تصویر استاد مرتضی امینی
مرتضی امینی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 23 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

استاد با تجربه ای هستند، تمامی اسلایدها و مواد درسی را خودشان تهیه می کنند و با امادگی کامل به کلاس امده و به دانشجویان احترام می گذارند و موارد و نکات زیادی را در کلاس اموزش می دهند که به راحتی حتی در کتابهای درسی نیز یافت نمی شود ولیکن کمی نسبت به درسشان سختگیرند که البته تقصیر ایشان هم نیست، کلا زمینه ای که ایشان در ان تخصص دارند و تدریس می کنند زمینه ی سختی است (مانند پایگاه داده و امنیت شبکه) و به نظر بنده بیشتر به سیلابس کم کیفیت مربوط است تا روش تدریس ایشان

1 0

Ulrich
نا شناس

به نظر آدم خوبی میومدن اما متاسفانه در درس دیتابیس فقط بخاطر اینکه تعداد کمی سر کلاس میومدن بی رحمانه عده‌ی زیادی رو انداختن.

5 1

Ulrich
نا شناس

انصافا با آمادگی سر کلاس می آیند. اسلایدها را نمی پیچانند و خوب درس می دهند. اخلاق و منش در شان دانشجویان دارند. ولی به نظر من کلاسشان بی اندازه خواب اور است. ولی اگر گوش کنید و جزوه بنویسید و واقعا دل بدهید قطعا نمره خوبی میگیرید زیرا امتحانتشان از همین جزوه ها و البته مواردی که خودشان سر کلاس می گویند است و امتحانات سختی نمی گیرند. به نمودار اعتقادی ندارند و هر نمره ای گرفتید همان است.

1 0

Ulrich
نا شناس

درساشون خیلی غیر استاندارده یهو آخر ترم میبینی با کلی اسلاید و حجم درس روبرویی که هر چه تلاش کنی باز شب امتحانم درحال خوندن مطالب جدیدی هستی! سه چهارم درس میانترم و پایانترم هست و عملا با حجم بالای درس و تصحیح بسیار بد استاد، احتمال از دست دادن نمره خیلی بالاست. اهل هیچ نمودار زدنی نیست و درس رو میانگین در حدود 12 14 نیز میبندد! تمریناشون خوب بود و ولی نمره زیادی براشون در نظر نگرفته ولی دو درسی که باهاشون داشتم، پروژه درس نسبت به نمره در نظر گرفته شده سنگین هست و 4 یا 5 روز تمام وقت باید روشون کار کنی! نمره امتیازی و یا هر چیزی برای جبران نمره در نظر نگرفته اند:(

0 1

Ulrich
نا شناس

با تدریس استاد به درسی که هیچ علاقه ای نداشتم ، علاقه مند شدم و کامل متوجه میشدم و به همه جوانب علمی رسیدگی میکردند

1 0

Ulrich
نا شناس

امتحانا سختن ولی به جاش خیلی خوش برخورد هستن. به نظرم ترکیب درستی نیست، یا باید امتحانا آسون بشن یا اخلاقش بد بشه

0 0

Ulrich
نا شناس

این استاد هیچ اعتقادی به نمودار نداره! پس اگه نمره خوب میخواید باید خیلی با دقت سرکلاس گوش بدید و هرچی میگه بنویسید، چون امتحانش دقیقا مطابق هموناست و میشه با این کارا نمره بگیرید. ولی تجربه نشون داده که عمده افراد بعد این کلاس نمره خوبی رو تجربه نمیکنن، میانگین گروه ما 14 شد و ایمیل درخواست نمودارمون رو حتی جواب نداد. حجم تمرینا و پروژه شم واقعا کم نبود و گروهی بود که اگه گروه بدی انتخاب میکردین سرنوشت خوبی در انتظار نمره پروژتون نبود، 13 نمره برای امتحانای میانترم و پایانترم که بارمشون مساوی بود، 4 نمره تمریناش و 3 نمره هم پروژه. در مورد تدریس هم بگم تدریسش بد نبود ولی کلاساش واقعا خسته کننده و حوصله سر بر بود که شاید به خاطر مدل درس باشه نه خود استاد. کلا همه مطالب درس و مثال های استاد و... هر ترم تکرار میشن و اگه فیلماشم ببینید تقریبا هیچ فرقی ایجاد نمیشه. فقط اگه سر کلاس نرین ناراحت میشه و آخرشم یه نمره امتیازی براساس یکی دو تا حضور غیاب رندومی که کرده میده.

0 0