تصویر استاد مهرداد بروشکی
مهرداد بروشکی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 13 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

من درس مبانی برق 2 رو با ایشون گذروندم...در مجموع چون سر کلاس ایشون گوش نمیکردم نمیتونم راجع به کیفیت تدریس نظری بدم ولی در مورد امتحان باید بگم که امتحان کاملا از مطالب جزوه بود و بسیار خوب تصحیح کردن...در مجموع اگه قصد دارین صرفا نمره خوبی بگیرین ایشون رو توصیه میکنم( البته به شرط تلاش چون فک نکنم ایشون نمودار زده باشن.)

0 0

Ulrich
نا شناس

من درس انرژی خورشیدی با ایشون پاس کردم خوبیش این بود که چیزی که درس میداد رو کاملا بلد بود و استاد به روزی بود تو این درس هرچند تو درس های دیگه نظرات دوستان متفاوت بود. من تاپ مارک کلاس شدم با نمره 17.5 و به نظرم میشه گفت تا حدی نمره خوب نمیدند وقتی نمره اول میشه 17.5 و نموداری نمیزنند. تنها چیزی که اذیتم میکرد این بود که به هر دو یا سه تاخیر یک غیبت منظور میشد و در نهایت باعث کسر مقداری نمره میشد.

0 0

Ulrich
نا شناس

من درس یادگیری تقویتی رو با ایشون داشتم. ایشون بسیار جدی هستند و برای تدریس خودشون و یادگیری دانشجو خیلی ارزش قائلند. تمرین های این درس زیاد و سنگین بود و من در طول ترم استرس زیادی برای نمره داشتم و وقت زیادی روی درس گذاشتم، چون مباحث برام جدید بود. در کل استاد از نظر انصاف و تدریس و اخلاق، استاد بسیار خوبی هستند و تجربه خوبی رو از سر گذروندم

2 0

Ulrich
نا شناس

بنده درس سیستم هوشمند و همچنین بیگ دیتا را با دکتر بروشکی گذراندم و باید به اطلاع دوستان برسانم که برخلاف بازخورد اولی که شاید دوستان به عنوان یک استاد زیادی جدی وبد اخلاق از دکتر بگیرند، ایشان به شدت دلسوز، مسئولیت پذیر و باسواد هستند و برای دانشجو و درس اهمیت قائلند. ایشان یکی از بهترین اساتیدی بوده اند که در دوره تحصیل داشتم. تمارین میتوانند سخت باشند اما امتحان پایانی استاندارد است. پروژه حدود 10 نمره از نمره کل است که فرصت خوبی برای پیش بردن پایان نامه است.

0 0