تصویر استاد نظام مهدوی امیری
نظام مهدوی امیری
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 14 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

بسیار بداخلاق هستند. سر کلاس سوال دانشجو را با تندی و بداخلاقی پاسخ میدهند. با دانشجویان تحصیلات تکمیلی به تندی برخورد میکنند. از نظر تدریس و نحوه امتحان گرفتن و نمره دهی خوب و قابل قبول هستند ولی از نظر پژوهشی با دانشجویان ارشد و دکترا همکاری فکری نمیکنند.

1 0

Ulrich
نا شناس

سوال نپرسید فقط خشمگین خواهد شد.

2 0

Ulrich
نا شناس

فوق العاده بداخلاق و بی اعصاب. فوق العاده بداخلاق و بی اعصاب. فوق العاده بداخلاق و بی اعصاب. هر سوالی رو با عصبانیت و به تندترین شکل ممکن جواب میدن. جوری که بیشتر شوکه میشی تا ناراحت. به هیچ وجه در کار پژوهشی همفکری و همکاری با دانشجویان تحصیلات تکمیلی ندارند.

0 0

Ulrich
نا شناس

من هیچ درسی با ایشون نداشتم اما این حجم از بد اخلاقی و غرور واقعا در شان یک استاد نیست. یه بار رفتم دفترشون خییییلی مودب و محترمانه گفتم آقای دکتر ببخشید مزاحم شدم شما قبلا یه دانشجو داشتید رو فلان زمینه کار کرده من الان تو این زمینه یه سوال دارم میتونم ازتون بپرسم گفت نخیر بفرما بیرون. بخدا همینطوری ها. گفتم استاد 30 ثانیه هم بهم وقت نمیدید خیلی به کمکتون نیاز دارم گفت من وقت ندارم برای شما گفتم چرا استاد جسارتی کردم گفت آقای محترم توی اینترنت همه جور اطلاعات هست بفرمایید میدونم باور نمیکنید اما همین طوری دقیقا ممن فارغ التحصیل مکانیک شریف بودم میتونستم خیلی راحت خیلی بد باهاش حرف بزنم فقط حرمت سنش رو نگه داشتم اما واقعا آدم بی شخصیته

0 0

Ulrich
نا شناس

در ترم مجازی، خوش اخلاق هستند و به دانشجو اهمیت می‌دهند. تقریبا هروقت درخواست تمدید یا تاخیر مجاز داشتیم قبول کردند. در نهایت نمره‌ها خوب بود و نمودار خوبی هم زدند. در زمان تدریس همیشه به چت باکس نگاه می‌کردند و اگر کسی سوال می‌پرسید پاسخ می‌دادند. نکته منفی این بود که از روی کتاب خودشان روخوانی می‌کردند و دنبال کردن آن بعضی وقت‌ها مشکل بود.

1 0

Ulrich
نا شناس

آقای دکتر یه مقدار جدی هستن ولی سطح علمی عاااالی و نمره دهی هم معمولیه... به نظرم سطح علمی و نظم کلاسشون خیلی پررنگ تر از بداخلاقیشون هست

1 0