تصویر استاد محمد رضا پورنکی
محمد رضا پورنکی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 54 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

از نظر تدریس واقعا یکی از بهترین استادهایی هستن که داشتم! واقعا جزوشون عالیه و کل مطالب رو پوشش میده و اگه گوش بدین خیلی خوب متوجه میشین! اما امتحان های سختی میگیرن و زیاد هم نمودار نمیزنن!

11 2

Ulrich
نا شناس

از نظر درس دادن واقعا مرتب و منظم درس میدن و جزوه ی خوبی هم دارن ولی امتحاناشون واقعا سختن و معمولا هم حق اعتراض برای دانشجو نمی ذارن و اصلا با اعتراض به شدت مخالفن. در کل نمره خوب گرفتن ازشون سخته واقعا.

10 1

Ulrich
نا شناس

استاد پورنکی در انتقال مطالب قوی هستند و جزوشون کامله و برای امتحان واقعا کافیه. سرعت تدریسشون معقوله طوری که میرسید هم گوش کنید و هم سریع بنویسید. تقریبا تمام سوالات رو خیلی دقیق جواب میدن. از اساتیدی هستند که توی فورجه نه تنها کلاس گذاشتند برای اینکه مباحثی که هنوز تموم نشده رو کامل کنند، بلکه کلاس برای حل تمرین بیشتر هم گذاشتند و حس میکنم براشون دانشجو ارزشمنده. درباره ی این مطلب هم که امتحاناتشون سخته، خب روند امتحانات ریاضی 1 (که من با ایشون داشتم) اینجوری بوده که سوالات سخت باشن و میانگین خیلی بالا نباشه و درباره ی نمره دهی هم من واقعا ایراد یا ضعفی در روش نمره دهیشون ندیدم. از نظر اخلاق هم خب خیلی جدی هستند و ممکنه یه مقدار گذر زمان در کلاس را حس نکنید :) در کل اگر بخوام این بار ریاضی 1 رو با اختیار خودم بردارم حتما با ایشون بر میدارم

2 5

Ulrich
نا شناس

امتحانات بسیار سخت و غیر مرتبط با سطح درسی که میدهند(یعنی مطالب کمی درس میدهند و نسبتا ساده اند ) و چون هیچ تمرینی هم نمیدهند و به سوالات کمی سخت هم پاسخ مناسبی نمیدهند زمان امتحان جا میخورند.

4 3

Ulrich
نا شناس

بهترین استادی که تا حالا داشتم هم از نظر اخلاق و هم از نظر تدریس و افتادگی

3 3

Ulrich
نا شناس

خوب درس میده ولی نمره دهی کاملا ناواضح و بد هست و عملا حق اعتراض ندارین. پیشنهاد میکنم باهاش بر ندارین ولی میتونین برین سر کلاسش بشینین.

2 2

Ulrich
نا شناس

دبیرستانی و حفظی تدریس میکنن..معمولا نمودار هم نمیزنن

2 2