تصویر استاد حمیدرضا فنائی
حمیدرضا فنائی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 29 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 8 )

Ulrich
نا شناس

بنده با ایشون درس داشتم، قرار بود به ما نمره اضافی بدهند، اگر 0.12 نمره اضافی به من میدادند من ریاضی 2 رو پاس می شدم ولی ندادند. وقتی هم به ایشون گفتم نمره میان ترم و پایان ترم من رو مقایسه کنه و لااقل درک کنه که مشکلی داشتم که انقدر نمره پایان ترمم کم شده، به وضوح گفتن «مگه دانشگاه چقدر به من پول میده که من به فکر مشکلات بقیه باشم؟» و تقریبا با این تصمیمشون مسیر دانشجویی من رو کاملا عوض کردند. واقعا از نظر اخلاقی آدم بدی هستن

8 8

Ulrich
نا شناس

کلاس خسته کننده و خواب آوری دارن. اصلا هم خوب درس نمیدن

5 5

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار خوبی هستند و تسلط کافی به درس دارند . من با ایشون معادلات دیفرانسیل داشتم. درس دادنشون یه کم معمولی هست ولی کاملا کاربردی از دانشجو انتظار دارند که درس را یاد بگیرد‌ . به کسی الکی نمره اضافی نمی دهند . هرچند نمره ام نسبت به ریاضی۱و۲ پایین تر شد ولی حداقل مفاهیم اصلی و لازم را آموختم.

3 1

Ulrich
نا شناس

کلاس نسبتا خواب آور و خسته کننده ای دارن ولی جزوه شون کامل هست و اگر جزوه رو خوب یاد بگیرید نمره ی خیلی خوبی میگیرید.در آخر هم معمولا دو سه نمره نمودار میزنن

0 2

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار منطقی و موجهی بودند. به دانشجو بیهوده نمره نمی دادند ولی دانشجوی زحمت کش راحت می تونه ازشون نمره خوب بگیره. درس دادنشون ممکنه یه کم معمولی و خواب آور بشه. مخصوصاً وقتی از یک جایی رو متوجه نشی.

0 1

Ulrich
نا شناس

با این استاد معادلات برندارید.

1 1

Ulrich
نا شناس

استاد گرامی درس احتمال را ارائه دادند.در صورتی که هیچ گونه شهودی در این درس نداشتند و عملا کتاب را خلاصه می کردند و در کاغذی می نوشتند و آنها را پای تخته می نوشتند.سر کلاس اگر دانشجویی ابهام در فهم موضوعی داشت، چون هیچ شهودی نسبت به درس نداشتند، نمی توانستند پاسخ دهند و دانشجو را سر درگم میکردند. کلا پیشنهاد شخصی بنده اینه که اگر نمره خوب می خواید،خوبن ولی اگه میخواید درس یاد بگیرید، اصلا این استاد رو توصیه نمی کنم.

1 0

Ulrich
نا شناس

من با دكتر فنايي درس هندسه منيفلد داشتم و با اينكه نمره خوبي در اين درس نگرفتم با توجه به توانايي و اخلاق والاي ايشون تصميم گرفتم رساله خودم رو با ايشون بردارم. از حمايت هاي ايشون در طول رساله و حتي مصاحبه هاي دكترا بسيار راضي بودم. در حال حاضر عضو هيات علمي دانشگاه هستم و هنوز هم خودم رو شاگرد استاد ميدونم. اگر به دنبال موضوعات جذاب در سيستم ديناميكي هستين حتماً با ايشون درس بگذرونيد.

1 0