره درس اونها در صورت عدم اطاعت 100 درصدی تشدید می کنند. به نظرم ایشون در حد استادی دانشگاه نبوده و نیستند چه برسد به شریف. باید دانشگاهها روی اخلاقیات و معنویات اساتید هم فیلترهایی بذاره که دلالها، لابی گرها و این جور افراد جذب نشوند.

1 0