تصویر استاد ندا صدوقی
ندا صدوقی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 12 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 6 )

Ulrich
نا شناس

در هر دو درس بسیار دقیق و منظم هستن و همواره دست‌نوشته‌هایی برای درس آماده می‌کنند و قبل از آمدن به کلاس، آن‌ها رو مرور و بازنویسی می‌کنند. حس اهمیت و احترام زیادی رو از این کارشون به دانشجو منتقل می‌کنند. || متاسفانه با برخی از دانشجوها، به طور تصادفی بد می‌شوند (با یکی از هم‌کلاسی‌های من بد شدند و خیلی با خوش‌برخوردی باهاشون برخورد نمی‌کردند). || در خارج از کلاس بسیار مهربان، دلسوز و به‌فکر هستند برای دانشجو. وقت بسیاری با خوش‌رویی برای دانشجو اختصاص می‌دهند.

1 1

Ulrich
نا شناس

استادی بسیار منظم، پرکار، وظیفه شناس و خوش برخورد.

2 0

Ulrich
نا شناس

خیلی کسل کننده و یکنواخت یه جزوه داشتند، رو سایت میذاشتن، خیلی خیلی تمیز بود. با یکی از بچه های کلاس همیشه برخورد بدی داشتن (هر جلسه از کلاس می‌انداختنش بیرون، در واقع اصن اون فرد حق نداشت تو کلاس باشه، اگه اول کلاس میدیدش مینداختش بیرون، اگه وسط کلاس میدیدش هم در اولین فرصت درس رو قطع می کرد مینداختش بیرون)، ولی با بقیه خیلی خوش برخورد بودن. لحن، تن صدا، تلفظ کلمات و ادای جملات و .... بسیار شبیه ریما رامین فر بود. به طوری که اگه تو کلاس چشتونو میبستین، حس میکردین داره سریال پایتخت پخش میشه.

0 2

Ulrich
نا شناس

لطفا با این استاد بر ندارید بسیار استاد خسته کننده و در کلاس هایش نمیشه تبعیض واقعی رو دید و موقع امتحان نمره ی اشتباهی به بچه ها میده اصلا سیاست نمره دهی این استاد صفره و تدریسش هن خسته کننده است و ازش سوال هم می پرسی بدش میاد که جواب بده در کل بسیار استاد بدی بود و وقتی یاد اون دوران میفتم بسیار ناراحت میشم

0 0

Ulrich
نا شناس

در برخورد دانشجو کمال بی توجهی را دارد و قابلیت درک سوالات شما را در حین کلاس ندارد.

0 0

Ulrich
نا شناس

در خارج از کلاس درس بسیار انسان بزرگوار و پی گیری هستند. و برای دانشجو ارزش زیادی قابل هستند. اما وقتی باهاشون درس دارید سخت گیرند و انتظاراتشون بالاست (البته برای تدریس خوب هم تلاش میکنند). در کل اگر به دنبال نمره گرفتن هستید با ایشون برندارید چون بخاطر این که سر تدریس خودشون خیلی نظم بالایی دارن و تلاش میکنند(مطالب هر جلسه رو از قبل آماده می کنند) انتظارشون از دانشجو هم بالاست و حتی اگه نصف کلاس درس رو بیفتن کوتاه نمیان :) . نکته آخر این که ما توی مجازی با ایشون کوانتوم یک داشتیم امتحانشون خیلی خیلی سخت بود.

0 0