تصویر استاد علی اصغر نظری شیره جینی
علی اصغر نظری شیره جینی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 11 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

اونقدر مفاهیم اصلی درسی رو تکرار کردن و مثال‌های مختلف زدن که تا آخر عمر یادم نمی‌ره... ضمن اینکه دقیقا از همون مفاهیم کلی امتحان گرفتن و کلا خیلی خوب بود... البته برای اینکه امتحان رو خوب بشین حتما حتما باید سر کلاس حضور داشته باشین..... و همچنین احتمالا برای کسی که به مفاهیم درس ایشون علاقه نداشته باشه کلاس خیلی خواب آوری باید بشه...

0 0

Ulrich
نا شناس

به شدت مودی عه این استاد و شرایط اهمیت دهیش به شما و درس تو هر ترم کاملا متفاوته و بستگی داره که اون ترم چندتا دانشجو داشته باشن، چقد تو آزمایشگاهشون کار داشته باشن و بیرون تو شرکت و دولت چقد باید برن و بیان. به شدت بی اتیکه و عقایدی کاملا قرون وسطایی داره. بسیار مراقب باشین چون از دور بسیار خوش اخلاق به نظر میاد، گول نخورین :دی با این حال نمره گرفتن ازشون اصلا سخت نیست(لااقل مشخصه کاملا)، اسلایدهای درس رو باید خط به خط حفظ کنین و جزوه کسی که بوده رو بگیرین، کلا از هر درس سه چهارتا مفهوم براش اهمیت داره که از همونا سوال می ده که از بچه هایی که سر کلاس بودن بپرسین قطعا بهتون می گن. از مثال هایی که زده سر کلاس هم اگه استفاده کنین بسیار خوشش میاد. برای نمره کامل تو پروژه و تحقیق و ایناش مهم تر از کیفیت کارتون حضور مستمر پیششه که ببینتتون هی. صد در صد عقلش به چشمشه و باید ظاهر کارتون کاملا قشنگ باشه (که انصافا البته این جنبه خوبیه چون معمولا ما شریفیا چندان متوجه اهمیت این قسمت نیستیم) و مهم تر از همون طور که گفتم مدام پیشش برین برای سوال، پیگیری، عرض ارادت، «استاد فلان چیز رو نفهمیدیم»، و اینا... از این کارا خوشش میاد و خیلی راحت می تونین به این شکل نمره خیلی خوبتون رو تضمین کنید.

5 0

Ulrich
نا شناس

نسبت به چیزی که درس میدن مسلط هستن و اهمیت میدن به مطالب. امتحان ها خیلی راحت هستن و از روی جزوه دقیقا. اما خیلی از نمره بستگی به پروژه داره که اونجا یک مقدار سلیقه ای میشه. اما خیلی زیاد feedback میدن و انتظار دارن که بارها باهاشون چک کنید تا پروژه به جایی که میخوان برسه. در این صورت نمره خیلی خوب هست . در مورد یادگیری بستگی داره که به مبحث تعامل انسا ن با کامپیوتر اضلا علاقه ای باشه یا نه.. اگر باشه یادگیری هم خوب هست در این درس.

0 0

Ulrich
نا شناس

باید سر کلاس ها باشی و خودت رو به استاد نشون بدی و زحمته رو بکشی و اتاقش بری چند دفعه واسه بررسی پروژه و کلا فعال باشی میشه 20 گرفت واقعا.

0 0