تصویر استاد سید بابک علوی
سید بابک علوی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 22 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

شيوه تدريس ايشان را دوست ندارم.به نظرم مصنوعي است.

2 2

Ulrich
نا شناس

دکتر علوی به معنای واقعی کلمه یک استاد هستند. ایشان واقعا با مفاهیمی که درس می دهند زندگی می کنند و به همین دلیل، به بهترین نحو ممکن می توانند مفاهیم را به دانشجویان منتقل کنند. واقعا به نظر من خسران بزرگی است که کسی دانشجوی MBA شریف باشد اما با ایشان درس نگذرانده باشد

2 3

Ulrich
نا شناس

نظر خودم اینه که همه چی تمومه این استاد. واقعا الهام بخش و آموزنده اس شخصیت خود ایشون علاوه بر تدریسشون.

4 3

Ulrich
نا شناس

شدیداً سخت‌گیر گاهی اوقات سخت‌گیری‌های ایشون رو میشه به وسواس فکر تشبیه کرد. به حدی روز جزئیات بی اهمیت حساس هستند که باعث میشه وقت خیلی زیادی از دانشجو گرفته بشه. با زمان و انرژی مشابه میشه از اساتید دیگه خیلی بیشتر میشه یاد گرفت.

0 1

Ulrich
نا شناس

به نظر من ایشون استاد فوق‌العاده‌ای هستند. نکته ی مهم اینه که شما برای چی می‌خواید درس رو بردارید. این که دانشجو دنبال نمره باشه و با حساسیت زیاد کارارو برای نمره انجام بده، مطلوب استاد نیست و به همین دلیل فکر کنم بعضی دوستان احساس می‌کردن نمره‌دهی بده یا سیاست نمره دهی معلوم نیس. ولی تو همه‌ی درسا به طور مشخص معلومه که هر بخش از درس چه نمره‌ای داره و اتفاقا استاد حتما فیدبک می‌دن که کجا نمره کم شده. برای استفاده از صحبت‌های ایشون باید مطالبی که در طرح درس هست رو حتما مطالعه کرد و بعد سر کلاس نشست. من خودم به شدت تفاوت جلسه‌ای که قبلش مطالعه داشتم و نداشتم رو حس کردم. وقتی مطالعه نداشتم زیاد چیزی نمی‌فهمیدم و حس کلی گویی داشتم یه کم ولی بعدا که روش کلاس رفتنمو تغییر دادم تغییر خیلی زیادی در بهره‌ای که کلاس برام داشت حس کردم.

0 0

Ulrich
نا شناس

استاد ترین استادی که تا حالا دیدم. وااقعا تدریسشون با کیفیته ولی به همون میزان انتظار دارن از دانشجو که اون هم کارشو با کیفیت انجام بده.

0 0