تصویر استاد محمد هادی چمران
محمد هادی چمران
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 22 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 5 )

Ulrich
نا شناس

استاد در مورد تحويل تمرين ها بسيار جدي هستن.اگر يك جلسه به هر دليلي تمرين رو تحويل ندين،امكان نداره ازتون تحويل بگيرن.در مورد حضور غياب اول جلسه به صورت رندوم حضور غياب ميكنن و از درس جلسه ي پيش يه سوال ميكنن كه اگه جواب بدين نمره ي مثبت داره.درضمن اينم بگم كه به ازاي هر غيبت ايشون نمره ي منفي در نظر ميگيرن.امتحان هاشون ساده ست ولي خيلي زياده و با وقت كم.

7 0

Ulrich
نا شناس

برای یادگیری خودتان بخوانید و الا مسایل تدریس شده چیز خاصی بر سواد شما نمی افزاید.

4 0

Ulrich
نا شناس

اصلا روش تدریس مناسبی ندارد و درس اقتصاد را مفهومی درس نمی دهند.

4 0

Ulrich
نا شناس

نحوه تدریس کتابی است و مفهومی آموزش نمی دهند و کلاسشون به دانشجو دید خوب و قدرت تحلیل نمیدهد. نحوه تدریس بسیار خسته کننده هست و در کلاس آنلاین یک دستوشته بدخط و بی کیفیت آپلود میکنند و با ماوس به کلماتش اشاره می‌کنند و ...

1 0

Ulrich
نا شناس

سلام تدریس ایشون در حالت آنلاین کیفیت معقولی ندارد. نحوه ارزیابی ایشان سخت گیرانه تر از حالت حضوری شده است به طوری که کوییز های بی اطلاع با زمان کم می گیرند و تمرین نیز میدهند ( در صورتی که در حالت حضوری در درس اصول مدیریت این چنین نبود ) همچنین دشواری امتحان ایشان نسبت به حالت حضوری بیشتر شده و شیوه تدریس و مطالب گفته شده در سر کلاس تناسب با مطالب خواسته شده در امتحان ندارند. نحوه ارزشیابی پروژه ایشان نیز به نحوی است که به هیچ کسی نمره کامل نمی دهند. به طور کلی بازخورد ها از ایشان در حالت آموزش مجازی نسبت به حضوری حتی منفی تر هم شده است.

0 0