تصویر استاد کورش عشقی
کورش عشقی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 56 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

كلاس هاي اين استاد بسيار جذاب است و يادگيري مطالب در سر كلاس بالاست. كلا استاد خيلي خوبي هستند. براي اينكه نمره ي بالا بگيريد، بايد مقررات ايشان از جمله حضور غياب و تاخير را رعايت كنيد. ايشان نمودار خوبي هم روي نمرات مي زنند. در كل كاملا راضي بودم.

6 2

Ulrich
نا شناس

تسلط بالا بر ریاضیات و مهندسی صنایع کاملا قابل مشاهده است. کلاسشان بسیار آموزنده است.

3 2

Ulrich
نا شناس

بسیار کار بلد و باسواد و نحوه تدریس خوب فقط سختگیر و جدی هستند.

1 0

Ulrich
نا شناس

دکتر عشقی، استاد بسیار باسواد، باشخصیت و بانظمی هستند. امتحانات ایشون در ترم‌های مجازی خیلی اذیت کننده و عجیب بود اما در نهایت نمودار بسیار خوبی زدن و کاملا راضی بودیم ازشون.

0 2

Ulrich
نا شناس

استاد به معنای واقعی کلمه. بسیار با سواد، با شخصیت، با نظم و به دانشجو احترام قائل میشوند. حجم کاری در طول ترم نسبتا بالاست ولی امتحان های استاندارد و معقولی میگیرند و شیفت خوبی هم اعمال میکنند. بزرگترین سرمایه دانشکده صنایع دکتر عشقی هستند.

0 1

Ulrich
نا شناس

در کل استاد خوبی هستند و سر کلاس اگه دقت کنید و سوال بپرسید میزان یادگیریتون خیلی بالا میره، چون بخش بزرگ نفهمیدن شما سر کلاس از خود ماهیت درس میاد که با سوال های متداول میشه بر طرفش کرد. نمره دهی با ارفاق بالا صورت میگیره از همون اول تکلیف نمره ی همه چیز رو با شما مشخص می کنه. امتحان ها آنچنان سخت نیست. مطالعه از کتاب یا منابع دیگر و تمرین زیاد حل کردن باعث گرفتن نمره ی خوب و بالاتر از میانگین میشه که تقریبا میانگین روی 15 هست و با کمی تلاش می شود تا یک یا دو نمره بالاتر هم گرفت. منظم، وقت شناس و خوش برخورد هستند.

0 1