تصویر استاد علی حاجيلوی بنيسی
علی حاجيلوی بنيسی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 24 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 18 )

Ulrich
نا شناس

برخوردش با دانشجو به هیچ عنوان خوب نیست و بسیار توهین آمیز و زننده است. من سه درس باهاش داشتم که هر سه تا را از روی اجبار استاد برداشتم و این دروس هیچ چیز نیاموختم و بلکه با دانسته های قبلیم به تناقض خوردم.

12 0

Ulrich
نا شناس

متاسفانه عدم وجود نظارت های مستمر بر اساتید دانشگاه باعث شده این مدرس محترم دانشگاه سیاست و مسیر کاملا اشتباه و تخریبی را در مسیر آموزش و تدریس، در پیش داشته باشد و علاوه بر اینکه با برخوردهای بد و توهین آمیز باعث سرخوردگی و تخریب شخصیت دانشجو می شوند با دانش بسیار پایین و کهنه خود نه تنها چیزی به دانش دانشجو اضافه نمی کنند بلکه انگیزه دانشجو را برای آموختن بیشتر از بین میبرند. این اساتید با توجه به عدم داشتن کارایی لازم، باید جهت جلوگیری از افت کیفیت علمی بیشتر دانشگاه ها هر چه زودتر بازنشسته شوند.

12 0

Ulrich
نا شناس

یکی از بدترین استادایی که در طول تحصیلم در دانشگاه شریف دیدم ایشون بودند. اخلاق زیرصفر، عدم تسلط و آگاهی به موضوعات علمی روز، تدریس بسیار بد، تحقیر و توهین به دانشجو از ویژگی های اصلی ایشون هستش. واقعا جای تعجبه برام که چرا باید در دانشگاه شریف همچنین استادای تاریخ گذشته ای پرکنند و استادهای جوان با دانش روز جذب نشوند.

14 0

Ulrich
نا شناس

رفتار با دانشجویان نامناسب است و قضاوت های نادرست بدون هیچ دلیل خاصی می کنند. مطالب آموزشی بسیار قدیمی است و به روز نیستند.

12 0

Ulrich
نا شناس

در همین حد بگم که قبل از کلاس با ایشون عاشق سیالات بودم. ولی نوع تدریس ایشون و اخلاقشون کاری با من کرد که کلا از سیالات زده شدم. البته استاد محترمی هستند ولی باید در نوع تدریس و رفتار خود تجدید نظر کنند

7 0

Ulrich
نا شناس

اساتید مختلف دانشکده مکانیک رو تو سایت دیدم، به نظرم، نظرات ثبت شده در مورد ایشون با واقعیت بیشترین فاصله رو داشت! به نسبت نظرات ثبت شده در مورد دیگر اساتید و چیزهایی که ازشون دیده بودم! ببینید ایشون شاید استاد خوش اخلاقی حساب نشن، ولی از اونطرف توهینی هم ازشون ندیدیم! شیوه شون اینطوریه که برای فعال کردن دانشجو، از خود دانشجو سوال کنن و نظرش رو بخوان، مثلا اول هر جلسه از خلاصه جلسه قبلی بپرسن (گرچه این پرس و جو نمره ای بهش تعلق نمی گیره!)، یا مثلا گاهی یکی یه سوال پرتی بپرسه، ایشون هم با سوال پرسیدن ازش بخوان به جواب برسوننش!، خوب فکرشون این مدلیه (که مثلا اینطور درگیر کردن دانشجو خوبه) نه اینکه با دانشجو پدر کشتگی داشته باشن! بله به نظر بنده هم جالب نیست این شیوه! نمره دهیشون واقعا اینقدر بد نیست به نظرم میانگین سیالات 2 مون بالای 16 بود، 16.5 تا 18 ازشون گرفتن آن چنان سخت نیست اما انتظار 19.5 بیست، خیلی بالاس!!! هنر اصلی ایشون تو تدریس سیالات دو اینه که درس رو مبنای معادلات نویر استوکس نگن!، در این جهت کتابی هم که انتخاب کردن بد نیست! نویر استوکس رو اگه بتونن اون جلسه ی آخر بگن و به احتمال قوی سوالی هم ازش ندن (از ما که اینطور بود)، هر مبحثی که بود توضیحات رو میدادن و معادلات رو استخراج میکردن. (بدون نویر استوکس!) تو پایانترشونم سوال تستی آزمایشگاهی نبود، اما باز در قسمت تشریحی راجع به طراحی کشتی یا یه چی دیگه سوال کرده بودن، که خیلی بدم اومد! بعدشم رفتم بحث کردن، گفتم یه همچین چیزی رو بحث نکرده بودین منم اطلاعاتم نمیرسید، گفتند تو تا حالا هیچ بازدیدی نرفتی که ... دیده باشی؟ً!، خب واقعا ندیده بودم! اطلاعاتم کافی نبود!، یه سوال تشریحی هم بود که من فکر میکردم بالاخره امتحان "سیالاته" دیگه لابد اثبات سیالاتی میخواد، بعد دیدم نه اصلا یه رابطه ی ریاضی تو جزوه بود باید با همون بازی میکردی، معادله شو ثابت میکردی!، از اینم خیلی بدم اومد، بابا آخه داریم امتحان ریاضی میدیم یا سیالات!؟

