تصویر استاد علی موسوی
علی موسوی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 34 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 10 )

Ulrich
نا شناس

ایشان استادی بسیار خوش اخلاق و با دانش هستند. فقط به دانشجوهای خودشون نمره بیشتری میدن.

0 0

Ulrich
نا شناس

جزوه درس ریاضی پیشرفته ایشون نسخه کامل شده کتاب های مرجع است و معلوم که برای تکمیل مطالب این کتاب ها قت گذاشته اند. واقعا برای دانشجو ارزش قائل هستن. سعی میکنن به دانشجوها نمره خوبی بدن تا راضی باشن. پیشنهاد میشه اگر دانشجوی تبدیل انرژِ هستین با ایشون این درس رو بگذرونین!!! کلا نمیشه از درسای تکمیلی ارشد مثل ریاضی پیشرفته و دینامیک پیشرفته و کنترل پیشرفته انتظار یاد گرفتن چیز خیلی خاصی رو داشت.

0 0

Ulrich
نا شناس

ایشون استاد بسیار با سواد، دلسوز، و با اخلاق هستند. فقط میتونم بگم تو گروه حرارت-سیالات شریف دو سه تا استاد اینجوری داریم. چون اونجا استاداش یا صفرن یا یک، حد وسط نداریم.

0 1

Ulrich
نا شناس

بسیار خوش اخلاق متواضع مهربون و خیلی به دانشجو اهمیت میدند نمره هم خوب میدند و کلاسشون معقوله کاملا.بردارید باهاش

0 1

Ulrich
نا شناس

نسبت به اغلب اساتید گروه تبدیل انرژی (حرارت و سیالات شریف)، ایشان بسیار با خدا و اخلاقمند هستند. از نظر علمی هم استاد بسیار خوبی هستند. البته گروه تبدیل انرژی شریف، یکی از بدترین، بی اخلاق ترین و مسموم ترین گروه های دانشکده مکانیک و دانشگاه شریف است و ناخودآگاه کمی تاثیر منفی روی اساتید خوش اخلاق نیز گذاشته است. اما تاثیر پذیری اخلاقی این استاد نسبت به فضایی که در آن کار می کند خداراشکر بسیار کم بوده است که آرزو می کنم همینطور خوب و دوست داشتنی باقی بمانند.

0 1

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار خوبی هستن، دانشجو رو کاملا درک میکنن و اصلا اذیت نمیکنن دانشجو رو. از نظر تدریس به نظرم معمولی هستن ولی اگه با کلاس بیاین جلو خوب یاد میگیرین. حجم تمرینات منطقی دارن. اگه مشکلی داشته باشین همیشه در دسترس اند و پاسخگو هستن. با اینکه امتحانای سختی تو وقت محدود میگیرن ولی نمره خوبی میدن معمولا. در کل یکی از بهترین اساتید مکانیک شریف هستن ایشون و برداشتن درس با ایشون اکیدا توصیه میشه.

0 1

Ulrich
نا شناس

دکتر موسوی یک انسان بسیار باسواد و دلسوز هستن. همه مطالب رو با جزییات درس میدن و به سوالات دانشجو با دقت جواب میدن‌. ان شالله همیشه سالم باشن واقعا چنین اساتیدی در دانشگاه کمیاب هستن

0 1

Ulrich
نا شناس

من با دکتر موسوی ریاضی پیشرفته (ارشد) داشتم. علاوه بر تدریس عالی ایشون، تنها درسی در ارشد بود که علاوه بر اینکه کاملا فهمیدم کردم، میدونستم اگر به اندازه کافی تلاش کنم میشود 20 هم بگیرم.

0 0

Ulrich
نا شناس

ایشون از روی جزوشون درس میدن که حل تمرینشون نوشته و خیلی مرتب و تمیزه و امتحان هم طبق جزوه خواهد بود. اخلاقشون خیلی خوبه و معمولا با بچه ها برخورد خوبی دارند. برای درس ریاضی پیشرفته لود درسیشون زیاد بالا نیست و پایان هر فصل چنتا تمرین میدن که زیاد سخت نیست. حل تمرینشون اخلاقش خوبه و همچنین درس دادنش خیلی خوبه و من خودم یه سری مباحثو سر کلاس حل تمرین بهتر فهمیدم. درس دادن خود استاد به نظرم معمولیه و یه مقدار یکنواخته که یه عاملش به نظرم اینه که ایشون از افزونه خود اسکای روم برای ضبط استفاده میکنن و انگار وسط ضبط نمیتونن صدای کلاسو بشنون، به خاطر همین کل کلاس ایشون دارن صحبت میکنن ولی در کل چون از روی جزوه درس میدن و مباحث مشخصه زیاد مشکلی ایجاد نمیکنه. نمره دادنشون معمولا دست بازه و سعی میکنن تا هر جا سوالو حل کردین نمره بدن. میانگین کلاس 17 میشه و تا جایی که میدونم کسیو نمیندازن. خود امتحانشون هم همیشه چنتا سوال معمولی داره که میشه نوشت و یه سوال که یه مقدار خلاقیت میخواد. حضور غیابشون هم یه نمره اضافه داره که تو مجازی اکثرا گرفتن.

0 1

Ulrich
نا شناس

روش تدریس به شدت کسل کننده و بی‌فایده به این صورت که جزوه‌ای که یکی از دانشجوهایشان نوشته را با پروژکتور روی تخته می‌اندازد و از روی همان روخوانی می‌کند. در طول ترم حتی یک مثال هم حل نکرد و فقط مشغول به رو خوانی بود. ۲ تا تی‌ای داشت که جفتشون کاسه داغ‌تر از آشن. فقط و فقط دانشجو رو اذیت می‌کنند و کلاس‌هاشون هم کاملا اتلاف وقت با حضور اجباریه. سطح امتحان هم کاملا فضایی و هیچ ربطی به تدریس نداره.

1 0