تصویر استاد علی نوری بروجردی
علی نوری بروجردی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 25 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 21 )

Ulrich
نا شناس

باسلام. اینکه چرا با این همه ضعف تدریس و نمره دهی و بداخلاقیهای ایشون نسبت به دانشجویان هنوز اجازه تدریس دارن از علامت سوالهای بزرگه برام. واقعا یعنی هیچ راهی برای کنار گذاشتن ایشون از دانشکده وجود نداره؟!!

3 1

Ulrich
نا شناس

متاسفانه از دانش کافی برخوردار نیستند و از نظر اخلاقی نیز رفتار مناسبی با دانشجود ندارند. کلاسشون مفید نیست و نمره خوبی هم نمیدن.

2 1

Ulrich
نا شناس

من خودم دانشجوی ایشون بودم. توی دوران تحصیلم استادی به بی اخلاقی ایشون ندیدم. سواد ایشون در حد 20 سال قبل باقی مونده. همواره من رو تحقیر میکردند و با نمرات پایینی که بهم دادند عملا آینده تحصیلی من رو خراب کردند. اکیدا توصیه میکنم با ایشون درس برندارید و به هیچ عنوان استاد راهنمای خودتون تعیین نکنید وگرنه زندگی آینده شما رو به راحتی خراب میکنه این آدم

10 1

Ulrich
نا شناس

افتضاح!!!

3 1

Ulrich
نا شناس

تا وقتی مجبور نشدید که باهاش "انتقال" بردارید، بهش فکر هم نکنید.

7 1

Ulrich
نا شناس

ضعیف ترین استاد دانشگده مکانیک. امتحان از روی کتاب سوال مثال کتاب. همه چیز رو کامل تحویل بدی باز هم حداکثر 17 می ده.

7 1

Ulrich
نا شناس

با این استاد اصلا درس برندارید. به هیچ وجه. داین استاد رو استاد راهنما انتخاب نکنین، چون شما رو مجبور می کنه که درساش رو بردارین تا کلاساش تشکیل بشه و در عوض شما مشروط میشین به علت بد نمره دادن.

7 1

Ulrich
نا شناس

معدل مشروطی در دوره دکترا، 16 است. متاسفانه معدل نمره کلاسهای ایشان زیر 14 است، یعنی میانگین کلاس حتی پاس هم نمی شوند. سوالات امتحانی این فرد، بسیار عجیب و سخت است. در صورتی که خود این فرد گاها خودش نمیتونه اونا را حل کنه اگه جزوه اش رو ازش بگیرن. این فرد، اصلا راه حل هیچ کتاب رفرنسی را قبول نداره و اگر خود نویسندگان کتابهای رفرنس هم با ایشون درس بگیرند احتمال بالای 90 % میفتن!!! روشی هم که برای حل مساله در کلاس میگه، به نحوی گنگ و با ابهامات بیشمار همراه هست که حتما مجبور میشید این فصول را از چند کتاب رفرنس بخونید تا بفهمید که البته چون روشی که در ذهن ایشون به طور منجمد نقش بسته، دقیقا در حل مساله نمیشه استفاده کرد و مجبور به پیروی از سینتکس کتب مرجع هستید احتمال مردود شدن شما در آن درس بالا میره. البته ایشان به خانمها اکثرا پاسی میدهند و قطعا همیشه نمره ماکزیمم کلاس برای خانمهاست.

2 1

Ulrich
نا شناس

سلام به دوستان. دیدم خیلی نظرات با چیزی که من تجربه میکنم متفاوت هست گفتم وسط ترم بنویسم. حقیقتش اولش که درس ایشون رو میخواستم بردارم و یه جورایی مجبور بودم بردارم خیلی صحبت های منفی درباره اخلاقیات و نحوه تدریسشون و ...شنیدم اما الان که میانترم رو دادیم و 2/5 ماه از ترم گذشته اصلا چنین چیزایی ندیدم نمیدونم شاید تغییر زیادی کردن و یا صحبت های دوستان اصلا درست نبوده. روی درسشون خیلی خیلی تسلط دارن جواب سوالات رو با حوصله میدن امتحان میانترمشون منطقی بود و نمره دهیشون بر مبنای یادگیری فرد بود نه جواب آخر. حتی یکی از بچه ها که سوال رو اشتباه فهمیده بود بهش گفتن که با پایان ترم میتونه جبران کنه با دانشجو خیلی خوب برخورد میکنن اگه مشکلی منطقی داشته باشین تا حدی تمرین ها رو اجازه تحویل با تاخیر میدن. در کل تا اینجا که استاد فوق العاده ای بودن امیدوارم بقیه ترم رو هم به همین نحو ادامه بدن.

