عکس استاد محمد اتوکش
محمد اتوکش
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 5 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

منصفانه بگم فقط به درد تدریس میخورند. فقط در حد یه استاد مشاور خوبن. تز ازشون نگیرید چون اگر استاد راهنمای تز باشن با ایده های عجیب و غریب و بی سر و ته، دانشجوهاشون رو سرگردون می کنن. اما از حق نگذریم، در کارهای جانبی غیر علمی یا کارهای علمی که در حاشیه به عنوان استاد مشاور باشن هم خیلی کمک میکنن ولی چون خودشون معمولا ایده ناب ندارن و مدام درگیر هستن، اصلا برای هدایت تز به عنوان استاد راهنما مناسب نیستن.

0 2

Ulrich
نا شناس

به شدت خودخواه و بی سواد. که وقت و عمر و تحصیل دانشجویان رو با پروژه ها و رفتار غیر حرفه ای شون به باد می دن

0 2

Ulrich
نا شناس

استاد خوب و با انصافی هستند. اخلاق بی نظیر, وقت شناس ,زحمتکش و برای دانشجو واقعا وقت میزارن البته بعضی از دانشجو ها تمایل دارند که استاد براشون پایان نامه رو بنویسه و تحویل بده که این کار واقعا مقدور نیست خارج از این برای ایده خوب برای پروژه خود دانشجو بیشتر باید دقت کنه چون ایشون استادی هستند که در هر زمینه کاری خوب که دانشجو مد نظرش باشه هم کار میکنن و مشکلی از این نظر نیست حالا اگر دانشجویی از موضوع پایان نامه راضی نیست خودش میتونه یه موضوع خوب که مد نظرش هست رو پیشنهاد بده .این رو هم در نظر باید داشت که خیلی از اساتید همین دانشکده فقط رو موضوعاتی کار میکنن که خودشون پیشنهاد میدن و دانشجو مجبور هست در چارچوب زمینه کاری اونها کار کنه . آیینه چون عیب تو بنمود راست خود شکن,آیینه شکستن خطاست...(دوست عزیز)

1 0

Ulrich
نا شناس

دکتر اتوکش از اساتید بسیار باسواد دانشگاه شریف هستند و از نظر رتبه علمی جهانی هم از جایگاه خوبی برخوردارند.تسلطشون به مطلب باعث میشه تدریس خیلی خوب و قابل فهمی داشته باشند.اون چیزی که خیلی در ایشون بارزه اخلاق خوش و انعطاف پذیری بالاشونه وخیلی با دانشجویان راه می آیند.انسان شریف و درستکاری هستند .برای انجام و اجرای پروژه ها بسیار زحمت می کشند و حقیقتا پیگیر هستند.

0 0