تصویر استاد مهرداد بروشکی
مهرداد بروشکی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 9 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 3 )

Ulrich
نا شناس

من درس مبانی برق 2 رو با ایشون گذروندم...در مجموع چون سر کلاس ایشون گوش نمیکردم نمیتونم راجع به کیفیت تدریس نظری بدم ولی در مورد امتحان باید بگم که امتحان کاملا از مطالب جزوه بود و بسیار خوب تصحیح کردن...در مجموع اگه قصد دارین صرفا نمره خوبی بگیرین ایشون رو توصیه میکنم( البته به شرط تلاش چون فک نکنم ایشون نمودار زده باشن.)

0 0

Ulrich
نا شناس

من درس انرژی خورشیدی با ایشون پاس کردم خوبیش این بود که چیزی که درس میداد رو کاملا بلد بود و استاد به روزی بود تو این درس هرچند تو درس های دیگه نظرات دوستان متفاوت بود. من تاپ مارک کلاس شدم با نمره 17.5 و به نظرم میشه گفت تا حدی نمره خوب نمیدند وقتی نمره اول میشه 17.5 و نموداری نمیزنند. تنها چیزی که اذیتم میکرد این بود که به هر دو یا سه تاخیر یک غیبت منظور میشد و در نهایت باعث کسر مقداری نمره میشد.

0 0

Ulrich
نا شناس

من درس یادگیری تقویتی رو با ایشون داشتم. ایشون بسیار جدی هستند و برای تدریس خودشون و یادگیری دانشجو خیلی ارزش قائلند. تمرین های این درس زیاد و سنگین بود و من در طول ترم استرس زیادی برای نمره داشتم و وقت زیادی روی درس گذاشتم، چون مباحث برام جدید بود. در کل استاد از نظر انصاف و تدریس و اخلاق، استاد بسیار خوبی هستند و تجربه خوبی رو از سر گذروندم

0 0