تصویر استاد لاله معمارزاده
لاله معمارزاده
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 18 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

من با ایشون ۱۸ واحد درس داشتم. تبعیض (جنسیتی به خصوص) در رفتار ایشون به وضوح مشخصه. این تبعیض در نحوه‌ی ناعادلانه‌ی نمره‌دهی و ارزیابی، انعکاس قوی‌ای دارد به گونه‌ای که تلاش و فهم در مقایسه‌ی نمره‌ی نهایی درس، ناپیداست. فهم عمیقی از مفاهیم درس در نحوه‌ی تدریس ایشون مشخص نیست که برای دانشجوی علاقه‌مند، ناامید کننده است. احترام برای دانشجو قائل نیستند و برخورد بسیار از بالا به پایین نسبت به دانشجوها دارند.

4 2

Ulrich
نا شناس

کاملا نگاه بالا به پایین دارند و وقتی سوال می پرسی به شکلی تحقیرآمیز جواب میدن، این درحالیه که خودشون در فهم بسیاری از مفاهیم ایرادات بنیادی دارند، کلیتا تجربه وحشتناک و به شدت ناراحت کننده ای بود

2 0

Ulrich
نا شناس

کلا خیلی عجیبه که ایشون شده استاد دانشگاه، مخصوصا دانشگاه شریف

1 0

Ulrich
نا شناس

خیلی خوب و با تسلط بالا تدریس میکنن (حداقل تو ریاضی فیزیک). البته سختگیر هستن که زیادم بد نیست باعث میشه همزمان با ایشون تو کلاس پیش برید و یاد بگیرید. خیلی با برنامه و ترتیب خوبی تو کلاس پیش میرن و سرعت تدریسشونم خیلی زیاد نیست که باعث میشه همه چیز رو خوب مسلط شید. نظرات منفی درباره این استاد خیلی اگزجره شده مطمئن باشید اگه هدفتون یادگیری باشه زیاد ازشون یاد میگیرین. فقط تو نمره دهی سختگیری میکنند.

0 1

Ulrich
نا شناس

یکی از بهترین اساتید هستند . اگر دانشجوی خوب وفعالی باشید در نمره دهی هم خوب تر عمل میکنند در خارج از کلاس همواره برای پاسخگویی به سوالات دانشجویان حضور دارند ظاهر جدی و سخت گیری دارند اما در باطن بسیار مهربانند تدریسشان در ریاضی فیزیک 1 بهتر از ریاضی فیزیک 2 است ولی در مجموع عالی هستند

0 0

Ulrich
نا شناس

دقیقا از روی کتاب جلو میرن و خیلی روش تدریس جالبی ندارن . ترمی که باهاش داشتیم نمره بد نداد :))

0 0

Ulrich
نا شناس

من برای ایشون استدلال می آوردم که حرف کتاب صدری حسنی غلطه ولی ایشون قبول نمی کردن و می گفتن تو میفهمی صدری حسنی نمی فهمه ؟ من در جواب همه اشتباه می کنند اصلا تفکر شیعه هم همین رو میگه که این چهارده تا اشتباه نمی کنن بقیه همه اشتباه می کنن مگر موسی اشتباه نکرد حالا صدری حسنی کیه که اشتباه نکنه. وقتی این استدلال رو برای بغل دستیم توضیح دادم در ثانیه فهمید اما ایشون بعد از چهل دقیقه متوجه حرف من شد آخر سر هم به طور کامل قبول نکرد.

0 0