تصویر استاد رامان رامسین
رامان رامسین
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 21 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

شاید بهترین و مسلط‌ترین استاد دانشکده. اهمیت ویژه‌ای به جایگاه دانشجو میده. همیشه سر کلاس کلی حرف میزنه که برای اینده‌ی دانشجوهاست. برعکس خیلی از استادها، باور و اعتقاد داره که بچه‌های دانشجو می‌تونن خیلی چیزها رو تغییر بدن، و نباید خودشون رو دست کم بگیرن.

4 1

Ulrich
نا شناس

تنها کسی که در دانشکده مهندسی نرم‌افزار بلد است.

4 0

Ulrich
نا شناس

یکی از بهترین تجربه‌های دوران کارشناسی من به طور قطع، کلاس آقای دکتر است. به شدت مسلط هستند نسبت به درسی که ارائه می‌دن و به شدت هم منضبط هستند.

3 0

Ulrich
نا شناس

با شعورترین، «استاد» ترین و از دید من یکی از آدم ترین اساتید دانشکده هستن. تنها کسی بود که از درسشون واقعا یاد گرفتم و مستقیم هم تو کار بیرون از حرفاشون استفاده می کردم. به شدت منضبط و سر کلاس هم مثل جلسه امتحان باید ساکت و حواس جمع به حرفاشون باشین البته که چندان راحت نیست. کلا کلاس به شدت سخته ولی از من می شنوین ارزششو داره. تو یه کلمه تنها کسیه که احساس می کردم حتی اگه بندازتم ناراحت نمی شم.

5 1

Ulrich
نا شناس

تدریس و تسلط عالی ولی حجم کاری زیاد و البته کمی سخت گیر

2 0

Ulrich
نا شناس

من تمام کلاس‌های دکتر رامسین را شرکت کردم و دانش مهندسی نرم‌افزارم به شدت بالا رفت. یکی از خوبی‌های کلاس ایشان این است که متوجه می‌شوید خیلی دانش کمی دارید. کلاس‌های ایشان به قدری مفید است که به نظر بنده باید برای تمام دانشجویان به صورت اجباری باشد. تا جایی که عمر و دکتر اجازه بدهند تمامی کلاس‌های ایشان را دوباره نیز شرکت خواهم کرد.

1 0

Ulrich
نا شناس

در یک کلام عالی، عالی, عالی با سواد و مجرب

1 1