2 2

Ulrich
نا شناس

فوق العاده استاد خوب و مهربون و خوش اخلاق بسیار با سواد هستن تدریس نسبتا خوبی دارند و تجربه خوبی در کارهای صنعتی دارند ولی کلاس تا حدودی خشک هست ایشون باعث شدن من به مباحث تبدیل انرژی علاقمند شوم و ناراحتم که دیر ایشونو کشف کردم نمره هم به راحتی میشه بالا گرفت

0 2

Ulrich
نا شناس

دکتر نوری از بدترین اساتید سیالات دانشکده هستند که با وجود اساتید سیالات دانشکده مکانیک به خودی خود یک دستاورد محسوب میشود و بایستی از ایشان تقدیر کرد.

1 1

Ulrich
نا شناس

سرنوشت دانشجو را عوض میکند. بگونه ای از دانشجوها انتقام می گیرد.

1 1

Ulrich
نا شناس

من چند سال قبل، دانشجوی مقطع دکتری آقای دکتر نوری بروجردی بودم. ایشون علاوه بر راهنمایی های بسیار دقیق و دلسوزانه ای که در طول دوران تحصیلم داشتند، کمک زیادی در چاپ مقالات در مجلات سطح یک دنیا کردند و چندین مقاله معتبر با کمک ایشان چاپ کردم. همچنین دو درس ریاضی پیشرفته و جریان دوفاز را در مقطع دکتری با ایشان گذرانم که ایشان علاوه بر نمره دهی خوب و دقیق، از قدرت تدریس بسیار خوبی برخوردار بوده و تمام مطالب درسی را با استفاده از مراجع به روز، تدریس میکردند. لازم به ذکر هستش که توصیه نامه های بسیار کامل و خوبی که بعد از فراغت از تحصیل برای من نوشتند، کمک زیادی به من کرد تا بتوانم شغل مناسب پیدا کنم. به طور کلی، من نه تنها تمام علم و دانشم رو مدیون ایشون هستم، بلکه کمک های بیشمار ایشون در طول تحصیل باعث شد که پایان نامه ام هم به عنوان پایان نامه برتر کشور انتخاب شود.

1 1

Ulrich
نا شناس

واقعا جای تعجب داره که عده ای، از این استاد تعریف کردند. احتمالا خود نوری بروجردی اکانتهایی ساخته و این نظر های مثبت را در مورد خودش نوشته. یک مشکل دار روحی واقعیه. البته اکثر اساتید مکانیک شریف اینطوری هستند اما ایشون مشکلش خیلی حاد تره و همه اساتید و دانشجویان و کارمندان دانشکده مکانیک شریف اینو میدونن.

0 1

Ulrich
نا شناس

والا اصلا در این حد هم که بعضیا نوشتن بد نیست

0 1

Ulrich
نا شناس

بسیار استاد بی ادب و بد اخلاقی هستش. نمره دهی کاملا مبهم و نامشخصه. من پایان نامه باهاش برداشتم اصلا نمی شناختمش . هر کاری که میگفت رو انجام دادم بعد میگفت چرا اینکارها رو کردی ؟ چقدر من توهین و حرف بد از ایشون شنیدم خدا میدونه. کلا باهام بازی کرد و کاری کرد که دفاعم رد بشه هیچ وقت نمی بخشمش

1 0

Ulrich
نا شناس

متاسفانه به دلیل نامعلومی بین دانشجویان جو بسیار بد و غیرمنصفانه ای علیه ایشان شکل گرفته است. و صد البته متاسفانه این جو منفی بر روابط من با ایشان تاثیرگذار شد. من دانشجوی دکترای ایشان بوده ام و در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه معتبری می باشم. نظر خودم را برای دانشجویان می نویسم: آقای دکتر نوری بروجردی بسیار انسان محترم و متشخصی می باشند. همواره پشتیبان من بوده اند. حتی بیشتر از خودم پیگیر پیشرفت رساله دکترایم بودند. بعد از فارغ التحصیلی هم با توصیه نامه های فوق العاده از من حمایت کردند. زندگی و موقعیت شغلی خودم را مدیون زحمات ایشان می دانم و الان که در کسوت استادی هستم ایشان یکی از الگوهای من هستند (مهربان ولی سختگیر). دلم برایشان تنگ شده است و برای ایشان آرزوی توفیق و سلامتی دارم. و اما توصیه من به دانشجویانی که با ایشان پایان نامه یا رساله دارند: نظم برای ایشان خیلی مهم است. سعی کنید بطور منظم با ایشان در ارتباط باشید. به هیچ عنوان پنهانکاری نکنید. مشکلات خودتان را راحت با ایشان در میان بگذارید مطمئن باشید کمکتان خواهند کرد. بررسی کنید ببینید دانشجویان دکترای ایشان در کدام دانشگاه ها شاغل شده اند تا به ارزش های آقای دکتر پی ببرید. به صحبت های دیگران هم اصلا اعتنا نکنید.

