تصویر استاد وحید کریمی پور
وحید کریمی پور
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 43 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 9 )

Ulrich
نا شناس

جزء معدود اساتیدی بودند که انسانیت را از ایشان آموختم. بسیار شریف و بزرگوار هستند.

7 4

Ulrich
نا شناس

استادی که فوق العاده درس میده. از مطالب به روز و کاربردهای درس که معمولا فیلم های کوتاه هستن میذاره، و سر کلاس خوش میگذره و متوجه زمان نمیشی. اگر واقعا می خواید به فیزیک علاقه مند شید با این استاد حتما درس بردارید. نمره دهی خوبی هم دارن.

7 1

Ulrich
نا شناس

من با ایشون درسی نداشتم و البته نظر بچه های دیگه رو چون در دانشکده بودم و میشنیدم در مورد تدریس (که حتما) و در مورد اخلاق هم میتونم تایید کنم. اما .... سال 93 یکبار وارد اتاقشون شدم و به بدترین، و کم محبت ترین شکل ممکن با من برخورد کردن . طوری که واقعا دوست نداشتم حتی یکبار دیگه ایشون رو ببینم. شاید اون روز اتفاقی براشون افتاده بو و یا خوب نبودن اما به هر حال وقتی حرف از دانشجوی تحصیلات تکمیلی میشه کمی ملایمت بد نیست. شاید سخت باشه اما خیلی هنوز از یادآوری اون مسئله دلخور میشم. اما بنا به حرفهای "دوستان صمیمیم" : خیلی استاد کار درست و اخلاق مداری هستن.

2 2

Ulrich
نا شناس

استادى هستن كه عاشق فيزيكن و شما رو هم عاشق فيزيك مى كنن مى فهمين فيزيك قوانين حاكم بر دنياى اطراف شماست كه ضرورى هست ازشون خبر داشته باشيد ايتاد منظمى هستن و وقت سر كلاسشون تلف نمى شه، كاملا با برنامه پيش مى رن و اصلا هم خشك درس نمى دن، بلكه اجازه مى دن همه چيز رو ملموس بفهميد

2 0

Ulrich
نا شناس

با اینکه رشته ام علوم کامپیوتره و دو ساله در دانشگاه هستم، اگه بهم بگن بهترین استادی که داشتی چه کسی بوده، در جا می گم استاد کریمی پور. واقعا با عشق و علاقه درس میدن و تمام تلاششون رو می کنن تا به دانشجوها یه چیزی یاد بدن.

1 1

Ulrich
نا شناس

استاد بااخلاق و باحالی هستن و شیوه تدریسشون هم یکی از بهترین هاست.سر کلاس خسته نمیشین.در کل انتظار نمره متوسط میشه داشت

1 1

Ulrich
نا شناس

کلاس بسیار جذاب و انگیزشی و رویکرد مفهومی و عمیق فیزیکی اگر فیزیک رو دوست دارین از دست ندین کلاسشونو

0 1

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار محترم و با سوادی است. ممکن نیست سوالی بپرسید و جواب درست و واضحی نگیرید. تمامی مطالب که می‌گوید کاملاً دقیق است و اثبات‌ها بدون هیچ‌گونه مشکل یا حفره‌ای است. به حضور در کلاس حساس است و به فعالیت دانشجو سر کلاس بسیار اهمیت می‌دهد و در نمره‌دهی نهایی‌اش تاثیر دارد. البته همواره از اینکه دانشجو بعد از شروع کلاس وارد کلاس شوند، احساس خوبی ندارد و شکایت می‌کند. اگر به طور پیوسته کلاس‌هایش را بروید مطمئن باشید یکی از درس‌هایی خواهد بود که آن را کامل یاد گرفته‌اید.

1 1

Ulrich
نا شناس

سلام. از مطالب ایشون در مکتبخونه در درس نظریه گروه کاملا بهره مند شدم تدریس بسیار پرباری دارن. خدا حفظشون کنه.

1 1