تصویر استاد محمدرضا کلاهدوز اصفهانی
محمدرضا کلاهدوز اصفهانی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 17 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

این استاد واقعا استاد خوبی هستن و فوتبالیست هم بودن(بهترین بازیکن سال فوتسال سوید شدن!!)و خیلی هم بروز هستند و در دانشگاه kth سوید درس خوندن.واقعا من از کلاس درس ایشون خوشم اومد.

3 4

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار خوبی هستند

3 4

Ulrich
نا شناس

دانشجویان مقطع کارشناسی، ارشد و دکترا لطفا ایشون رو به هیچ وجه به عنوان استاد راهنما انتخاب نکنید. چون ۱ درصد هم برای پایان نامتون وقت نمیذارند و دو تا شرکت زدند و درگیر کارهای شرکتشون هستند و سالی یکبار برای تناول شیرینی به ازمایشگاه سر میزنند و در مقالاتشون هم نقش غلطگیر اخر کار رو دارند و اصلا نمیدونند مقاله چی هس فقط لغات انگلیسی رو تصحیح میکنند. به همه این ها معاون اداری و مالی دانشکده برق هم اضافه کنید نور علی نور میشه.

3 2

Ulrich
نا شناس

به هیچ عنوان برای دانشجو وقت نمیذارند. به هیچ دانشجویی برای کار کردن این استاد رو پیشنهاد نمیکنم چون درگیر کارهای شخصی خودشون هستند

3 1

Ulrich
نا شناس

اقای کلاهدوز سالهای قبل که استادیار بودند به دانشجو بیشتر اهمیت میدادند. الان مشغول بیزینس خودشونند و دانشجو رو به امان خدا ول کردند. میتونید یه سر به گروه دیوایس بزنید و راجع به این استاد سوال بپرسید. ازمایشگاه هاشون خاک میخورند. فقط یه سلاح به عنوان ریکامندیشن دارند دانشجویی که براشون مقاله نده ریکام بد داده میشه. دانشجویی که در مسیر بیزینسشون کمک کنه حتی اگر ازمایشگاه نیاد و کار علمی نکنه ایشون هواشو داره

3 1

Ulrich
نا شناس

خیلی استاد خوبی هستند،من دانشجو ایشون بودم و عالی بودن،واقعا با اخلاق و شرایط دانشجو رو درک میکنن، ریکام خیلی خوبی میدن و اصلا هم دنبال مقاله نیستند اتفاقا افرادی که گفتن ایشون برای دانشجو وقت نمیذارند، میشه بپرسم کدوم از اساتید وقت میذارن؟؟ ازمایشگاهشون هم همیشه بچه ها هستند حتی در ایام کرونا! به نظرم بهتره منصفانه تر نظر بدیم .

0 2

Ulrich
نا شناس

متاسفانه نه به روز هستند، نه برای دانشجو وقت می‌ذارند و درگیر کار خودشونن کامل. در کل ایشون اصلا استاد خوبی نیستند و به نظرم باهاش اصلا برندارید.

1 0