تصویر استاد فرید آشتیانی
فرید آشتیانی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 16 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 3 )

Ulrich
نا شناس

شخصیت بسیار محترمی هستن. به دانشجویان هم خیلی احترام می گذراند. کیفیت تدریسشون معمولیه ولی سیلابس خیلی زیادی رو پوشش میدن، واقعا بیشتر از استادای دیگه درس میدن. سرعت تدریسشون بالاست. لودشون هم خیلی کمه. تمریناتشون آسونه و کوییزها در سطح تمرینه. ولی امتحان ...! امتحانشون بسیار سخته. یه هفته قبل از امتحان شروع به خوندن کردن و ... اصلا فایده نداره. باید در طول ترم به صورت مستمر و مداوم مطالعه کرده باشید و مسائل مختلفی رو دیده باشید. مثلا کلاس ما خیلی قوی بود (تقریبا هم مدال المپیاد داشتن یا رتبۀ خیلی عالی کنکور) ولی میانگین میانترم شد 33 از 100 و پایانترم (با حذف عدۀ زیادی از بچه ها و ...) شد 64 از 100! البته قبول کردن که بارم میانترم رو بکنن 3 نمرۀ کل تا قابل جبران باشه. یه پروژۀ امتیازی 1.5 نمره ای هم دادن (فقط برای اونایی که درسو پاس میشدن بدون پروژه!) در انتهای ترم هم به صورت غیر منتظره ای یه نموداره یک و نیم نمره ای زدن! باز هم بالاترین نمرۀ کلاس ما شد 19.7! اگه به مباحثی که تدریس می کنن علاقه مند هستید و آدمی هستید که توانایی انگیزش خودتون رو برای مطالعه در طول ترم دارید، برداشتن با ایشون خوبه. ولی اگه متکی به تمرین و کوییز و ... هستید، اصلا برداشتن باشون توصیه نمیشه.

3 0

Ulrich
نا شناس

خیلی خیلی استاد خوبی هستند و البته بسیار بسیار مهربان اگه می توانید حتما با ایشون درس بردارین خیلی خوب درس میدن البته زیاد درس میدن ولی حقیقتا به درد می خوره من با دکتر امار داشتم خیلی راضی بودم و حتی درسی که ایشون دادن تو فرایند هم بسیار کمکم کرد امتحانشون یکم خوب فکر کردن می طلبه ولی اگه باهاشون در طول ترم همراه باشین واقعا سخت نیست امیدوارم بتونم باهاشون مخابرات دیجیتال و تئوری صف هم داشته باشم

0 0

Ulrich
نا شناس

استاد با اخلاقی هستن درس دادنشون خوبه ولی چون زیاد درس میدن اطلاعی که از اینکه بچه ها چقد یادگرفتن ندارن تمارین از سطح تدریس ساده ترن و اگه فقط به اونا اکتفا کنید توی میان ترم و پایان ترم نمره خوبی نمیگرید ولی دانش اونا برای کوییز ها کافیه باید حتما جزوه استاد که از روی کتاب مرجع هست بیشتر رو مسلط باشید تا بتونید نمره خوبی بگیرید. پروژه ساده ای هم دارند که اگه بزنید نمره خوبی میگیرید از اون بخش. توی بخش تمارین خیلی ضعیف عمل کردن و بارم کمی هم دارند به همین دلیل.

0 0