تصویر استاد اصغر نثیر
اصغر نثیر
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 11 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

رفتار بسیار نامناسب و تحقیر آمیز دارند با دانشجویان.

5 2

Ulrich
نا شناس

اگه فک میکنین دینامیکو نمیتونین پاس کنین باهاش بردارین،‌تمرینا رو تحویل بدین،‌ پاس میشین،‌ هیچ اهمیتی نداره امتحانا رو چجوری دادین. برگه ها اصلا تصحیح نمیشن ما که حال کردیم با ایشون، از شر دینامیک خلاص شدیم!

0 3

Ulrich
نا شناس

جواهری در دانشکده که متاسفانه بچه ها قدرشو نمیدونن،اگر نخوام بگم باسوادترین باید بگم ایشون یکی از باسوادترین استادان دانشگاه هستند.

2 8

Ulrich
نا شناس

«من علّمني حرفاً فقد صيّرني عبداً» بدون اغراق ایشان قوی ترین استادی بودند که تا ان زمان عملا دیده بودم. بسیار قوی، و مفهومی و بنیادی درس می دادند. در کلاس ایشان عاشقانه شرکت می کردم و بسیار یاد می گرفتم. بین من قبل از شرکت در هر جلسه درس ایشان و من بعد از ان جلسه، از نظر علمی و حتی نوعی خرد زندگی، تفاوتی محسوس به وجود می امد. عظمت و وسعت علم مکانیک را به خوبی نشان می دادند. در دانشجویانی که به معنای واقعی جویای دانش بودند برای یادگیری تشنگی ایجاد می کردند. گرفتن حداقل یک درس را با ایشان بر هر دانشجویی در دانشکده مکانیک شریف نه تنها واجب که کافی می دانم ، چرا که با یک یادگیری یک درس انهم با روش الهام بخش ایشان دروس دیگر را دانشجو خود به راحتی یاد می گیرد. مطالب مذکور صرفا سپاسی ناچیز است از زحمات وی. ایشان را هرگز فراموش نخواهم کرد. با تمام وجود برای ایشان ارزوی سلامتی و شادی دارم.

1 5

Ulrich
نا شناس

ایشان هم استاد واقعا با سواد و مسلطی هستند هم ارائه خوبی می دهند و هم کلاس جذاب و شادی دارند. امتحان هایشان معمولا سخت است اما نمره خوب میدهند و با توجه به این که درس دینامیکشان هم ترم off است راحت می توان نمره بالا گرفت.

0 1

Ulrich
نا شناس

باسوادترین ایرانی در زمینه مکانیک جامدات. دینامیکشون عالی بود. امتحان خیلی سخت بود و اصولا آدمی جدی هستن ولی در کار خودشون بسیار ماهر. هر درسی ارائه کنند باهاشون برمیدارم هرچند میدونم باید قید نمره بالا توی اون درس رو بزنم

0 0

Ulrich
نا شناس

ترم 99-1 حتی یه نفر با ایشون دینامیک برنداشت و کلاسش تشکیل نشد. ترم قبلش هم فقط سه نفر بودن که استاد با لحن بسیار زننده ای بهشون ایمیل زد و بهشون گفت حذف کنن.

2 0