تصویر استاد علی الفت
علی الفت
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 16 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

به جرات و با کمال صداقت میتونم بگم که ایشون باسوادترین استادی هستش که تا حالا باهاش درس داشتم کاملا مسلط به موضوع، بسیار خوش ذوق در تدریس،قدرت انتقال بالا و به روز بودن از بارزترین ویژگی هاشونه من با ایشون فرایند تصادفی و مخابرات داشتم فقط در یک کلمه میتونم بگم معرکه هستش

7 1

Ulrich
نا شناس

من باهاشون درس تخمین و مخابرات پیشرفته و فرآیند تصادفی داشتم. واقعا باسوادترین استاد گرایش مخابرات دانشکده فنی هستند.

6 1

Ulrich
نا شناس

در طول تحصیل کارشناسی و ارشد در دانشگاه تهران مسلط ترین استادی بودند که من دیدم. درس آمار و احتمال، فرآیندهای تصادفی شون خیلی ویژه بود. تسلط زیادی در ریاضیات مربوط مباحث آماری دارند.

6 1

Ulrich
نا شناس

با عرض سلام. با سوادترین استادی که در حوزه‌ی مخابرات سیستم و مباحث آماری دیدم. به موضوع تسلط کاملی دارند و تمام روابط را از پایه‌ به صورت کامل اثبات می‌کنند. در صورتی که در دانشکده فنی تحصیل کرده باشید و با ایشان کلاس بر ندارید سرتان کلاه رفته.

5 1

Ulrich
نا شناس

درس دادنش معرکه است یعنی تانبینی نمی فهمی چی میگم

4 1

Ulrich
نا شناس

بدون شک با دانش ترین استاد دانشکده فنی و از نخبگان مخابرات سیستم هستند. در ظاهر جدی ولی در باطن بسیار دلسوز و مهربان هستند. مطالبی که از کلاسهای ایشون میشه یاد گرفت رو واقعا نمیشه به سادگی و با مطالعه یک یا چند کتاب بدست آورد. به همین نسبت نمره گرفتن سخت خواهد بود و نیازمند وقت کافی هست اما بعد از اون قطعا تمایز بین خودتون و سایرین رو حس خواهید کرد.

4 0

Ulrich
نا شناس

توی دانشکده برق و کامپیوتر هیچ استادی توی هر گرایشی، بهش نمیرسه. با سوادترین، با ادب ترین، متواضع ترین، با شخصیت ترین، نهایت مرام و معرفت. روی دست علی آقا نبوده، نیست و نخواهد بود. والسلام

0 0