تصویر استاد حسین افشین
حسین افشین
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 23 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 9 )

Ulrich
نا شناس

نمره دهی ایشون بر اساس آشنایی و روابط هست. دانشجوی دکتراشون تو امتحان نمره ش با من تقریبا یکی بود ایشون 20 شدن من 16

6 3

Ulrich
نا شناس

در کنار درس مطالب کاربردی روزمره را نیز مطرح می کنند و به دانشجویان دید می دهند.

4 3

Ulrich
نا شناس

عالي، بسيار مفهومي و خوب درس مي دهند. واقعا اگر كسي مي خواهد ترموديناميك را ياد بگيرد بايد با دكتر افشين بگيرد. عالي واقعا

1 3

Ulrich
نا شناس

متاسفانه، با تعدادی از اساتید گروه تبدیل انرژی شریف، باندی درست کرده اند که اگر یکی از این اساتید با شما دچار مشکل بشه، این استاد هم با آنها هم صدا شده و احتمالا به صورت ناجوانمردانه شما را در درسش میندازه. نه برگه امتحانی نشون میده نه هیچی. فقط میگه شما ضعیفی و در حد شریف نیستی و باید بیفتی، به همین سادگی. خدا ازش نگذره. البته با دانشجویانی که آقازاده هستند خیلی خوبه و هواشونو داره به شدت.

4 2

Ulrich
نا شناس

بسيار استاد مسلط و با سوادي است، من ترموديناميك ١ با ايشان نداشتم، در ترموديناميك ٢ تازه متوجه مفاهيم شدم. واقعا اگر كسي مي خواهد ترموديناميك را بفهمد و عمقي ياد بگيرد انصافا بهتر از ايشان در دانشكده نيست. خيلي منظم، هميشه زودتر از بچه ها سر كلاس، سر وقت درس را شروع و سر وقت تمام مي كند. نمرات امتحان را در اولين فرصت بعد از امتحان اعلام ميكند كه به نظرم خيلي خوب است. نمره دهي منصفانه اي دارند. تقريبا سريع ترين استاد در ارسال نمرات هستند. در كل استاد خيلي خوبي هستند.

0 1

Ulrich
نا شناس

به سواد ایشان کاری ندارم، اگر چه با سواد تر از ایشان هم خیلیها هستند که به خاطر اینکه رابطه نداشتند نتونستن استاد دانشکده مکانیک شریف بشن و به جای ایشون باشند. اما شخصیت ایشون اصلا اصلا دوست داشتنی نیست. آرامش ندارند که نشانه ضعف ایمان است و استرس را در وجود دانشجویان با تحقیر، ارعاب، تشویش، اعمال لود بالای کاری پروژه شرکتشون روی دانشجوها و انداختن یا کم دادن نمره درس اونها در صورت عدم اطاعت 100 درصدی تشدید می کنند. به نظرم ایشون در حد استادی دانشگاه نبوده و نیستند چه برسد به شریف. باید دانشگاهها روی اخلاقیات و معنویات اساتید هم فیلترهایی بذاره که دلالها، لابی گرها و این جور افراد جذب نشوند.

2 4

Ulrich
نا شناس

بنظرم ایشان به هیچ عنوان نه تنها در حد دانشگاه پرآوازه ی شریف نیستن که در حد دانشگاه های رده چهارم و پنجم ایران هم نیستن. ایشان فردی پر از عقده ی حقارت اند که معلوم نیست در دوران ما قبل استادی چه بر سرشان آمده که با بعضی از دانشجو یان رفتارهایی مقهورانه و پر از خشم و کینه دارند. ایشان با دید حقارت و با کوچک کردن دانشجو به طرق محتلف سعی دارند که زخم های روانی درونشان را التیام بخشند. معیار نمره دهی ایشان مبنای درستی نیست و رانت و ارتباط در این موضوع دخالت دارد.

0 1

Ulrich
نا شناس

من شاگرد اول بودم و نمره ی خوبی گرفتم اما یک ادم عقده ای که از روستا های اصفهان (البته توهین به منطقه و قومیت نشه) اومده توی تهران تا عقده ها شو درمان کنه!خیلی بی ادم خیلی بی اخلاق خیلی عصبی و خیلی قدرتش را نشون بده که در بیرون از دانشگاه کسی شاید اصلا اهمیتی بهش نده خلاصه بگم ادم کوتوله!

0 0

Ulrich
نا شناس

خیلی منظم هستن، سر ساعت کلاس رو شروع و به موقع تموم می کنن. به همه دانشجوها توجه دارن. خیلی خوب و واضح تدریس میکنن سوال دانشجو رو هم خوب جواب میدن و وقت میذارن. امتحان در حد جزوه خودشون هست. تمرین ها به اندازه معقول بود و ددلاین هاش هم خوب بود. نمره دهی بر اساس میانترم و پایانترم و تمرین بود که به نظر من نمره دهیشون عادلانه بود و هر نمره ای که بگیرین بهتون میدن ارفاق نمی کنن.

0 0