تصویر استاد شهره کسایی
شهره کسایی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 20 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

استاد خیلی منظم و جدی و اخلاق مدار. برای همین اخلاق مداری خیلی هم به دانشجو اهمیت میدن. در عین حال گاهی ممکنه اذیت کننده هم باشه مثال اگر دیر سر کلاس برسید و غیره... در مورد امتحان هم باید جزوه رو خوند و بر اساس اون سوال های ساده اما دقتی میدن. بخش مهمی از نمره ارایه ها و تمرین های نوشتن هست که خیلی به تی ای بستگی داره. در کل اما خیلی یادگیری درس برای دانشجو لیسانس که با مفهوم کنفرانس و ارایه دادن در کنفرانس ها و مقاله اشنا نیست بالا هست.

3 2

Ulrich
نا شناس

حقیقتا برای این درس (ارایه مطالب) من بسیار چیزهایی از ایشون یاد گرفتم. دقت در برخی مسائل که کمتر استادی به اونها در مورد این درس توجه داره و حرفه ای بودن و تسلط ایشون بسیار مثال زدنیه. پیشنهاد میکنم حتما این درس رو با ایشون اخذ کنید و مطمین باشید یکی از بهترین درسهای دوره کارشناسی شما خواهد شد.

3 2

Ulrich
نا شناس

از نظر یادگیری خیلی عالیه، تکالیف تعدادشون یه مقدار زیاده ولی خیلی وقت نمیگیره. البته تکلیف مقاله خیلی سخت و وقتگیره(حداقل ۴، ۵ روز) ولی بقیه‌ش اوکیه. امتحان هم از اسلایدهاست و پایان ترم و میان ترم عملا از نظر منابع فرقی ندارند و مخصوصا چون میشه برگه یادداشت برد تقریبا آسونه. دو تا هم ارائه باید بدید که اولی عمومیه و دومی مطلب اختصاصی مربوط به کامپیوتر

4 3

Ulrich
نا شناس

به شخصه معتقدم جزو بدترین درس های 15 سال تحصیلم بود درسی که با ایشون داشتم.به طور شدیدا غیر منطقی کار می کشند جوری که اگه درس های دیگه تون حتی معمولی تمرین بدن وقت کم میاد.جلساتی از کلاس که خودشون درس میدهند به شدت خواب آوره و چیز هایی که یاد میدهند به احتمال بالایی (در صورتی که در آینده قصد کار آکادمیک کردن نداشته باشید) هرگز بدرد نمی خورد.

3 3

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار خوبی هستن. تنها نکته اینه که تمرینات درس (ارايه مطالب) زیادن و یک سیاست دارن که اگر یک تمرین رو انجام ندید نمره همه تمرینا صفر میشن.

0 0

Ulrich
نا شناس

تعداد بسیار بالای کوییز و تمرین با نمره ی پایین و بارم بالای میان ترم و پایان ترم و پروژه. بارم بندی از 23 نمره بود که 20 گرفتن سخته و قد دوتا درس وقت میبره. اسلاید های بسیار زیاد و توضیح کم و اشتباه و به درد نخور، اصلا بلد نیست درس بده

1 0

Ulrich
نا شناس

بسیار تجربه بدی داشتم. اسلاید های ایشون اسکرین شات های بی کیفیت از کتاب هست که بعضا قابل خواندن نیستند. در پاسخ دهی به سوالات ضعیف هستند. تعداد اسلایدها بسیار زیاد، امتحان سخت، تعداد بالا کوییز و تکلیف. بار روانی درس بسیار بالاست. و چیز زیادی هم یاد نخواهید گرفت.

0 0