تصویر استاد امیر شاملو
امیر شاملو
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 12 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

متاسفانه برای تدریس توضیحات خیلی کوتاه و ناکافی میدهند و از روی جزوه‌ای که دارند عینا روی تخته می‌نویسند، از کلاس درس به ندرت میتوان چیزی یاد گرفت، توصیه میکنم با این استاد مکانیک سیالات ۱ برندارید

0 0

Ulrich
نا شناس

استادی هستن که فقط به دنبال بیرون کشیدن مقاله از دانشجویان هستند و به به هر نحوی در این رابطه از دانشجویان سوء استفاده میکنند. چه برای تدریس و چه برای استاد راهنمایی کوچکترین کمکی برای پیشرفت دانشجو از ایشون ساخته نیست و دانشجو عملا باید به تنهایی پایان نامه و مقاله (که ایشون خیلی هم به اون اصرار دارن) رو جلو ببره و دو دستی تحویل ایشون بده. در کل درکی از بیرون و از ظاهر کار ایشون به عمل میاد فرسنگ ها با واقعیت متفاوته.

1 0

Ulrich
نا شناس

تعامل لازم بین استاد و دانشجو سر کلاس متاسفانه بوجود نمیاد و غالب زمان کلاس به بیان مطالب نوشته شده روی کاغذشون میگذره. سیاست نمره دهیشون هم تاحد قابل قبولی واضحه.ضمنا در درس سیالات 1 منبع پیشنهادی ایشون مانسون بود که البته مطالب دیگری رو هم که داخل کتاب مانسون نبود سرکلاس تدریس کردن و جزو بودجه بندی امتحانات میان ترم و پایان ترم بود.من پیشنهاد میکنم اگر میخواهید سیالات 1 رو خوب یاد بگیرید فارغ ازین که با کدوم استاد برمیدارید، به منابع قوی fox و shames (به خصوص fox) مراجعه کنید و سعی کنید تمرینات اون کتاب هارو حل کنید.

0 0

Ulrich
نا شناس

چرا موقع جذب یک استاد بهش نمیگن پاشو ده دقیقه درس بده اگر بگن این افراد هیچ وقت نمیتونن استاد دانشگاه بشن

0 0