تصویر استاد عماد فاطمی زاده
عماد فاطمی زاده
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 11 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

ایشون در کل آدم خوبی هستند ولی یه خورده ضد حال میزنن بخصوص اگر توی ذهنشون یه تصویر بد از شما شکل بگیره تا آخر و درسهای دیگه نمرتون متاثر از همون تصویر ذهنی خواهد بود. در نهایت سیستم نمره دهیشون عادلانه نیست، کلا مثلا شما توی تمرین وقت میذارید و نمرات میان ترم و پایان ترمتون زیاد خوب نمیشه ولی روی 4 نمره تمرین و پروژه خودتون رو از همکلاسی هاتون جلو میدونید و به خیال خودتون تهش نمودار بزنن نمرتون خوب میشه ولی تهش کا نمره تمرین و پروژه رو به همه میدن و شما سرتون بی کلاه میمونه و این بنظرم یک رفتار ناعادلانه بزرگ است. که زحمت شما هیچ میشه نمره میام ترم و پایان ترمتون هم از بقیه پایین ترید و امیدتون به این اختلاف در 4 نمره است که تهش همه میگیرن :| و همه از شما بهتر میشه نمرشون ! پیشنهاد میکنم حتی الامکان با ایشون درس برندارید ولی سر کلاسشون برید مطالب خوبی رو یاد خواهید گرفت موفق باشید :)

3 0

Ulrich
نا شناس

نحوه‌ی تدریسشون خیلی خوبه و در پاسخ به سوالات هم بخاطر تجربشون خیلی مفید راهنمایی میکنن. تنها مشکلشون سیستم ارزیابیشونه، مثلا امتحاناشون کلا چندتا سوال عمده داره و ممکنه سر یک اشتباه بخش زیادی از امتحان و در نتیجه بخش زیاد‌ی نمره درس از دست بدهید چون بیشتر نمره درسو امتحانات مشخص میکنه. سوالات امتحان توی درسی که داشتم(پردازش تصویر) خیلی سلیقه‌ای بود و این هدف که درس و ارزیابی کنه براورده نمیکرد!! بخش عمده‌ی سوالات امتحان میانترم کلا فقط محاسبات نامربوط ریاضی بود!(نصف بیشتر سوالات رو میشد به کسی که معلومات ریاضی داره داد و جدا از بحث درس انتظار داشت که جواب بده)

1 0

Ulrich
نا شناس

فقط حواستون به سوالات امتحان و همچنین سوالاتی که سر کلاس می پرسید باشه

0 0

Ulrich
نا شناس

بهتر است فقط از علم ایشون استفاده کنین تا اینکه با ایشون درس بردارین! چون ضد حال می خورین کلا. من درس پردازش تصویر رو با ایشون داشتم یک پروژه داده بودن مسابقه برنامه نویسی بهترین برنامه برای تشخیص حالات چهره. بعد کل ترمو وقت گذاشتتم تا بهترین برنامه رو بنویسم. اخرشم نتیجه برنامم نسبت به بقیه بالاترین شد. ولی وقتی موقع نمره دادن اومد کلا همه چیرو زیرش زد!!

0 0