تصویر استاد محمد جعفر عبدخدایی
محمد جعفر عبدخدایی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 27 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 5 )

Ulrich
نا شناس

از لحاظ برخوردی ظاهرا خوب و بی آزار است اما شدیدا تبعیض جنسیتی قائل می شود سیستم نمره دهی کاملا مجهولی دارد و دخترها بدون هیچ منطقی از پسرها بیشترند و برای اینکه میانگین را رعایت کند پسرها نمره های خیلی پایینی می گیرند.

2 5

Ulrich
نا شناس

درس سیستم های کنترل دارو کاملا یک درس ریاضی با حل تحلیلی است و مطالعه سه ساعت برای هر جلسه درس جذاب و راحت میکند و در صورتی که مطالعه کافی در طول ترم وجود نداشته باشد امکان گرفتن نمره خوب از امتحان کتبی تقریبا ممکن نیست. همچنین از انجا که امتحان کتبی و پروژه ترم هر یک ده نمره دارند باید در تعریف پروژه دقت لازم صورت بگیرد به این صورت که استاد انتخاب عنوان پروژه را در اختیار دانشجو قرار می دهد از اینرو اگر موضوع سخت و سنگینی انتخاب کنید به مشکل برخواهید خورد. در تصحیح پروژه ها هم متاسفانه نمی توان ملاک نمره دهی استاد را فهمید ولی از طرفی اگر پروژه در خوری انجام داده باشید در طول یک سال ( با کار زیاد) میتوانید مقاله دهید

0 4

Ulrich
نا شناس

بسیار منصف هستند و برخلاف برخی نظراتی که راجع به ایشان داده می شود انصاف را در نمره دهی رعایت میکنند . فقط لازم است دانشجو خودش را نشان بدهد و به ایشان اثبات کند. در اینصورت پشتیبان خوبی هستند.

3 1

Ulrich
نا شناس

در درس های تحصیلات تکمیلی امتحانات سخت هست ولی در نمره دهی منصفانه عمل می کنند، اصلا تبعیضی ندیدم. پروژه های خوبی در درس ها تعریف می کنند که دید وسیع تری به دانشجو می دهد و او را توانمند می کند. علاوه بر مسائل درسی در جنبه های دیگر هم دانشجوها را راهنمایی می کنند. عموما خوش برخورد و قابل اعتماد هستند. تفکر نقاد دارند و برای مشورت فرد مناسبی هستند.

0 1

Ulrich
نا شناس

متاسفانه ایشون تنها استادی هستند از دانشگاه شریف هستند که از نظر روابط اجتماعی بسیار ضعیف هستند، دست و دل بسته ای دارند و همینطور روحیه و انگیزه ضعیفی دارند، هستند. پیشنهاد میکنم به هیچ وجه شاگرد ایشون نشین. موفق باشید

0 0