تصویر استاد کسری علیشاهی
کسری علیشاهی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 46 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

سلام،به نظرم واقعا از لحاظ شیوه ی تدریس و نحوه استدلال کردن عالی هستن، و شاید همون قدر که سواد برای یک استاد لازم است با رشد نمایی اخلاق و تواضع هم لازم است,که به نظرم در مورد ایشون صادق است.

5 1

Ulrich
نا شناس

استاد دوست داشتنی هستن و مطالب رو خوب انتقال میدن و درس رو مفهومی یاد میگیرن.من ریاضی 2 باهاش داشتم و فقط از رو کتاب درس میدن ولی امتحاناشون خیلی سخت تره و در اخرم نمره خوبی ندادن و ی نمودار عجیب غریب و غیر منصفانه زدن

2 2

Ulrich
نا شناس

بسیار خوش اخلاق و باسواد و به روز هستند. به دانشجو کمک فکری میکنند. من با ایشان درس فرایندهای تصادفی کاربردی داشتم و نمره خوبی گرفتم البته تلاش زیاد هم کردم.

3 1

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار خوب و با قدرت انتقال بالا و کلاساشون هم معمولا مفرحه و خواب آور نیست.

3 1

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار خوش اخلاق هستند و روش تدریسی مناسبی دارند.من که برای ریاضی 2 از تدریس ایشان خیلی بیشتر از کتاب درسی مرجع که آدامز بود یاد گرفتم.استاد فروتنی هستند فقط گاهی یکم خسته کنندگی ممکنه داشته باشه کلاس که اونم بیشتر به خاطر ریاضی 2 بودن بود.

2 1

Ulrich
نا شناس

من به صورت مجازی آنالیز ریاضی ۱ داشتم ولی از فیلم های ایشون که سال ۹۲ ضبط شده بود نگاه می کردم، واقعا استاد فوق العاده ای هستن و قدرت انتقال مطلب خیلی بالا

1 1

Ulrich
نا شناس

استاد خوش اخلاق و مهربانی هستند. با ایشون ریاضی 2 داشتم که بین اساتید بهترین کلاس رو داشتند. قدرت بیان خوبی دارند و اگر با کلاس همراه شوید بیشتر مفاهیم رو یاد میگیرید، البته که بعنوان درس سرویس سطح امتحان از تدریس ایشون بالاتر بود و نیاز بود خودتون هم تمرین میکردید و کتاب رو میخوندید.

0 0