0 0

Ulrich
نا شناس

به نظرم اینطور که بعضی دوستان نوشتن استاد بدی نیستن. استاد خوش اخلاقی نیستن ولی ما بی احترامی یا اذیت کردنی از ایشون ندیدیم و تا جایی که منطقی بود با دانشجو راه میان. از نظر تدریس معمولی هستن به نظرم. امتحانشون یه بار سخته یه بار راحت، ولی ترم ما خیلی ساده بود امتحاناشون. در مورد نمرات، انتظار ۱۹ ۲۰ نداشته باشید به هیچ وجه ولی میانگین فکر نکنم زیر ۱۶ باشه. خلاصه به نظرم تا حد امکان با ایشون برندارین ولی اگه برداشتین خیلی نگران نباشین

0 0

Ulrich
نا شناس

ایشان به هیچ عنوان استاد خوش اخلاقی نیستن و خیلی هم منطقی نیستن ، من در ترم‌ مجازی با ایشان درس محاسبات عددی داشتم. خیلی وقتا میکروفونشون قطع میشد و اگر بهشون میگفتیم که قطع شدید سریعا عصبانی میشدن و از خجالت دانشجو در میومدن ! روند کلاس خسته کننده ست و خیلی دانشجو رو علاقمند به مبحث نمیکنن فقط از روی جزوات یک توضیح شفاهی میدن و رد میشن و عملا چیزی یاد نمیگیرید. گاها میکروفون بچه ها رو فعال میکنن و ازشون سوال میپرسن درباره مطالب توضیح داده شده. اما به این غلظت که دوستان بد ایشون رو میگن نیست. اگه کاراشون رو کامل انجام بدید و سر کلاسها حاضر باشید و میانترم پایانترم رو خوب بنویسید قطعا بالای ۱۸ میگیرید. امتحانشون هم روتین و شبیه تمرینات بود. در کل نگران نباشید فقط باهاش راه بیاید

0 0

Ulrich
نا شناس

با سلام ایشون استاد راهنمای پایان نامه کارشناسی ارشد بنده بودند و من 3 درس جابه جایی، جریان دوفاز و محاسبات عددی با ایشون گذروندم. در مورد درس ها باید بگم کاملا روی درس مسلط هستند و من مثل ایشون کسی واقعا ندیدم. اما در مورد اخلاق با دوستان موافقم ایشون خیلی خوش اخلاق نیستن . اما در مورد انجام پایان نامه بسیار سخت گیر هستند و تمام تلاششون بر این هست که پایان نامه از لحاظ علمی در بالاترین سطح باشه ولی مانند سایر استادها خیلی کمکی در انجام پروژه نمی کنند و فقط در قسمت تحلیل نتایج نظراتشون که البته قابل تامل هست بیان میکنند.

0 0

Ulrich
نا شناس

این استاد نیست، یک نابغه است، کسی که درس با دکتر نوری برداره و با علاقه و جدیت فرابگیرد. وارد فاز دنیای مهندسی شده است. تازه متوجه می‌شود مهندس یعنی چی، چکار باید انجام بدهد، در عمل یا تئوری مهندس چکار باید انجام بدهد، حل هر مسئله ترمودینامیک را دکتر نوری راهنمایی می کرد که این مسائل یعنی عین عمل. ساده به مفاهیم درس نگاه نشود، مهندسی ببینید. و …. و من خیلی از ایشان در طول تحصیل و زندگی و دنیای کاریم. یاد گرفته ام. توان به دانشجو انتقال می دهد. خودش. زبده و سرآمد است و دنیای است پس از ۳۴ سال به یادش هستم. از اساتید عالی رتبه من بوده است. با احترام. شهریار گودرزی

0 0