تصویر استاد امیر شاملو
امیر شاملو
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 14 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

متاسفانه برای تدریس توضیحات خیلی کوتاه و ناکافی میدهند و از روی جزوه‌ای که دارند عینا روی تخته می‌نویسند، از کلاس درس به ندرت میتوان چیزی یاد گرفت، توصیه میکنم با این استاد مکانیک سیالات ۱ برندارید

0 0

Ulrich
نا شناس

استادی هستن که فقط به دنبال بیرون کشیدن مقاله از دانشجویان هستند و به به هر نحوی در این رابطه از دانشجویان سوء استفاده میکنند. چه برای تدریس و چه برای استاد راهنمایی کوچکترین کمکی برای پیشرفت دانشجو از ایشون ساخته نیست و دانشجو عملا باید به تنهایی پایان نامه و مقاله (که ایشون خیلی هم به اون اصرار دارن) رو جلو ببره و دو دستی تحویل ایشون بده. در کل درکی از بیرون و از ظاهر کار ایشون به عمل میاد فرسنگ ها با واقعیت متفاوته.

1 0

Ulrich
نا شناس

تعامل لازم بین استاد و دانشجو سر کلاس متاسفانه بوجود نمیاد و غالب زمان کلاس به بیان مطالب نوشته شده روی کاغذشون میگذره. سیاست نمره دهیشون هم تاحد قابل قبولی واضحه.ضمنا در درس سیالات 1 منبع پیشنهادی ایشون مانسون بود که البته مطالب دیگری رو هم که داخل کتاب مانسون نبود سرکلاس تدریس کردن و جزو بودجه بندی امتحانات میان ترم و پایان ترم بود.من پیشنهاد میکنم اگر میخواهید سیالات 1 رو خوب یاد بگیرید فارغ ازین که با کدوم استاد برمیدارید، به منابع قوی fox و shames (به خصوص fox) مراجعه کنید و سعی کنید تمرینات اون کتاب هارو حل کنید.

0 0

Ulrich
نا شناس

چرا موقع جذب یک استاد بهش نمیگن پاشو ده دقیقه درس بده اگر بگن این افراد هیچ وقت نمیتونن استاد دانشگاه بشن

0 0

Ulrich
نا شناس

به شخصه بدترین استادی که این چند ترم که در دانشگاه بودم، دیدم ایشون بودند. درس مکانیک سیالات ۱ به صورت مجازی با ایشون گذروندم. دو تا میان‌ترم و یک پایان‌ترم گرفتند که سوالات «تستی، بدون بازگشت، با زمان مثل کنکور و با نمرۀ منفی» بودند که البته اصلاً سطح سوالات با تدریسشون نمی‌خوند. تدریس از روی جزوۀ دست‌نویسشون که PDF کرده بودند بود. کلاس کاملاً یک‌طرفه بود. اخلاق خوبی دارند ولی به دانشجو اهمیت نمی‌دند. اینقدر نمرات در این ترم پائین بود که فکر کنم ۳ نمره یا بیشتر نمودار زدند. من خودم از ایشون چیزی یاد نگرفتم و اخذ درس سیالات با ایشون رو پیشنهاد نمی‌دم.

1 0

Ulrich
نا شناس

(ترم مجازی) کلاس ها به شدت خسته کننده و خواب آور. امتحان های تستی با وقت کم، نمره منفی و عدم بازگشت که تناسبی با تدریسشون نداشت. اصلا به نظر دانشجوها توجه نمیکنن. برای پاسخ دهی به سوالات وسط کلاس اصلا توجهی نمیکنن و سوالات رو باید آخر کلاس پرسید که اصلا خوب نیست. جزوه ای که میدن از لحاظ محتوا خوبه ولی حتی همون جزوه رو تایپ نکردن و دست نویسه.

0 0