تصویر استاد محمد حسن سعیدی
محمد حسن سعیدی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 9 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 3 )

Ulrich
نا شناس

چقققققققدر با شخصیت و مودبه ایشون شاید برخی جزئیات رو فراموش کرده باشند و خیلی به روز نباشند اما به قدری با شخصیت و دوست داشتنی هست ایشون که من واقعا لذت میبردم از دیدنشون به لحاظ اخلاقی نماد یک شخص فرهیخته اند ایشون

2 0

Ulrich
نا شناس

با سلام استاد فوق العاده اي هستن ايشون و بسيار صميمي و دوست داشتني . بنده درس ترموديناميك پيشرفته با ايشون داشتم كه ٣ تا ميان ترم چهار نمره اي و ١٣ سري تمرين و يك گزارش و خلاصه مقاله داشتن . به صورتي برنامه اين درس را چيده اند كه اگر نخواهيد هم ياد بگيريد باز هم در ذهنت جاي گرفته و ياد خواهيد گرفت . به نظر من ايشان نمونه يه آدم موفق بوده همين طور آقايان سجادي ، حنفي زاده و نجفي از شاگردان ايشون و هيئت علمي در مكانيك دانشكده فني هستند .

0 0

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار خوبی هستن . تسلط بالایی روی مطلب دارن و خیلی خوب درس می دن قسمت حضوری یک سری پاور پوینت ها داستن که محتوای اون ها رو می گذاشتن روی برد و همزمان روی تخته هم درس می دادن . برای غیر حضوری پاورپوینت ها با یک سری نوت هایی که می فرستادن منبع تدریس بود . اول کلاس حضور غیاب می کردن . حدود 10 سری تمرین دادن که از تمرین های تکمیل و مفهومی آخر سورس یا کتاب های دیگه بود و برای حل کردنشون نیاز بود درس رو خوب فهمید . حل تمرین بشسار خوب و همیشه در دسترس بود و اگه تو سوالای تمرین مشکلی بود کمک می کرد . ایرادات یکی این بود که لحن صداشون کمی خواب آوره و مخصوصا اینکه 7.30 درس ارائه می شد خیلی ها خواب آلوده می شدن . دوم اینکه استاد وقتی ازشون سوال می پرسی ممکنه درست متوجه سوال نشن که فکر م کنم این به واسطه سنشون هست . نمردهی خوبی دارن . بارم مشخصه . حق اعتراض هست و برگه رو به خود دانشجو هم نشون می دن .

0 0