تصویر استاد سعید اکبری
سعید اکبری
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 30 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 7 )

Ulrich
نا شناس

استاد سخت گیری هستند و مرتب هم تمرین میدن و واقعا هم تمریناشون آسون نیست ولی به نظر من نظمشون و جزوه مرتبشون خیلی عالی بود. بیشتر بچه ها با این حد از نظم و جدی بودن مخالفند اما به نظر من خیلی خوب بود.

5 1

Ulrich
نا شناس

جزوه شون عالی بود. برای امتحان جزوه جامع و مانع بود. ولی خیلی از لحاظ اخلاقی جدی هستن و منظمند.

2 0

Ulrich
نا شناس

خیلی تند و با سرعت درس میده خب درس هم سخته باید هم جزوه بنویسی هم درسو بفهمی و به حرفاش گوش بدی که واقعا کار سختیه(اگه درسو سر کلاس نفهمی کارت خیلی سخت میشه) برای همین معمولا عده ای از دانشجوهاش سر کلاس اساتید دیگه میرن

3 1

Ulrich
نا شناس

خیلی جدی هستند و یه مشکل خیلی بد ایشون اینه که اگر وارد کلاس بشید دیگه حق ندارید خارج شید! خیلی جدی هستن و اخلاق خوبی ندارن تدریسشون هم این طوریه که پای تخته مینویسن و از روش میخونن و بسیار هم تند درس میدن بازدهی بسیار پایینه

3 2

Ulrich
نا شناس

استادی است که مطالب را از کاغذ خودش روی تخته پاک‌نویس می‌کند و عملا تدریس خوبی ندارد و با دانشجو ارتباط نمی‌گیرد. گویی آمده که درس را روی تخته بنویسید و برود. تقریباً ممکن نیست که چیزی یاد بگیرید. سرعت تدریس و نوشتن مطالب روی تخته نیز کمی سریع است.در مورد نوع برخورد او با دانش‌جویان کمی با تمسخر است و تبعیض زیادی قائل می‌شود.

2 3

Ulrich
نا شناس

جزوه بسیار خوبی دارند اما خود کلاس خسته کننده است. شاید هم ماهیت درس اینگونه بود اما بسیار جدی هستند! خیلی زیاد!

0 0

Ulrich
نا شناس

امتحان بسیار معقولی میگیرن. یعنی اگر جزوه رو حفظ باشین حدود 13 میشین. اگر فقط جزوه رو خوب خونده باشین حدود 16 میشین. اگر تمرینهارو خودتون حل کرده باشین و فکر کرده باشین حدود 18 میشین و اگر واقعا کتاب رو هم خونده باشین، 19 میشین. نمره 20 هم میدن ولی یه مقدار شانس هم نیاز داره.

0 0