تصویر استاد محمد حسن باستانی
محمد حسن باستانی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 9 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

اگر میتونید درس فرایند با ایشون برندارید ولی بقیه درسها اوکیه درس فرایند با دکتر بهنیا ترم دوم بردارید. در مورد فرآیند، ایشون کلا سیستم تدریسشون سر کلاس با اون چیزی که امتحان میدید و تهش نمره ای که میگیرید سه پارامتر مستقل از هم و کاملا بی ربطی هستند... اگر میخواهید نمره خوبی بگیرید برید نمونه سوالات قبل رو حتما بخونید حتما حتما بخصوص میان ترم که 7 نمره داره راحت میتونید نمرش رو بگیرید چون کاملا تکراریه ولی پایان ترم ایده ای و اینطوری هست که میان ترم برای اونهایی که از موضوع سوالات تکراری مطلع هستند 20 الی 30 دقیقه طول میکشه و برای بقیه بیچاره ها 4 ساعت هم کمه! ولی این موضوع برای پایان ترم اینطوریه که همه 3 ساعت تا آخر میشینند و کاملا ایده ای هست و اگر خوب بلد باشید و خوب بنویسید میتونید با خوندن آیت الکرسی و فوت کردن به ورقتون امیدوار باشید نمره ای بین 12 تا 20 به صورت کاملا رندم بگیرید! جدی میگم و خودم از این موضوع رنج کشیدم! و قلبا این رو میگم سیستم بازبینی ورقه هم که باید الگوی الهام بخش برای جویندگان عدالت اجتماعی و آزادی بیان باشه !!!! از بس که شما حق اظهار نظر و دفاع از ورقه ندیده و نمره گرفته به صورت رندم دارید!!!

1 1

Ulrich
نا شناس

من فقط درس فرایند رو با ایشون داشتم الان که وضعیت آموزش مجازی هست کیفیت تدریسشون وحشتناکه. یه تعداد صفحه جزوه دستنویس بدخط و بی نظم رو روی صفحه میذارن و همینطور روش توضیح میدن. انقدر سریع درس را تموم کردند که 6 جلسه زودتر از موعد درس تمام شد و به معنای واقعی سر کلاسشون چیزی یاد نگرفتیم. سر کلاس هیچ تعاملی با دانشجو ندارن. حتی اجازه وصل کردن بلندگو و پرسیدن سوال رو سر کلاس نمی دادن. نحوه ارزیابیشون هم واقعا ضعیفه. از ما میان ترم نگرفتند و فقط یک امتحان پایان ترم گرفتند که 18 نمره از 20 نمره مربوط به این امتحان بود و فقط دو نمره برای تکالیف بود. امتحان پایان ترم هم یک امتحان یک و نیم ساعته با 4 سوال بود.

1 0

Ulrich
نا شناس

بسیار استاد بدی هستند حتما اگر می توانید با دکتر بهنیا درس فرایند را بگیرید یکسری دست نویس که حتی گاهی خودشون هم نمی دونستن چی نوشتن را به عنوان اسلاید به ما نشان دادند و امتحان هم فقط یک امتحان پایانترم 18 نمره ای بود با 2 نمره تمرین که اصلا اصلا ارزیابی منصفانه ای نبود

3 0

Ulrich
نا شناس

من ترم 1400-1401 با ایشون فرآیند تصادفی داشتم. به شدت خسته کننده و خواب آور درس میدن. قدرت انتقال مفهوم به شدت پایینه. یه چیز سادرو 10 بار تکرار میکنن. قدرت تکلم هم ضعیفه به طوری که ویدئو درس رو روی هر سرعتی بذارید تقریبا چیزی متوجه نمیشید از حرفاشون. نظم امتحان گرفتن و پخش کردن نمره بین چیزهای مختلف وجود نداره. توی ترم مجازی یهو یه امتحان 18 نمره با 4 تا سوال و انتگرال های به شدت سخت. امتحانش واقعا اینطوری هست که اگر نمونه سوال های سالهای پیش رو حل کرده باشید تقریبا مسلط به امتحان میشید و فقط باید وقتتون رو توی زمان کوتاه تقسیم کنید.

2 1