تصویر استاد سمیه کوهی
سمیه کوهی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 29 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 9 )

Ulrich
نا شناس

وضعیت جالبی نداره کلاس هاشون، معمولا افرادی که شاگرد خودشون هستن توی آزمایشگاهشون نمره های تاپ کلاس رو میگیرن، متاسفانه الکی با دانشجوها لج میکنن و براشون مشکل ایجاد میکنند. برخوردی که دارن در شان یک استاد دانشگاه نیست و روی حرف خودشون پافشاری می کنند.

5 2

Ulrich
نا شناس

شاید کلاس ها یکم خشک باشد اما اگر دانشجو تمام کلاس ها را برود و در کوییز های تصادفی که استاد میگیره حاضر باشه واقعا نمره خیلی بالا میگیره . نمره ای که حتی تصورش هم نمیکرد که بگیره

3 1

Ulrich
نا شناس

من با ایشون درس مبانی مدار الکتریکی و الکترونیکی داشتم. تدریشون عین کلاس کنکوره. تمرین لودشون بیخود بالا. و امتحان سخت. اخلاق خوبی هم ندارند!

5 1

Ulrich
نا شناس

تمارین و کوییز های زیاد و امتحان های بسیار سختی دارند.

4 1

Ulrich
نا شناس

استاد خیلی با اخلاق و منظمی هستند و خیلی ازشون یاد میگیرید . سر تمدید تقریبا همیشه با دانشجوها راه اومدند. امتحاناتشون هم خیلی ساده نیست ولی با نمودار جبران می‌کنند و میانگین درس بالاست .

0 3

Ulrich
نا شناس

نظراتی که به استاد داده شده اغلب بخاطر تیم تی ای قبلی استاد هست که عوض شدند و تیم تی ای جدید بسیار با نظم تر هستند و با دانشجو ها راه میان . با اینحال استاد امتحانات سخت می گیرن و نسبت به بقیه اساتید هم تمارین قوی تری دارند اما جوری هستند که با حضور سر کلاس و گوش دادن بهشون تا 90 درصد می شه سوالات تمرین رو زد و چالش اصلی همون گوش دادن با دقت سر کلاس هست در نهایت هم استاد میانگین رو مساوی بقیه کلاس ها می کنه و از کم شدن نمراتتون تو طول ترم نترسید کاملا طبیعیه. در ضمن استاد بسیار با اخلاق هستند (ما حضوری هم رفیتم پیششون و برخورد خیلی خوبی با ما داشتند) .کیفیت تدریس بسیار بالایی دارند و در طول ترم همیشه با تقاضای تمدید تمرین ما موافق کردند اگر می تونید برای درس وقت بذارید و بخونید به طور پیوسته، از برداشتن با استاد کوهی نترسید.

2 3

Ulrich
نا شناس

اول اینکه ترم قبل از ما چون تیم تی‌ایشون خیلی بد بودن ما رو ترسونده بودن. ولی ترم ما (نیمسال اول ۰۰-۰۱) تیم تی‌ای خوب بودن و اخلاق استاد خیلی خوب بود و سر کلاس خوب تدریس می‌کردن. تمریناشون سخت بود ولی حجمش خیلی زیاد نبود. فقط نکته‌ی خاصی که در مورد استاد کوهی هست اینه که اعتقاد شخصیشون اینه که باید تمرینا و علی‌الخصوص امتحان ها و کوییزاشون انقد سخت باشه که دانش‌جوهای ممتاز از بقیه جدا بشن! در نتیجه معدل به شدت پایین میاد. در عوضش آخر ترم نمودار میزنن، اما اگر توانایی روحیشو ندارین که تو بیشتر کوییزا و امتحانا نتونین هیچ کاری بکنید و همه نمراتتون از نصف کمتر باشه بهتره بر ندارید.

2 2

Ulrich
نا شناس

سر کلاس براشون مهم هست که درسی که دارن میدن رو یاد گرفته باشی. درباره اخلاقشون نمیتونم چیزی بگم چون من در ترم مجازی با ایشون کلاس داشتم. امتحانای سختی دارن ولی نمودار میزنن. اینکه دوستان میگن اگر سر کلاس گوش بدی میتونی تمرین بزنی اصلا درست نیست. اگرچه سر کلاس حس میکنی داری درس رو خیلی خوب یاد میگیری اما باید حتما سر کلاسای حل تمرین شرکت کنی و مطالعه داشته باشی تا بتونی از پس تمرین ها و کوئیزها و امتحانا بربیای. این موضوع برای من به شدت اذیت کننده بود. در کل اگر مثل من برات سخته که تو کلاس حل تمرین شرکت کنی بهتره که اصلا با این استاد درس برنداری! وگرنه فقط در حدی از پس این درس برمیای که پاس شی نه اینکه نمره خوبی بگیری:)

0 1

Ulrich
نا شناس

در مقایسه با اساتید دانشکده از هوش بالایی برخوردار نیستند. درس را با یک لحن یکنواخت و به صورت حفظی ارائه میدهند. سر کلاسشان چیز زیادی به دانشتان افزوده نمیشود. نمره دادن شان سلیقه ای است، به دانشجویان خودشان یا دانشجویانی که میشناسند نمره های بالاتر میدهند. امتحانات در کل ساده هست. برخورد اجتماعی ایشان بسیار ضعیف است.

1 0