تصویر استاد آرتا جمشیدی
آرتا جمشیدی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 4 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 3 )

Ulrich
نا شناس

استاد اصلا نمیدونه چه چیزایی لازمه که به دانشجو انتقال بده... و اصلا خودشو جای دانشجو قرار نمیده برای همین خیلی بعیده که اصلا بشه تو موضوعی راضیش کرد....نمره دهیش معلوم نیست رو چه ملاکیه و TA هاش معلوم نیست که کی هستند و ما اصلا باهاشون ارتباط نداشتیم(هنوز نمیدونم وجود خارجی داشتن یا نه) از دانشجو ارائه میخواد و همه موظفن که یه موضوع مرتبطی پرزنت کنن و در آخر مثل ربات میمونه و خودش هم میگه که حرفاتونو واضح بگید که من بفهمم، من یه رباتم(بخدا اینو تو یکی از اعتراضات جمعیمون که گیج شده بود گفت :))) )

1 2

Ulrich
نا شناس

استاد خوبی هستش . دانشجو رو هندل می کنه. کاملا پی گیر کار دانشجو و اینکه فوق العاده به روزه . من در دوجا شاگرد ایشون بودم. برای دانشجوهای تحصیلات تکمیلی عالیه.

1 0

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار اطلاعات به روزی در زمینه های ریاضیات کاربردی و برق و مهارت پیاده سازی آنها به صورت عملی را دارند و مطالب را متناسب با سطح هر فرد میگویند. نمره دهی بر اساس پارامتر های مشخصی صورت میگیرد و به چند بخش پروژه و امتحان میان ترم و ترم و کار عملی تقسیم میشود. به دلیل حضور در دانشگاه برتر دنیا مثل پرینستون برای درس دادن از تکنیک های به روز استفاده میکنند و پژوهش و ایده های نو رو به دانشجو منتقل می کنند.

1 0