0 8

Ulrich
نا شناس

به نام حق تعالی برای من بسیار سوال برانگیز بود که این آقا چطوری توی دانشگاه تدریس میکنه در حالی که نه دانشجویی داره و نه کسی تمایلی داره با این شخص درس برداره. کمی تحقیق کردم متوجه شدم ایشان اصلا دکترا ندارن و با زد و بند به استخدام دانشگاه شریف دراومدن. چند تا آزمایشگاه هم دست ایشون هست که الان چندین سال هست داره خاک میخوره چون هیچ دانشجویی حاضر نیست با ایشون کار کنه. عمده خصوصیات اخلاقی ایشان: بی سواد، بد اخلاق، بد دهن، توهین میکنن، مرخصی زیاد میرن، شخصیت دانشجو را تخریب میکنن

8 0

Ulrich
نا شناس

به شدت قدیمی و سنتی هست به علاوه که خیلی سر کلاس به موبایل و صحبت کردن گیر میده و انقدر با فناوری و اینترنت و موبایل و ....نااشنا و قهره که بعد از دوماه اعلام نکردن نمرات و گذشتن از حذف w اومد ایمیل زد گفت امروز فقط بین ۲ تا ۳ اونم بیاین دفتر ببینین برگتونو نکرد همونو pdf کنه بفرسته به علاوه کتاب مرجعش کلا فقط یه عدد تو کل جهان بشریت موجوده که اونم دفتر دانشکده کپی میزنه میده و تو هیچ سایتی گیر نمیاد و از هر دری هم که صحبت میکنه سر کلاس تو امتحانای تستی سخت و وقت کمش میاره در کل واقعا واقعت بده اونقدر که حتی حالت بهم میخوره بهش مراجعه یا اصرار کنی در یک کلام واقعا وجود همچین اساتیدی خیلی تو افت شدید اموزش و تدریس دانشگاه تاثیر دارن

5 0

Ulrich
نا شناس

حقیقتش نظرات دوستان رو میخوندم خیلی با واقعیتی که از ایشون دیدم فاصله داره. اول که من هیچ بی احترامی از ایشون ندیدم فرد بسیار محترمی هستند. به شخصه یک بار از ایشون مرجع خواستم که میشه گفت سر کلاس با شرایطی که گفتم چندان محترمانه نبود و شاید اگه استاد دیگه ای بود قطعا باهام برخورد میکرد اما جلسه بعد کتاب خودشون رو به من دادن تا بتونم مطلب رو بخونم که خودم هم از برخوردشون شکه شدم. از اساتیدی هستند که روند منطقی بر کلاسشون حاکم هست اگه سر کلاس حاضر باشین، تمرین هاشون رو تحویل بدین ، فعال باشین و جزوه شون رو خوب یاد بگیرین نمره خیلی خوبی میگیرین. ضمننا میانترم و پایان ترم از مطالب جزوه و تمرین های کتاب بود و چیزی نبود که غیر منطقی باشه. در مورد سوال پرسیدن سرکلاس هم دیدگاهشون این هست که نباید جواب آماده به دانشجو داد و دانشجو باید مطلب رو کامل بخونه و خودش دنبال جواب باشه اگه باز هم سوال داشت اونوقت به استاد مراجعه کنه. ضمننا مثل فرزند خودشون باهاتون برخورد میکنن. بحث کردن باهاشون توی زمینه های مختلف از سیاسی و اعتقادی گرفته تا مشورت توی زمینه های زندگی خیلی لذت بخش هست و فرد منطقی هستن و اگه منطقی باشین حرفتون رو قبول میکنن. در کل یک ترم فوق العاده رو با ایشون گذروندم و امیدوارم باز هم باهاشون درس داشته باشم. میتونم به جرات بگم که الان دانشجوهایی که با دکتر فیروزآبادی سیالات پیشرفته داشتن شدیدا پشیمون هستن چون با این حجم از کار غیرمنطقی، نمره شدیدا پایینی گرفتن. به همین خاطر من شدیدا پیشنهاد میکنم که با ایشون حتما درس بگیرین.

