تصویر استاد عبدالحسین رضا سیمچی
عبدالحسین رضا سیمچی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 24 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 8 )

Ulrich
نا شناس

استاد خوبی هستن ، شوخ طبعی مناسبی هم دارن به طوری که کلاسشون جذابه ، خوب هم تدریس می کنن ، ولی روی تاخیر و غیبت خیلی حساس هستن ، یعنی اگر تاخیر داشته باشید باید به کل کلاس صبحانه بدید ، البته جالبیش اینجا بود که خودشون هم یه بار ، بی دلیل به همه ما صبحانه دارن ، و اینکه از نظر دانش در سطح خیلی بالایی قرار دارن و خوب هم توضیح میدن

0 1

Ulrich
نا شناس

خیلی مسافرت میره به همین خاطر بیشتر بار کلاس رو دوش تی ایشه اگه اون خوب باشه میشه نتیجه خوبی گرفت

0 0

Ulrich
نا شناس

اگر مثل من در کنار درس سر کار می روید،با این استاد بر ندارید،به شدت گیر می دهند.خود را حق دار می دانند.

2 1

Ulrich
نا شناس

افتضاح اصلا باهاش برندارین

1 1

Ulrich
نا شناس

برای درس اصول مهندسی و علم مواد: - استاد تسلط بالایی به مطالب درسی داشتند و نحوه ی تدریس خوب بود (اگر مشتاق مشارکت در تدریس هستید گزینه ی خوبی است) و کمی شوخ نیز بودند. - مطالب امتحانات کاملا خارج از کتاب ، جزوه ، اسلاید و مطالب تدریس شده در کلاس بود و سوالات توسط دستیار آموزشی طراحی می شد و به همین دلیل ناهماهنگی های واضحی وجود داشت. - حضور غیاب اجباری بود و گاها برای 2 دقیقه تاخیر غیبت منظور می شد. - در کلاس های آنلاین حضور فعال و استفاده از وبکم و نظر دادن هنگام تدریس از دانشجویان خواسته می شد.(تقریبا هر جلسه باید وبکم داد) - به همین دلیل جو کلاس استرس زا بود. *******و اما مکمل نابود کننده ی این استاد دستیار آموزشیشان بود که بسیار بی منطق برخورد میکرد و تسلط بالایی به مطالب نداشت. تمرینات از کتاب کپی می شدند اما سوالات امتحان که توسط شخص ایشان طراحی می شد از هیچ مرجع مشخصی نبود. تمام بخش نمرات و امتحانات دست دستیار آموزشی است و طبعا ایشان هیچ شناختی از دانشجویان و مشارکتشان در کلاس استاد ندارد و با بی عدالتی نمره می دهد.(حضور در کلاس تی ای اجباری نبود و به دلیل رفتار بد ایشان تمام دانشجویان ترجیح می دادند فیلم ضبط شده ی کلاس را ببینند.) - تی ای در هنگام امتحان وبکم میخواهد و پیش از شروع آزمون احراز هویت انجام می دهد. - خلاصه اینکه شما با وجود این دستیار نمی توانید تنها با درس خواندن و از بر شدن کتاب مرجع و حضور فعال در کلاس و مشارکت در تدریس نمره ی دلخواهتان را بگیرید. در کلاس ما فعال ترین دانشجویان در کلاس که مطالب تدریس شده را به وضوح خوب خوانده بودند نمره ی پایینی گرفتند. ***(این استاد خوب است به شرطی که دستیارش را برای این درس تغییر دهد یا حداقل کنترل تمام نمره را از او بگیرد)*** - اگر هنگام ثبت نام ظرفیت کلاس به 25 نفر رسیده بود دیگر ثبت نام نکنید (آموزش دانشکده بدون هماهنگی با استاد ظرفیت اضافه می زند و نتیجه اش اخراج بی دلیل و رندوم دانشجویان توسط استاد بعد از بازه ی حذف و اضافه است.) - در نهایت گول حرف های ترم بالایی ها را نخورید و آگاهانه انتخاب کنید. اگر به گذشته برگردم قطعا استاد دیگری را انتخاب می کنم.

0 0

Ulrich
نا شناس

بارها با خودم گفتم این دیگه چه اشتباهی بود؟ مجبور بودیم صبح از خواب پانشده وبکم بدیم، چرا؟ چون فعالیت درکلاس استادهای دیگه که یه پوینت مثبت بود اینجا اجبار حساب میشد. سرکلاسش حتی نمیشد یه دستشویی بری چون صدات میزد و نبودی سریع غیبت میخوردی! با خانم‌ها یه مدل رفتاری داشت که فقط باید میدیدی تا میفهمیدی منظورم رو. حتی موقع امتحان هم رغبت نکردم فیلم ضبط شده‌ی کلاس رو ببینم از بس حاشیه میرفت و با خانم‌ها از تعداد خواهروبرادرو ایمپلنت داشتن یا نداشتن و غیره صحبت میکرد. امتحانشم چون چیزی یاد نگرفته بودم خوب ندادم. کل فصول کتاب بود با حجم بسیار بالا. برندارید، حتی اگه چاره‌ای هم نداشتید و استاد کم اومد باز با این شخص برندارید بالاخره هربلایی سرتون بیاد بهتر از افتادن گیر این شخصه.

0 2

Ulrich
نا شناس

اگر دانشجوی صنایع هستید، در ترمی که گذشت، یعنی ترم اول 1401-1402، استاد عملکرد فوق العاده ای داشتند. کلاس فوق العاده فان بود استاد با انرژی تمام درس میدادن، اگر علاقه مند به دروس رشته مهندسی مواد باشین، قطعا از لحظه به لحظه حضور در این کلاس لذت خواهید برد. تنها اشکالی که میشه به کلاس گرفت، حساسیت فوق العاده زیاد استاد برای حضور در کلاس هست. از نظر نمره دهی هم میشه گفت خیلی سازش کردن، به این ترتیب که امتحانات کاملا صطح استاندارد داشتن و همه مدل سال سخت، متوسط و آسان در امتحان وجود داشت و سطح امتحان برای دانشجو های صنایع به مقدار واضحی پایین آورده شده بود. اگر در طول ترم حضور مستمر داشته باشین و کلاس های حل تمرین رو مرتب شرکت کنید، قطعا نمره بالایی می گیرید، چون تو کلاس حل تمرین انواع مختلف مسیله هایی که ممکن هست باهاش مواجه بشین رو مطرح می کنن. در ضمن علاوه بر امتحانات آسان، استاد 1 نمره هم به همه دانشجو ها بابت نظرسنجی اضافه کردن و علاوه بر این، نمودار درصدی هم در نهایت زدن! خلاصه که اگر رشتتون صنایع هست، چه به لحاظ نمره، چه به لحاظ یادگیری، با برداشتن کلاس با ایشون بیشترین برد رو میکنین.

0 0

Ulrich
نا شناس

به دانشجو های صنایع توصیه نمی کنم اما برای دانشجو های مواد از نظر من بسیار خوبه . دید کلی از رشته به شما میده . لود کلاس بسیار بالا میتونه باشه ولی به ترم و ta هم مربوطه . سرعت تدریس خیلی بالاست و امکان داره از یه جای ترم از دستتون در بره برا همین به پایانترمش اهمیت بدید . به حضور و غیاب اهمیت زیادی میده و تو نمره دهی هم تاثیر داره. تا حد امکان تاخیر نداشته باشید اگه باهاش برداشتید:))))

0 0