تصویر استاد رضا نقدآبادی
رضا نقدآبادی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 8 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 5 )

Ulrich
نا شناس

استاد اصلاً در کلاس تدریس نکرده و تنها به بیان خاطرات نامربوط می پردازند. با این که داری سواد بالای نسبت به دیگر اساتید هستند ولی به علت تنظیم بد اسلاید های مورد استفاده و نحوه برخورد نامناسب با دانش جویان و همچنین سطحی نگری ایشان کیفیت کلاس ها در پایین ترین حد ممکت قرار دارد.

2 1

Ulrich
نا شناس

بدون هیچ شک و تردیدی، دکتر نقدآبادی جزء محدود استاد دانشگاههایی هستند که به ایران خدمت نمودند. ایشان مدرس چندان خوبی نیستند و زیاد حوصله ی تدریس ندارند. اما ایشان فیلد مهم تغییرشکل های بزرگ را بصورت حرفه ای وارد کشور نمودند. فیلدی که تراز علمی آن به هیچ وجه با فیلدهایی مثل مکانیک شکست، کامپوزیت یا ارتعاشات سیستم های پیوسته قابل مقایسه نیست. به ویژه، ایشان شاگردان بسیار قدرتمندی مانند دکتر محسن اصغری، جمال ارغوانی، مصطفی باغانی، علیرضا سعیدی و بسیاری دیگر را تربیت نمودند که هریک از این افراد، وزنه های علمی بسیار مهمی در مکانیک جامدات ایران می باشند. ایکاش بسیاری از استادان بیسواد ولی پرمدعای ایران، یک میلیاردیم ایشان به کشور خدمت می نمودند.

2 1

Ulrich
نا شناس

اصلا ایشان در خارج از کلاس در دسترس نیست.. در موقع تدریس خاطرات بی ربط تعریف می کنند و از خودشان تعریف می کنند... اصلا تدریسی در کار نیست... صفحات کتاب را بر روی پروژکتور می اندازند و به تعریف خاطره می پردازند.. پروژه های درسی کاملا نا مرتبط بوده و بعضا پروژه اشتباه تعریف می شود.. اصلا توصیه نمی شود.

1 0

Ulrich
نا شناس

استاد فوق العاده باسواد - تدریس به طوریکه حتما باید کتاب را بخوانید تا متوجه موضوع شوید - کیفیت تدریس پایین - حجم تمارین متوسط - سطح امتحانات متوسط و نسبتاً سخت - نمره دهی معمولی

1 0

Ulrich
نا شناس

استاد با اخلاق و فوق العاده با سوادی هستن اما قدر انتقال قوی نیست. زیاد از خاطرات و پژوهش ها تعریف میکنن. نمره دهی معمولی و امتحان ها متوسط رو به بالا. روی حضور حساسن و اگر زیاد غیبت میکنید با ایشون برندارید.

1 0