تصویر استاد آرتا جمشیدی
آرتا جمشیدی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 4 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

استاد اصلا نمیدونه چه چیزایی لازمه که به دانشجو انتقال بده... و اصلا خودشو جای دانشجو قرار نمیده برای همین خیلی بعیده که اصلا بشه تو موضوعی راضیش کرد....نمره دهیش معلوم نیست رو چه ملاکیه و TA هاش معلوم نیست که کی هستند و ما اصلا باهاشون ارتباط نداشتیم(هنوز نمیدونم وجود خارجی داشتن یا نه) از دانشجو ارائه میخواد و همه موظفن که یه موضوع مرتبطی پرزنت کنن و در آخر مثل ربات میمونه و خودش هم میگه که حرفاتونو واضح بگید که من بفهمم، من یه رباتم(بخدا اینو تو یکی از اعتراضات جمعیمون که گیج شده بود گفت :))) )

1 2

Ulrich
نا شناس

استاد خوبی هستش . دانشجو رو هندل می کنه. کاملا پی گیر کار دانشجو و اینکه فوق العاده به روزه . من در دوجا شاگرد ایشون بودم. برای دانشجوهای تحصیلات تکمیلی عالیه.

1 0

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار اطلاعات به روزی در زمینه های ریاضیات کاربردی و برق و مهارت پیاده سازی آنها به صورت عملی را دارند و مطالب را متناسب با سطح هر فرد میگویند. نمره دهی بر اساس پارامتر های مشخصی صورت میگیرد و به چند بخش پروژه و امتحان میان ترم و ترم و کار عملی تقسیم میشود. به دلیل حضور در دانشگاه برتر دنیا مثل پرینستون برای درس دادن از تکنیک های به روز استفاده میکنند و پژوهش و ایده های نو رو به دانشجو منتقل می کنند.

1 0

Ulrich
نا شناس

ایشون یکی از بهترین و شریفترین اساتیدی بودند که تا به حال باهاشون کلاس داشتم، ایشون خیلی مهربان و دلسوز پیگیر دانشجویان خودشون هست و خیلی منظبت رفتار میکنند، البته این هم بگم که برای دانشجویانی که میخوان سر استادا کلاه بزارن ایشون اصلا مناسب نیست چون فوق العاده سریع میفهمن، علتش هم اینه که سوالات زیادی رو مطرح میکنند که باعث میشه اگر دروغ یا اشتباه گفته باشید متوجه بشن، یک خصوصیتی که ایشون دارن و به من خیلی کمک کرد این بود که ایشون سخت ترین مطالب رو با زبان ساده ارایه میده از اون طرف هم با زبان ساده از شما میخواد که باعث میشه شما عمق مطلب رو درک کنید، همینطور بیرون از کلاس خیلی راحت میتونید به استاد دسترسی داشته باشید که در تحصیلات تکمیلی این خیلی تعیین کننده است. در کل من تجربه فوق العاده ای با ایشون داشتم، امیدوارم هر جا هستند سلامت و تن درست باشن و سایشون بالا سر امثال من بنمونه، خدا نگهدار ایشون باشه انسان شریف، معلم و استاد دلسوز و محقق واقعی.

0 0