عکس استاد ناصر وثوقی
ناصر وثوقی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 14 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

من اگر جای دانشجوهای جدید باشم توی هیچ کدوم از کلاسای دکتر شرکت نمی کنم. اگر شده میرم از دانشگاه های دیگه درس برمیدارم ولی توی کلاسای دکتر شرکت نمی کنم. اخلاق = 0 دانشکده انرژی جزء معدود دانشکده های دانشگاه است که کم سوادترین و در عین حال پرمدعا ترین اساتید و همچنین کم ترین و بی اخلاق ترین اساتید را داراست. علت این امر نیز رانت بازی شورای اساتید این دانشکده در جذب هیات علمی مناسب و لایق است.

3 3

Ulrich
نا شناس

منابع امتحان بسیار غیر واضح، سخت گیر و بد نمره. ضمناً بسیار سرشان با مشاغل دانشگاه و مخصوصاً بیرون از دانشگاه شلوغ است. بنابراین وقت برای دانشجو نمیگذارند. توصیه میکنم به هیچ وجه با ایشان تز کارشناسی ارشدتان را برندارید. به هیچ وجه کمک نمیکنند و فقط یک موضوع (نویز راکتور) را ادعا دارند که بلد هستند و تمام تزهایشان را در این موضوع تعریف میکنند درحالیکه سوادشان در این موضوع کهنه است و فقط روشها (عناصر محدود، نودال بسط شار، نودال تحلیلی و ...) را برای تزهایشان تغییر میدهند و هیچ چیز جدیدی برای ارایه ندارند. در کل دانشکده انرژی را با لابی گری ها و رانت بازی های امثال دکتر وثوقی نمیتوان جزیی از دانشگاه شریف به حساب آورد. بسیار بسیار ضعیف!

3 3

Ulrich
نا شناس

از نظر من شخصی مثل ایشان فقط با لابی میتواند در این دانشگاه تدریس کند.نکته واضح در مورد ایشان پر ادعا بودن درعین بیسوادی هست.دانشگاه فکری به حال دانشجویانی که مجبور به کار با این اساتید هستند بکند.

2 2

Ulrich
نا شناس

ایشان استاد راهنمای بنده بودند و همچنین بیشترین تعداد درس را در طول مقطع کارشناسی ارشد با ایشان گذراندم. از لحاظ اخلاقی با دانشجویان دیگر اساتید بدترین برخوردها را از ایشان دیده ام. این هم استراتژی ایشان هست که افراد با ایشان تز بردارند. ادعاهای بی اساس زیاد دارند و فکر میکنند از دانش و سواد بالایی برخوردار هستند در حالیکه دانش ایشان به هیچ وجه به روز نیست. بسیار اهل باند و باندبازی هستند. بیزینس های دیگر هم در خارج از دانشگاه زیاد دارند. به هیچ وجه در روند پروژه کارشناسی ارشد بنده کمک شایانی به بنده نکردند و میشود گفت به صورت مستقل تز را جلو بردم و هر آنچه یاد گرفتم خودم یاد گرفتم. پیشرفت ایشان در تمامی این سالها نیز مدیون دانشجوهای بسیار خوبی بوده که داشته اند. استاد شدن ایشان و همچنین مهندس سلامی (با مدرک فوق لیسانس) در این دانشکده نیز قطعا مدیون لابی گری دکتر صالحی بوده است. هر دو از دانشجوهای ایشان بوده اند.

1 1

Ulrich
نا شناس

من اگر جای دانشجوهای جدید باشم توی هیچ کدوم از کلاسای دکتر شرکت نمی کنم. اگر شده میرم از دانشگاه های دیگه درس برمیدارم ولی توی کلاسای دکتر شرکت نمی کنم. اخلاق = 0 دانشکده انرژی جزء معدود دانشکده های دانشگاه است که کم سوادترین و در عین حال پرمدعا ترین اساتید و همچنین کم ترین و بی اخلاق ترین اساتید را داراست. علت این امر نیز رانت بازی شورای اساتید این دانشکده در جذب هیات علمی مناسب و لایق است.منابع امتحان بسیار غیر واضح، سخت گیر و بد نمره. ضمناً بسیار سرشان با مشاغل دانشگاه و مخصوصاً بیرون از دانشگاه شلوغ است. بنابراین وقت برای دانشجو نمیگذارند. توصیه میکنم به هیچ وجه با ایشان تز کارشناسی ارشدتان را برندارید. به هیچ وجه کمک نمیکنند و فقط یک موضوع (نویز راکتور) را ادعا دارند که بلد هستند و تمام تزهایشان را در این موضوع تعریف میکنند درحالیکه سوادشان در این موضوع کهنه است و فقط روشها (عناصر محدود، نودال بسط شار، نودال تحلیلی و ...) را برای تزهایشان تغییر میدهند و هیچ چیز جدیدی برای ارایه ندارند. در کل دانشکده انرژی را با لابی گری ها و رانت بازی های امثال دکتر وثوقی نمیتوان جزیی از دانشگاه شریف به حساب آورد. بسیار بسیار ضعیف! از نظر من شخصی مثل ایشان فقط با لابی میتواند در این دانشگاه تدریس کند.نکته واضح در مورد ایشان پر ادعا بودن درعین بیسوادی هست.دانشگاه فکری به حال دانشجویانی که مجبور به کار با این اساتید هستند بکند.

1 1

Ulrich
نا شناس

با سلام ضمن احترام به تمامی دوستان من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی راکتور در سال 1398 هستم و در طول دو سال ارشدم ایشون استاد راهنمای بنده بودند و حدود 12 واحد (دروس فیزیک راکتور 1 و 2 - کاربرد روش مونت کارلو در محاسبات هسته ای - کدهای محاسبات هسته ای) را با ایشون گذروندم (پس تقریبا نسبت به ایشون شناخت کاملی دارم). اگر بگویم که ایشون در زمینه محاسبات نوترونیک (هم دترمنستیک و هم استوکستیک) و فیزیک راکتور در کشور بهترین هستند اغراق نکرده ام ... ایشون همیشه تز ها و پژوهش های قوی تعریف می‌کنند و از دانشجویانش هم انتظار دارند که قوی عمل کنند ... بهمین خاطر همیشه دانشجویان ضعیف از ایشون فراری‌اند. ولی جدای از قدرت علمی و به روز بودن، ایشون از نظر اخلاقی و احترام متقابل کم نظیرند ... و نه تنها برای دانشجوی پر تلاش وقت می گذارند بلکه همیشه تشویقشون هم می‌کنند.

1 1

Ulrich
نا شناس

استاد با اخلاق و تسلط علمی خیلی بالا و تدریس عالی

0 0