تصویر استاد حسن صیادی
حسن صیادی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 23 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

از لحاظ عدالت و احترام به حقوق دانشجویان واقعا افتضاح هستند. بعد از 8 سال برای اینکه نمره ی یکی از اعضای کلاس بالا شه این درس رو ارائه میداد و هیچی بلد نبود. آخرش هم نمره ی همه رو پایین داد و حق اعتراض هم به کسی نداد و میگفت به من کتبی بنویسید خودم بررسی میکنم:(

3 2

Ulrich
نا شناس

با اخلاق و جنتلمن هستند. حجم درسی که میدهند پایین است. البته مفیده واقعا. چیز یاد میگیری از ایشون ولی توقع زیادی نباید داشت. در دسترس هستن که امتیاز بزرگیه. امتحانشون هم نرماله ولی سیاست نمره دهی شون اصلا مشخص نیست.

0 0

Ulrich
نا شناس

به نظرم استاد خیلی خوب و محترم و با اخلاقی هستن. تو بحث تدریس شاید واقعا فن بیانشون عالیه و اگه گوش بدین امکان نداره متوجه نشین. بعضی ها انتقاد میکنن که دقیقا از روی کتاب درس میدن و کتاب رو پای تخته کپی پیست میکنن، شاید این حرف درست باشه ولی از نظر من هیچ ایرادی نداره و بلکه خوب هم هستش که یک مرجع مشخص دارن و بهش پایبندن، ضمن اینکه توضیحاتی که میدن قشنگ مکمل کتاب مرجع هستش. امتحانشون معمولی رو به سخت هستش ولی چیزی خارج از مباحثی که تدریس میکنن نیست(البته قطعا با سطح بالاتر)، به نظرم اگه کسی سر کلاس خوب گوش بده و جزوه خوبی از درس برداره و در عین حال مهارت حل مساله خوبی داشته نمره خیلی بالایی میتونه از ایشون بگیره. ضمن اینکه ایشون معمولا تی ای های خوبی دارن. حجم تمرینات و پروژه هاشون در طول ترم به نظرم منطقی و کافیه. نه کمه نه زیاد. تو بحث نمره دهی هم همونطور که گفتم اگه دانشجوی پیگیری باشین احتمالا نمره خوب گرفتن راحته ولی اگه با کلاس پیش نرین احتمال نمره پایین گرفتن خیلی زیاده، ایشون هم معمولا خیلی نمودار نمیزنن(شاید حدود نیم نمره) و اعتراض به برگه امتحانی هم معمولا فایده نداره :) در مورد پروژه کارشناسی هم ایشون معمولا بین پرطرفدار ها تو دانشکده هستن. اگر که دانشجوی پیگیری باشین و ازشون بخواین براتون وقت میذارن و کمکتون میکنن ولی در عین حال اگه پیگیر نباشین ایشون خیلی سختگیری و اذیت نمیکنن.

0 0

Ulrich
نا شناس

فوق العاده دوست داشتنی و نازنین و جنتلمن

0 0

Ulrich
نا شناس

کلا نمره دهی واضحی ندارند و برخی دوستان میگفتند احتمالا از تابع رندوم استفاده میکنند. :)

0 0

Ulrich
نا شناس

استادی واقعا دوست داشتنی و نازنین. ایشان از روی جزوه ی دست نویسشان تدریس میکنند که بسیار مفید و گلچین شده است. درس های ایشان لود کمی دارند. کلاس های ایشان پویا و جذاب است و به سوالات سر حوصله پاسخ میدهند. اما چیزی که بیش از همه برای من جالب بود، شخصیت والا و انسانیت ایشان بود. ایشان بسیار فروتن هستند و دربین اساتید دانشگاهی که تاحد زیادی نگاه بالا به پایین و سخت گیری الکی به دانشجو عادی شده، ایشان به روحیات دانشجوها اهمیت بیشتری میدادند. امیدوارم سلامت و سربلند باشند.

0 0