تصویر استاد علی عابدیان
علی عابدیان
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 15 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 10 )

Ulrich
نا شناس

یکی از بهترین اساتید دانشکده هوافضا هستند، از دانشجو انتظار یادگیری درس رو دارن، وقتی با ایشون درس داشته باشید دغدغه تون فقط یادگیری درسه نه نمره

1 6

Ulrich
نا شناس

ایشون بسیار تدریشون افسار گسیختس و هیچی در آخر نمی فهمین در طول ترم هیچ تمرین یا پروژه ای ندارین و در نهایت یک امتحان غیر منطقی گرفته می‌شه که تصحیحم نمی‌شه و نمرات تو رنج ۱۲ تا ۱۶ به همه به طور رندوم می دن.

7 1

Ulrich
نا شناس

بنده از دکتر عابدیان از جانب یکسری دوستان عذرخواهی می کنم. ایشون استاد بسیار باسوادی هستند و شاید بتوان گفت از خیلی جهات یکی از بهترین اساتید گروه سازه‌ . امتحاناتشون کمی نامعقول هست ولی دانشجوی خوب به راحتی میتواند درس را فرا بگیرد و ضمناً نمره خوبی هم دریافت نماید‌ .

1 8

Ulrich
نا شناس

تدریس خیلی بده مباحث رو ناقص درس میدن و تهش چیزی یاد نمیگیری. براش هم مهم نیست کی تی ای درس باشه. استدلاشون هم اینه دانشجو وقت نمیذاره منم براش نمیذارم. در اتاقشون هم اکثر مواقع قفله و وقتشون برای خودشونه. اخلاق خوبی با دانشجو دارن. برای اعتراض نمره من تا حالا نرفتم پیشش ولی دیدم کسی که اعتراض میخواد بکنه ازش نمره کم میکنه که این تخلف آموزشیه

4 0

Ulrich
نا شناس

حق اعتراض ندارید. اگه اعتراض کنید نمره رو کم میکنه. اجازه دیدن برگه هم نمیده. خودش هم سر امتحان ها نیست و امتحانای سختی میگیره. بیرون کلاس هم کلا نیست و در اتاقش قفله. هیچ برنامه ای هم نداره که بفهمی کی هست کی نیست.

4 1

Ulrich
نا شناس

بهترین استاد دانشکده

0 6

Ulrich
نا شناس

در ظاهر آدمی خوش اخلاق و کسی که اهمیت میده به دانشجو ولی اصلا اینطور نیست. هر کس که با ایشون هم نظر نباشه میشه بیسواد و دزد. دو سال معطل کرد منو به هیچ وجه باهاش کار نکنید هیچ کاری براتون نمیکنه و آخرش هم بهش بدهکار میشید. پیداش هم نمیشه که وقت بذاره. یه بار باهاش که کار میکردم فقط یه انتقاد کردم که بعد 40 روز یه فایل یک صفحه ای بخونه. جوابی که گرفتم از طرف دانشجوش گرفتم این بود که استاد 2 ساعت برات وقت گذاشته، خیلی کارای مهم تری داشته. فکرش رو بکنید استادی که برای کار خودش که میزنه به نام خودش حاضر نیست وقت بذاره برای دانشجوهای خودش وقت نمیخواد که بذاره. میگه 20 تا کار رو همزمان انجام میدم. کلا هم 3-4 دانشجو داره. به خدا که ایلان ماسک به اندازه این استادا سرش شلوغ نیست. همینه که صنعت بی اعتماد میشه به این اساتید بیسواد و نا توان.

4 0

Ulrich
نا شناس

برای دانشجو بسیار ارزش قائل هستند، همچنین بسیار اخلاق خوبی دارند.

0 2

Ulrich
نا شناس

استاد خوبی هستند از نظر رفتاری اما دقیقا مصداق ۲+۲ در تدریس و لوگاریتم رادیکال ۸۸ در امتحان

2 0

Ulrich
نا شناس

تدریس دکتر عابدیان در ترم قبل که در این درس تماماً مجازی برگزار شد، از روی اسلاید بود و کیفیت اسلایدها هم بالا نبود. تدریس شون هم خیلی منظم نیست و گاها باعث سردرگمی میشه. سطح سوالات میان ترم و پایان ترم هم بسیار از سطح اسلایدها بالاتر بود. یکی از نکات بسیار مثبتی که ترم قبل وجود داشت و شاید باعث افزایش یادگیری دانشجوها شد، دستیار آموزشی ایشون، آقای نسایی بود. به عنوان یک دستیار آموزشی فوق العاده بودند و همه‌ی مطالبی که در کلاس دکتر تدریس کردند رو مجدد و با دقت و دلسوزی بالا می‌گفتند و اکثر نکات و مثال ها رو حل می‌کردند برامون. در عین این موارد با دانشجوها هم خیلی همراه بودند و در امتحانات هم بسیار کمک کننده بودن.

2 0