تصویر استاد سعید رحیمی
سعید رحیمی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 60 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 10 )

Ulrich
نا شناس

استاد فوق‌العاده‌ای هستن٬ حجم جزوش کمه و سر کلاسش ارائه اختیاری دارین که ۲ نمره امتیازیه٬ امتحانشم کاملا از جزوست٬ سر کلاساشون کلی خاطره میگن که خیلی لذت بخشه. امتحاناشم اضافه نمره نمیده. در یک کلام عالی!

7 2

Ulrich
نا شناس

خیلی استاد خوش اخلاق و مهربونی هستن. نمره هم خوب میدن. تدریسشون هم خوبه. حجم مطالب کمه اما خیلی روی همونا بحث میکنن. هر جلسه هم دانشجو ها ارائه دارن. در کل خیلی خوبه.

5 2

Ulrich
نا شناس

با ایشان در ترم اول 1389-90 ادبیات فارسی داشتم، استاد بسیار خوبی بودند. با اینکه سه سال پیش از دانشگاه شریف فارغ التحصیل شده ام، ولی گاهی اوقات که به دانشگاه می آیم، حتما به ایشان سر میزینم و ایشان هم با روی باز پذیرا هستند. ایشان بهترین استادی بوده اند که در ترم اول داشتم. در مقایسه با اساتید جدی گروه ریاضی و فیزیک که ترم اول داشتیم، ایشان نعمتی بس عظیم و دری ثمین بوده اند!

5 2

Ulrich
نا شناس

ایشون استاد بسیار دلسوز و باشخصیت و باسوادی هستن.من واقعا خیلی از ایشون راضی بودم

1 1

Ulrich
نا شناس

بهترین استاد ادبیاتی که تا حالا تو عمرم دیدم. بهتر از استاد رحیمی پیدا نمیشه تو دنیا، تدریس فوق العاده جذاب و دوستداشتنی، بسیار مهربان و متین و باوقار. دیگه هر چی بگم از خوبی های ایشون باز کم گفتم. خدا حفظشون کنه.

2 1

Ulrich
نا شناس

استاد خوبی هستن. هم از جهت تدریس و هم از نظر نمره دهی. ولی بسیار دانشجو رو سر میدوانند و با تبعیض عمل می کنند. من طی دو سه جلسه اول کلاسشون حذف کردم. هرچند نمره بهتر از دکتر سیدان میدن ولی اخلاقشون در مقابل دکتر سیدان اصلا قابل مقایسه نیست. دکتر سیدان بسیار خوش رفتارتر ، خوش برخوردتر و منطقی تر هستن.

1 2

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار خوبی اند و در کلاس از ادبیات لذت خواهید برد. امتحان از جزوه و مختصر هست،البته خودتان باید جزوه را سر کلاس کامل کنید.

3 1

Ulrich
نا شناس

خوش اخلاق/ دلسوز دانشجو /.....

1 1

Ulrich
نا شناس

هنوزم بعد از این همه سال جزوه آقای رحیمی رو با خودم دارم و هر از گاهی میخونمش. یکی از بهترین گلچین های آثار شاعران و نویسندگان ایرانیه. همه جزوه رو درس نمیدادن ولی آثاری که از توش انتخاب میکردن واقعا عالی بودن. کلاس درس هم مثل یک کلاس های معمولی ادبیاته. تسلط خوب آقای رحیمی و جذابیت ادبیات برای اشخاصی مثل من مانع کسل کننده شدن کلاس میشد. یکی از بهترین کلاس های عمومیه که میتونید توی شریف بردارید.

0 0

Ulrich
نا شناس

یک کلام ، سر کلاس ایشون لذت خواهید برد. نمره دهی واضحی هم دارن و اگه یکی دو روز جزوه رو قبل امتحان دقیق بخونید و سر کلاس ها بوده باشید میتونید نمره خوب بگیرید. امتحان هم تستی هستش.

0 0