تصویر استاد حسین اسدی
حسین اسدی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 38 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

تا پیش از این هیچ استادی اینقدر برای ما زحمت نکشیده بود . واقعا کیفیت تدریس عالی است ، تمرین ها هم بسیار زیادند اما کل مطلب را یاد میگیرید .اما برای نمره باید زحمت بکشید .

1 0

Ulrich
نا شناس

سرعت درس دادن گاهی زیادی زیاد و گاهی خیلی کم بود.(بیشتر زیاد یه بار کم:دی) تمرین خیلی زیاد بود اما امتحان نسبتا ساده بود.

3 0

Ulrich
نا شناس

درس دادنشون از روی اسلایده و اگه گوش بدی و سوال بپرسی خوب یاد می‌گیری. زیاد اتفاق می‌افتاد که درس رو تازه توی سوال پرسیدنای بچه‌ها متوجه می‌شدم. تمرینای زیاد و رگباری داشتیم که البته معمولا تمدید میشد. امتحانا شبیه تمریناست و معمولا یکی دو نکته از تمرینا هست توش. در طول ترم هم ماکزیمم سه تا کوییز تصادفی میگین که ۳۰ درصد نمره رو هر کس که نوشته باشه میگیره

2 0

Ulrich
نا شناس

ترم ما همه در مورد تعدد تمرین ها اعتراض داشتند و غر میزدند، در کل ۱۱ تا تمرین داشتیم که هر کدوم تقریبا یه روز وقت میگرفت و به نظر من خیلی فاجعه نبود. تدریسشون هم خوب بود و امتحان ها هم منطقی ولی برای معماری امتحان های غیر منطقی سخت میگرفتند و تمرین ها هم خیلی زیاد بود. در آخر هم نمره‌ای که گرفتیم ارزش این همه تلاش را نداشت و به خیلی کمتر از چیزی بود که یاد گرفتیم

1 0

Ulrich
نا شناس

خیلی با مِن و مِن درس می‌ده. خیلی بی منطقه. جلسه آخر مشخص کرد که باید پروژه هم انجام بدیم و کل فرجه رو برای انجام پروژه وقت گذاشتیم. خیلی درگیر کار خارج از دانشگاه هستش و وقت نمی‌کنه برای درس‌هاش زمان کافی بذاره. برای همین درس کم ارائه می‌ده و درس‌هایی که ارائه می‌ده همه چیز رو به عهده تعداد زیادی دستیارآموزشی قرار می‌ده و اون ها معمولا بدترین تمرین‌ها و پروژه‌های ممکن رو طرح می‌کنن. هرگز دنبال معرفی‌نامه از این استاد نباشید. پوست شما رو می‌کنه. اصلا منطق نداره و ممکنه بعد از دو سال کار کردن زیر همه چیز بزنه.

4 0

Ulrich
نا شناس

با اینکه ایشان لیسانس خود را از یک موسسه غیرانتفاعی دریافت کردن ولی استاد موفقی هستن. ایشان ظاهرا پولساز ترین استاد دانشکده هستن.

0 1

Ulrich
نا شناس

خیلی استاد زحمتکش و منظمی هستند. من درس ساختار و زبان کامپیوتر رو با ایشون داشتم. از روی اسلاید درس میده ولی باید سر کلاس گوش بدین. پروژه ش کلا کار 4 ساعت بود. کوییز های کلاسی یه کم سخته و زمانش کمه ولی باید هر چی بلدین بنویسین تا یه نمره ای بگیرین. تمرین ها تعدادشون زیاده ولی اکثرش آسونه، یه سریشم باید سرچ کنید و ببافید. امتحان ها هم آسونه. تجربه ی خوبی بود.

0 0