1 6

Ulrich
نا شناس

یکی از بدترین استادهایی که تاحالا در تاریخ ۱۶ ساله تحصیلم داشتم بود فوق العاده بد و خسته کننده و رفتار بسیار زننده و تحقیر امیزی داشت با دانشجو و بنظر من باید کم کم بره خونه استراحت کنه

4 0

Ulrich
نا شناس

از استادهای بسیار سطح پایین در امر تدریس، برخورد با دانشجو، و سطح فکری. تمام تلاش ایشان انتقال افکار و ایدئولوژی‌های خود به دانشجو است و وقت زیادی از کلاس صرف صحبت در مورد امور نامرتبط سیاسی و اجتماعی می‌شود. به شدت رفتار دو قطبی و غیر قابل انتظاری دارند و در یک کلام، همیشه در مقابل دانشجو قرار دارند و نه در کنار او.

3 0

Ulrich
نا شناس

جزو معدود اساتیدی بودن که دید من رو نسبت به رشته مکانیک بسیار بد کردن حاضر بودم سه بار دیگه سال کنکور رو تجربه کنم اما سر کلاس های بد ایشون نباشم

4 0

Ulrich
نا شناس

وقتی میومدم نظرات بقیه رو میخوندم میگفتم مگه اینجور استادی هم میشه وقتی درسشو رو از روی اجبار و انتخاب واحد بد دانشکده برداشتم یعنی افتضاح ترین استاد عمرم به توان صد رو تجربه کردم الان برگردم حاضرم برم ده بار یه درسو پاس کنم اونم پیاپی ولی سر کلاس این استاد نشینم.

3 0

Ulrich
نا شناس

واقعا فقط در عجبم ایشون چطور عذاب وجدان نداره از حقوقی که میگیره. میدونید خیلی اساتید هستند که جزئیات دروس رو یادشون رفته و به نرم افزارهای روز مسلط نیستند و این امری کاملا طبیعیه اممما وقتی براشون توضیح میدی متوجه میشند اکثرا و آگاه میشند اما ایشون بنده رو یاد یه شعر میندازه همیشه : آن کس که نداند و نخواهد که بداند ***** حیف است چنین جانوری زنده بماند.

1 0

Ulrich
نا شناس

اگر دانشجویی سخت کوشی نیستید . و همچنین توانایی ارضای خواسته های استاد را ندارید ایشون رو بعنوان استاد انتخاب نکنید . از مطالب و کلاس چیزی عاید شما نمیشود . ولی امتحانات تقریبا آسان است.

1 0

Ulrich
نا شناس

من باهاشون توربوماشین داشتم. تدریسشون خوبه ولی امتحاناش سخت بود. در کل راضی بودم. اخلاقشونم نمیشه گفت بد نیست ولی خوبم نیست. ترم خوبی رو باهاشون داشتم.

0 1

Ulrich
نا شناس

کلاس خسته کننده، جزوه محور هست حضور غیاب اجباری هست من رفتار غیر محترمانه یا پرخاشگرانه ای ندیدم ازشون. توی ترم مجازی کوئیز سر کلاس میگرفت و تلاش میکرد فعالیت شما رو سر کلاس ارزیابی کنه مثلا با گفتن خلاصه جلسه قبل رو توضیح خواستن، ارسال جزوات به ایمیل ایشون و.... در کل چیز زیادی یاد نمی گیرید نمره دهیش بد نبود

0 0

Ulrich
نا شناس

این فرد حتی صلاحیت تدریس در مدرسه را هم ندارد چه برسه به دانشگاه بعید میدونم در یک روند سالم استخدام شده باشه

1 0