تصویر استاد سعید رضایی
سعید رضایی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 20 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

در زمینه تدریس بد نیستن ولی برای مدیریت واقعاً بی مسئولیت هستند رفتار ایشان کاملاً با دانشجو درست نیست و او را سر می دوانند . خیلی از طریقه رفتارشان خوشم نمی آید ولی در زمینه تدریس متوسط هستند .

4 5

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار مهربان و خوش‌ اخلاقی هستند. برای دانشجویان وقت می‌گذارند و همیشه به صورت ایمیلی و یا حضوری پاسخگوی سوالات دانشجویان هستند. روی نظم کلاس و نحوه مشارکت در فعالیت‌های کلاسی حساس هستند ولی دانشجویان فعال در کلاس می‌توانند نمره خوبی از ایشان بگیرند. سطح کلاس بالاست و همیشه به انگلیسی برگزار میشه ولی با حوصله هستند و سعی می‌کنند همه رو در بحث‌های کلاسی شرکت بدهند. در مجموع خیلی خوب بودند.

4 3

Ulrich
نا شناس

استادی بسیار کوشا، اخلاق مدار، منظم، مهربان و از نظر علمی بروز هستند. پیشنهاد می کنم اگر دانشجویی کوشا و علاقه مند به تحقیق و مطالعه هستید حتما درس و یا پایان نامه خودتون رو با ایشون بردارید. تجربه ی شخصی من از دانشجوی ایشون بودن تجربه ای پویا، دلپذیر، و پربار بود. فکر می کنم نگاهی به کارنامه ی علمی و پژوهشی ایشون گویای همه چیز باشه.

2 3

Ulrich
نا شناس

سلام استاد بسيار با سواد ، خوش اخلاق ، حرفه اى ، دلسوز ، باتجربه و شوخ و بذله گويى هستند البته به انگليسى. يكى از بهترين تجربه هاى تحصيلى ام ، دانشجو اين استاد بودن است و خيلى از ايشان ياد گرفتم مخصوصاً نكات حاشيه اى امّا مهم در زبان انگليسى ؛ البته بايد اذعان كنم كه تجربه ى هر كس با ايشون متفاوت است و اگر شما از دسته دانشجويان ، فعال و زحمت كش و تلاشگر هستيد حتماً حتماً كلاس مفيد و جذابى با ايشان خواهيد داشت.

0 3