تصویر استاد علی رضاخانی
علی رضاخانی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 38 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 14 )

Ulrich
نا شناس

ایشان را به جرات میشه بی اخلاق ترین استاد دانشکده دونست. توانایی علمی خوبی دارند اما بی اخلاقی و نگاه از بالاشون آزاردهنده ست. سیستم نمره دهی شون قابل پیش بینی نیست (یک مرتبه به همه ارفاق میکنند، یک مرتبه هم با دقت دو رقم اعشار نمره ثبت میکنند تا به کسی ارفاق نشه)

2 0

Ulrich
نا شناس

ایشان بدترین استاد در زندگی علمی ام بودن! برخورد ایشان با دانشجو بسیار بد بود که باعث از بین رفتن انگیزه دانشجویان می شد. از نظر سواد هم جزو متوسط اساتید بودن! هر چند نمره خیلی خوبی در درس با ایشان گرفتم ولی تقریبا مفاهیم اصلی درس را خوب نفهمیدم.

12 4

Ulrich
نا شناس

درس نمیدن و درباره یه موضوع قفل میکنند به طوری که کلاس ایشون که در ابتدا با ۱۰۰ نفر اغاز شد در اخر به زحمت به ۱۰ نفر میرسید و رفتار خوبی نیز ندارند

4 4

Ulrich
نا شناس

من درس فیزیک 1 رو با استاد رضاخانی داشتم. ایشون بد ترین استاد زندگیم بودن. کلا سر کلاس تقریبا هیچ گونه تمرین حل نمیکنن. صرفا یک سری چیز رو میگن که اونا رو هم خیلی می پیچونن و رفتن سر کلاس وقت تلف کردنه. نمره هم خیلی خوب نمیدن. با تقریب خوبی میشه گفت با استاد های دیگه درس رو بردارید به نفعتونه :)

4 2

Ulrich
نا شناس

اول از همه من از استاد رضاخانی از طرف همه ی دانشجویان عذرخواهی می کنم که واقعا قدر یه استاد فوق العاده رو ندونستن ثانیا برای دانشجویان تاسف می خورم که هنوز معانی کلمات استاد دانشجو و دانشگاه رو درک نکردن اگه کسی دوست داره واقعا ریاضی فیزیک یاد بگیره با ایشون درس برداره در غیر این صورت لطفاً با ایشون درس برندارین که نه خودتون اذیت شین نه ایشون ولی ایشون و استاد بهمن آبادی قطعا جز بهترین اساتید فیزیکی هستن که دیدم

4 8

Ulrich
نا شناس

من با ایشون درس برداشتم (93 یا 94 یادم نیست)و حذف کردم. اینکه جدی هستن دلیلی به بداخلاقی نیست. کلا اینطورا ، اما دیدم با بچه های خودشون (برای پایان نامه)صمیمی هستن و حتی کلید اتاقشون رو میدن به بچه ها که برن اونجا کار کنن و احیانا منتظر نمونن(اتاق بقلیشون استاد راهنمای من بودنن که هنوز زیر پاهام علف چسبیده بس واستادم تا بیان) ولی بحث سر درس فیزیک هست. به نظرم ایشون باید استاد تمام یه دانشگاه خفن توی ریاضی میشدن که بچه های علاقه مند به فیزیک توی دپارتمان ریاضی باهاشون پایان نامه بردارن نه استاد فیزیک! استاد باسوادی هستن در کل، من مخم نمیکشید حذف کردم.

4 2

Ulrich
نا شناس

من از کلاس ایشون واقعا خیلی چیزا یاد گرفتم و بسیاری از مفاهیم فیزیکی که برام غیر قابل فهم بود شفاف شد من فک میکنم چون ایشون یکم سطح بالا درس میدن و دانشجویان مثال هایی ندارند که این مفاهیم را به وضوح لمس کنندبراشون مشکل پیش اومده واین مشکل استاد نیست.

