تصویر استاد محمد حسن سعیدی
محمد حسن سعیدی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 12 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 5 )

Ulrich
نا شناس

چقققققققدر با شخصیت و مودبه ایشون شاید برخی جزئیات رو فراموش کرده باشند و خیلی به روز نباشند اما به قدری با شخصیت و دوست داشتنی هست ایشون که من واقعا لذت میبردم از دیدنشون به لحاظ اخلاقی نماد یک شخص فرهیخته اند ایشون

2 2

Ulrich
نا شناس

با سلام استاد فوق العاده اي هستن ايشون و بسيار صميمي و دوست داشتني . بنده درس ترموديناميك پيشرفته با ايشون داشتم كه ٣ تا ميان ترم چهار نمره اي و ١٣ سري تمرين و يك گزارش و خلاصه مقاله داشتن . به صورتي برنامه اين درس را چيده اند كه اگر نخواهيد هم ياد بگيريد باز هم در ذهنت جاي گرفته و ياد خواهيد گرفت . به نظر من ايشان نمونه يه آدم موفق بوده همين طور آقايان سجادي ، حنفي زاده و نجفي از شاگردان ايشون و هيئت علمي در مكانيك دانشكده فني هستند .

0 2

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار خوبی هستن . تسلط بالایی روی مطلب دارن و خیلی خوب درس می دن قسمت حضوری یک سری پاور پوینت ها داستن که محتوای اون ها رو می گذاشتن روی برد و همزمان روی تخته هم درس می دادن . برای غیر حضوری پاورپوینت ها با یک سری نوت هایی که می فرستادن منبع تدریس بود . اول کلاس حضور غیاب می کردن . حدود 10 سری تمرین دادن که از تمرین های تکمیل و مفهومی آخر سورس یا کتاب های دیگه بود و برای حل کردنشون نیاز بود درس رو خوب فهمید . حل تمرین بشسار خوب و همیشه در دسترس بود و اگه تو سوالای تمرین مشکلی بود کمک می کرد . ایرادات یکی این بود که لحن صداشون کمی خواب آوره و مخصوصا اینکه 7.30 درس ارائه می شد خیلی ها خواب آلوده می شدن . دوم اینکه استاد وقتی ازشون سوال می پرسی ممکنه درست متوجه سوال نشن که فکر م کنم این به واسطه سنشون هست . نمردهی خوبی دارن . بارم مشخصه . حق اعتراض هست و برگه رو به خود دانشجو هم نشون می دن .

0 2

Ulrich
نا شناس

ایشان اخلاق بسیار خوبی دارند. کلاس درس ایشان هم طوری است که تمرین زیاد می دهند ولی در کل نمره ی خوبی به دانشجو می دهند. اما در بحث پایان نامه، به طور کلی دانشجو را به حال خود رها می کنند. بعد از دو سال حتی اسم من را به یاد نمی آورند. در این دو سال شاید باور نکنید ولی 6-7 بار با ایشان ملاقات کردم آن هم اکثرا پس از کلاس درس و در راهروها؟!! در بحث پایان نامه به طور کلی فقط موضوع را تعیین می کنند و هیچ کار خاصی از جمله برگزاری جلسه ی پیشرفت کار و راهنمایی انجام نمی دهند. من اگر بر می گشتم به هیچ عنوان با ایشان پایان نامه را برنمی داشتم. الان هم فقط از پایان نامه ایراد نگارشی گرفته و حتی به طور کامل آن را نخواندند که آیا مشکل علمی دارد یا خیر. چون در چند تا منصب از جمله رئیس پژوهشکده انرژی هستند و فقط کافی ندارند. امیدوارم برای شما این مشکلات پیش نیاید

1 0

Ulrich
نا شناس

روش تدریس ایشون در دروس ترمودینامیک پیشرفته و انتقال حرارت جابجایی اینطوری بود که هر قسمت که فکر میکردند نیازه درس می‌دادند و منابع متعدد رو مرجع قرار میدادند که در کل خیلی حجیم میشد. عمق مطالبی که تدریس میشد هم یکنواخت نبود، برخی قسمتها کم عمق، برخی قسمتها عمیقتر و با حل مثال بیشتر سر کلاس. امتحانات ایشون در دوره‌های ارشد و دکتری یک فاجعه‌ی تمام‌عیاره، به طوریکه میانترمهای متعدد میگیرن و ممکنه بلفرض اگر یک میانترم از سه فصل هست تمام سوالات از یکی از اون سه فصل باشن و برخی سوالات به طرز عجیبی هیچ سنخیتی با مطالب تدریس شده ندارند (و ممکنه حتی اشاره هم بهشون نشده باشه) و برخی دیگر قابل حل در زمان تعیین‌شده نیستند. در کل اگر سر جلسه‌ی امتحانشون سوال پرت یا عجیب دیدید تعجب نکنید. بنده مطمئن نیستم که ایشون در زمان هوشیاری سوال طرح میکنن یا نه. موقع تدریس برخی قسمتها مقدمه‌ی مطلب رو نمی‌گفتند و نیاز به مطالعه بعد از کلاس بود تا متوجه بشیم چی تدریس شده. در انتها ولی نمرات خیلی از دانشجویان خوب میشه و نمودار میزنن، ولی خوب بارم بندی ریز هر سوال مشخص نیست و یکم تصحیح سلیقه‌ای هست.

0 0