تصویر استاد حسن ظهور
حسن ظهور
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 14 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

به جرات می تونم بگم با سواد ترین و مثبت ترین فردی که در تمام زندگیم دیده ام. با این که مسن شدن و اندکی گوش هاشون سنگینه فوق العاده پرا انرژی هستند. سواد ایشون نهایت نداره و در درس تخصصیشون هم مباحث رو با جهان بینی خودشون به گونه ای بیان می کنند که بعید می دونم کسی دیگری توانایی همچین کاری رو داشته باشه. البته تمامی موارد بالا باعث می شه انتظاراتشون هم از دانش جو بالا باشه. لطفاً اگر واقعاً علاقه مند هستید با ایشون درس بردارید.

2 1

Ulrich
نا شناس

کلاس های ایشان در دانشکده نظیر ندارد. بسیار کلاس فعال، پویا، شاداب و جذابی دارند. دانشجویان را به درس علاقمند کرده و به تفکر و نوآوری تشویق می کنند. بنده تا به حال استادی مانند ایشان ندیدم. به خصوص درس طراحی مکانیزم ها که بنده با ایشان داشتم بسیار عالی است.

0 0

Ulrich
نا شناس

استاد شوخ هستن. کلاسشون جذابه و مدام همه درگیر کلاس هستن. این یکی مثبت ترین نکاته که تو دانشگاه شریف کم گیر میاد از این مدل استاد ها. استاد عادلی هستن و خوب درس میدن و تمارین و پروژه هاشون هم به اندازه است. کلا همه چی خوب هستش و من چیز بدی ندیدم.

0 0

Ulrich
نا شناس

به جرئت بسیار استاد باادب، وقت شناس، حق شناس و دلسوزی بودن. اما کیفیت تدریسشون (حداقل در شرایط مجازی) واقعا بد بود. تقریبا میشه گفت چیز خاصی متوجه نمیشی. در حدی که تقریبا یک پنجم بچه ها بعد از میانترم سر کلاس حاضر میشدن.

0 0

Ulrich
نا شناس

خوب تدریس نمیکنن و روی اسلاید تدریس میکنند و امتحان خیلی سختی پایانترم گرفتن ولی در نهایت میانگین رو خیلی آوردن بالا و نمره اکثرا خیلی خوب شد. حضور در کلاس اختیاری هست و حدود ۶ سری تمرین دادن و یکی از مشکلاتی که در مجازی داشت صورت سوالات پایانترم انگلیسی بود.

0 0

Ulrich
نا شناس

استادی فوق العاده محترم هستند. کلاس های ایشان در صورتی بازدهی خوبی خواهد داشت که در بحث کلاسی شرکت کنید چون ایشون دوست ندارند خودشون فقط صحبت کنند. نمره دهی خوبی هم داشتند و کلی نمره امتیازی هم دادند و اگر در کلاس ها شرکت کنید و سوالات امتیازی را حل کنید نمره خوبی خواهید گرفت.

1 0

Ulrich
نا شناس

ایشون بسیار با سواد و متشخص هستند و به دانشجو بسیار اهمیت میدن . اما در ترم مجازی بنظرم نتونستن مطالب را به خوبی انتقال بدهند ، میانگین نمرات ایشون در درس دینامیک مثل بقیه اساتید دانشکده مکانیک حدود ۱۴.۵ تا ۱۵ بود.

0 0