3 4

Ulrich
نا شناس

من باهاش دو تا درس داشتم (فیزیک 1 و 2) رشتم فیزیک نیست. اما در این دو تا درس تالاری‌ای که داشتم باید بگم اصلاً خوب درس نمی‌ده جوری که در اوایل درس تالار پره پر بود و یه مدتی که گذشت کمتر کسی به کلاس می‌اومد. ایشون به صورت خیلی خشکی درس می‌ده انگار که از روی یک جزوهٔ فیزیک فقط داره رو تخته می‌نویسه و توضیح خاصی نمی‌ده. دیدن فیلم‌های آموزشی توی اینترنت خیلی بهتر از حضور در کلاس رضاخانی هست و برای همین اکثر بچه‌ها بعد از یه مدتی کلاس نیومدن. رفتارشون خیلی جده و خشکه و من حس می‌کردم و یه نگاه بالا به پایینی دارن. من نمرات خوبی گرفتم تو این دو تا درس اما فکر نکنم ذره‌ای رو مدیون رضاخانی هستم چون از درس دادنش چیزی اضافم نشد و خودم خوندن.

2 2

Ulrich
نا شناس

از با سواد ترین و بهترین اساتید دانشکدهٔ فیزیک هستند من از ایشون مطالب خیلی زیادی یاد گرفتم

2 3

Ulrich
نا شناس

استاد رضاخانی شاید بدترین استاد دانشکده فیزیک هست . ایشان اطلاعات فوق العاده بالایی در زمینه ریاضی فیزیک دارند ولی نمی دانم چرا فیزیک ۱ و ۲ را تدریس می کنند . پیشنهادم این است که این روش تدریس خوب است ولی برای دانشجویان فیزیک نه مهندسی . من از دانشجویان رشته های مهندسی می خواهم حتی الامکان با ایشان درسی را برندارند.

0 1

Ulrich
نا شناس

بسیار بد رفتار هستند . همچنین بسیار بد اخلاق‌

4 2

Ulrich
نا شناس

ایشون یه مقدار رفتارهای نامعمولی نشون میدن از خودشون، مثلا کلی دانشجو پشت در بودن و درو باز نمیکردن بیان تو کلاس و به کسایی هم که سر کلاس بودن گفتن درو باز نکنید. یا گفتن به صورت تصادفی میان سر کلاس تی ای میشینن و هرکی نباشه بهش صفر میدن. کلا خودتونو واسه هر رفتار غیرعادی ای آماده کنین 😐

3 0

Ulrich
نا شناس

استاد در سال‌های گذشته گویا خیلی از رفتار مهربون‌تری پیدا کرده.... این از این بابت که احتمالاً افرادی که قدیم باهاشون درس داشتن نظرات خیلی متفاوت‌تری داشته باشند. روی هم رفته خیلی با سواد و بادرک هستند و خیلی به دانشجو اهمیت می‌دند. ریاضیات مسئله رو خیلی خوب می دونند و خیلی هم مرتب درس می‌دند. اما اگر خیلی از این رویکرد لذت نبرید ممکنه کلاس براتون خسته‌کننده بشه. خیلی عالی به ساده‌ترین سؤالات هم جواب می‌دند اما به خاطر جدی بودنشون مردم شاید کمتر سؤال می‌پرسند. اگر درس باهاشون برداشتید سعی کنید نهایت استفاده رو ببرید و بازخورد بدید و سؤال بپرسید!

0 1

Ulrich
نا شناس

نیمسال اول 1399 باهاشون هم ریاضی-فیزیک 2 و هم ترمو دو داشتم، اما نمره هاشون به جای دی یکی تیر و یکی مرداد دادن، کمی بعد از نمره های ترم بعدی، بد صحیح کرده بودن و ایمیل اعتراض رو هم دیر جواب دادن و تهش که قانع شدن باید اضافه شه تو سامانه عوض نکردن و دیگه ایمیل رو جواب ندادن اما خب کلاس غنی ای داشتن، ولی همون رو از رو یه جزوه دست نویس میگفتن و میرفتن و جزوه رو هم در اختیارمون نمیذاشتن

0 0