تصویر استاد محمود بهمن آبادی
محمود بهمن آبادی
دوستات دانشجوی این استاد بودن؟
خبرشون کن:
میانگین امتیازها ( 74 رای )
کیفیت تدریس
نمره‌دهی
اخلاق

نمودار خصوصیات استاد

کیفیت تدرس

بد


خوب

نمره‌دهی

بد


خوب

اخلاق

بد


خوب

حجم کاری

کم


زیاد


1 از 18
از این استاد چقدر چیزی یاد گرفتی؟

درس دیگری هم داشته‌اید؟

نظر شما با موفقیت ثبت و بعد از تایید نمایش داده می‌شود.
ارزیابی و اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

نظرها ( 10 )

Ulrich
نا شناس

سطح امتحان های ایشون بستگی به وضعیت اعصابشون موقع طرح سوالاته داره ... یا خیلی سخته یا خیلی آسون وسط کلاس بخواید حرف بزنید یا از کلاس بزنید بیرون به شدت توسط ایشون کوبیده میشید گاهی شوخ طبعن گاهی هم بسیار تند و جدی اما از لحاظ درس دادن و انتقال مطالب قوی هستند

4 2

Ulrich
نا شناس

تا الان که آخرای نیمسال سوم هستم بهترین استادی بودن که داشتم. واقعا جذاب تدریس می کنن و تسلطشون خیلی بالاست. قشنگ مشخص هست که خودشون چقدر عمیق بلدن و شیوه ی درس دادنشون مختص خودشونه. آدم سر کلاس ایشون "با سواد" میشه. دلسوز دانشجو ها هم هستن.

5 0

Ulrich
نا شناس

ايشون هم تسلط فوق العاده دارن و تلاش مى كنن كه خودشون فهم عميق داشته باشن، هم مى تونن طورى درس بدن كه خيال كنيد همه چيز آسان هست، اما بعدا به هنر ايشون پى مى بريد.

5 0

Ulrich
نا شناس

من با ایشون درس فیزیک ۱ داشتم. استادی هستن که آدم واقعا سر کلاس ایشون مطالب رو از پایه یاد می‌گیره و سر کلاس مطالب رو می‌شه فهمید ولی اگه بعد از کلاس بخواین همون مطالب رو یاد بگیرین، کارتون سخت می‌شه. امتحانی که از ما گرفتن، واقعا آسون بود و میانگین نمره‌ها بالا. جزوه‌شون هم خیلی سنگین و زیاد نیست و راحت می‌شه با کلاس پیش رفت. کلاس حل تمرین‌شون چهار نمره از بیست نمره داشت.

0 0

Ulrich
نا شناس

سر کلاس خیلی حساسن که سکوت کامل باشه و دختر پسر هایی که کنار همن با هم حرف نزنن وگرنه با برخورد بدی مواجه میشن قدرت انتقال مطالبشون از سایر اساتید فیزیک دو بهتر هست بنظرم و امتحان هاشون هم ..من باهاشون هم فیزیک یک داشتم هم فیزیک دو میان ترم فیزیک یک فوق العاده راحت و پایان ترم فیزیک یک وحشتناک سخت در مورد فیزیک دو هم میان ترم و هم پایان ترم وحشتناک بود به طوری که نمودار زدن و بالای 7 رو پاس کردن اما باز هم حدود 200 نفر از 900 نفری که فیزیک دو برداشته بودن افتادن در کل بنظرم برای دو درس فیزیک یک و دو با ایشون بردارید.

0 0

Ulrich
نا شناس

استاد خوب و خوش اخلاقی هستن. جزو قدیمی ترین استاتید دانشگاه حساب میشن و به شدت هم باسوادن و درعین حال میتونن مطالب رو هم به خوبی انتقال بدن

4 1

Ulrich
نا شناس

از لحاظ اخلاق و احترام به دانشجو عالی هستن ولی اگه میخوایم فیزیک رو یاد بگیرید و نمره خوب داشته باشید این کلاس بدردتون نمیخوره و خب کلاسشون خسته کننده هستش.

0 2

Ulrich
نا شناس

واقعا استاد خوبی هستن.

1 0

Ulrich
نا شناس

کلاس من باهاشون انلاین بوده استاده خیلی خوبیه خوب و روان توضیح میده شوخ‌طبع هستن و کلاسشون خسته کننده نیست البته نسبت به استادای دیگه به فکر دانشجوهاس اگه عقب بیوفته از درس هر جور شده جبرانی میزاره کلاساش حضور غیاب نداشت و برای سوال های دانشجوها وقت میزاره تسلط بالایی دارن امتحاناتش رو ta ها میگرفتن که اونم بسته به خود تی ای دتاره

0 0

Ulrich
نا شناس

استاد بسیار خوبی هستن و تسلط فوق العاده بالایی بر مباحث دارن. به دانشجو ها اهمیت بسیار بالایی میدن و حتی ساعت ها بعد از کلاس هم منتظر میمونن و به سوالای دانشجو ها پاسخ میدن و وقتی هم کاری داشته باشن و نتونن، یه وقت دیگه ای رو برای پاسخ دادن به سوالات تعیین میکنن. اخلاق بسیار خوبی هم دارن. ta ای که من باهاشون بودم هم خوش اخلاق بودن و تسلط بالایی هم داشتن. پایانترم بسیار سخت بود اما میانترم و کوییز ها سطح متوسطی داشتند.

0 0