تصویر استاد مجید عباسپور
مجید عباسپور
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 7 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 4 )

Ulrich
نا شناس

ایشان تحصیلات آکادمیک بسیار خوبی داشته اند. اما به دلیل پرداختن به کارهای اجرایی، از مباحث علمی دور بوده اند و اصلا به روز نیستند. نحوه تدریس ایشان هم جالب نیست. کلاس ها واقعا خسته کننده است. نکته مثبت ایشان هم خوش اخلاق بودن ایشان است. ولی به دلیل مشغله زیاد، فرصت زیادی برای دانشجوهای خودشان ندارند.

1 0

Ulrich
نا شناس

بسیار استاد فهمیده و متشخصی هستن. به شخصه در زمینه مسائل سیالاتی به بنده خیلی خیلی کمک کردند و برای دانشجو وقت میگذارند. انشالله در دانشکده این چنین اساتیدی بیشتر باشند.

0 2

Ulrich
نا شناس

اصلا به هیچ وجه جواب ایمیلا رو نمیده و کلا در دسترس نیست سر کرونا و مجازی شدن هم که دیگه واویلا. من اشتباه کردم پروژه کارشناسی را هم باهاش برداشتم و دیگه مصیبتم شروع شد و هیچ منبع اطلاعاتی و داده و فایلی هم در اختیارم نذاشت. خیلی هم بد نمره است الودگی به زحمت پاس کردم خدا شاهده با امتحانای سخت و کوییزهای عجیب غریب و پروژه و تمریناش خلاصه اصلا هیچ جوره پیشنهاد نمیکنم به عنوان کسی که 5 واحد باهاش برداشتم

1 1

Ulrich
نا شناس

اصلا در دسترس نیستن. شما سر کلاس حتی صداشون رو هم نمیتونین بشنوین اینقدر ضعیف و بی حال هستن. فقط از روی جزوه روخوانی میکنن و اصلا سوالاتی که میپرسین براشون اهمیتی نداره. من شک دارم که دانش کافی برای پاسخگویی به این سوالات رو هم داشته باشن.

0 0